• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
nemas se nahodou ucit?:grinning:
25. led 2009 ve 22:29  • Odpověz
Teda tady se to "rozjelo" :sunglasses: . Maji mě to taky nebaví :unamused: , ale co naděláme, že. Ale seš dobrá, za dvě hodiny se naučit na zk :sweat_smile:
Jinak já včera byla na plese a parádně jsme si to užili, ráno jsem nemohla ani chodit :grinning: . Domů jsem chtěla jít maximálně ve dvě, no a ve tři jsme zjistili, že už jsme to prošvihli, tak jsme šli až ve čtyři a o půl pátý spát. Ráno se nám teda chtělo vstávat :grinning: , no vyhrabali jsme se o půl dvanácté, akorát k obědu :sunglasses: .
25. led 2009 ve 22:30  • Odpověz
dobre ranko
maji,gratuluji ke zkousce :wink:
aerin,budu na tebe myslet :wink:
anet, tak je fajn ze ples byl super :slight_smile:
26. led 2009 v 05:59  • Odpověz
to je hrozny. to jeste spite? No, taky bych spala kdybych mohla :grinning:
Ale aspon uz jsem hodne stihla :slight_smile:. Mam uklizeno, vyprano, vytreno, vyzehleno,nasnidano,vyvenceno, zavedeny domaci ucetnictvi a temer pripravenou postylku. Uz jen miminko :slight_smile:.
Tak me snad kvuli vam nezbyde nic jineho nez jeste zabalit tu tasku, ta jedina mi chybi :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 08:24  • Odpověz
say ja uz nespim:( ikdyz vsichni spi..desny..ale jsem tak nachcipana, ze nemuzu uz spat..hruza..mam kasel jak stary chlap:(
26. led 2009 v 08:34  • Odpověz
myslela jsem ze uz to mas lepsi :confused:
26. led 2009 v 08:36  • Odpověz
aeri drzim pesti pri zkousce!

budu drzet vsem co ji maji, jamam zitra v 9 ale nevim zda budu ochotna tam dojit:( snad jo

emi: a tobe trzim pesti!!!
26. led 2009 v 08:37  • Odpověz
say: nemam:( hrozne seto vlece, nejhorsi je , ze uz kasle i malej a to se snazim k nemu moc nechodit:(
26. led 2009 v 08:39  • Odpověz
sabs, tak to je neprijemny :rolling_eyes:

V kolik jde emca k tej doktorce?
26. led 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky :rolling_eyes: Ja jsem vstavala v pet a zacala jsem se ucit, ale v sedm jsem zase odpadla a vzbudila jsem se ted:frowning2: Takze se nasnidam a budu pokracovat....zbyva mi jeste asi 60 stran, haha :sweat_smile:

Diky za podporu holky a taky drzim pesti vsem, co je jeste nejaka zk ceka:wink:
A emci!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2009 v 09:04  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
ty jo, vy jste aktivni, ja bych umrela vstavat tak brzo jak vy... :grinning:
26. led 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Ahojte:slight_smile:
Maji gratulace, aer držím palce, emči taky!!!!!!!!! sabs ať chřipka brzo zmizne, anet dobrá koupě :slight_smile:
my chtěli taky jít na ples, ale lístky už nejsou...no, možná je lepší, že už nejsou...

Víkend byl v poho, v sobotu jsme byli za tou mojí babičkou v domově důchodců, tak sice mě asi půl roku neviděla, ale okamžitě mě poznala, což jsem byla ráda, ale hrozně se divila, že jsem vdaná :sweat_smile: (přitom nám byla na svatbě)... Ale během doby, co jsme tam byli, zas jakby začla zapomínat a už jsem jen čekala, kdy se mě zeptá, kdo jsem... takže jsme po necelé hoďce zbaběle prchli :unamused:
26. led 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
maji, jesi chceš fakt poradit, jak se rekonstruuje střecha, ptej se :slight_smile: na netu toho asi fakt moc nebude...
26. led 2009 v 10:25  • Odpověz
jani, je to smutny co stari s clovekem udela,co ? :frowning2:
V kolik tam mela (ma) jit emca?
26. led 2009 v 10:28  • Odpověz
jani a ty to vis??? :astonished:
26. led 2009 v 10:28  • Odpověz
budeme si vsichni drzet pesti dneska nic neudelame...:grinning:
26. led 2009 v 10:31  • Odpověz
Maji, my jsme teda na chalupe staveli strechu novou (jak mam na rajceti fotku jak na ni Vasek leze :grinning: ), cehoz jsem se radne ucastnila:slight_smile:, a ti nasi znami tam, co maji ty dve maly deti, na te sve drevenici rekonstruovali:slight_smile:
Takze si troufam rict ze o tom taky neco vim :grinning:

jo, na to jsem zapomnela, sabs, tak se hlavne brzy uzdrav a at to prdolu moc nepostihne!:slight_smile:

lidi me uz to nebavi, mam toho fakt plny zubyyyyy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. led 2009 v 10:38  • Odpověz
emi,a v kolik tam jdes?????
26. led 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
maji já ne, ale jarek nepochybně, tak kdybys se fakt chtěla ptát, i třeba jen pro zajímavost, můžu mu to tlumočit :slight_smile:

say to je fakt... jak to říká jedno přísloví - kůň je jednou hříbětem, člověk dvakrát dítětem. Fakt se teď o babču člověk musí starat jako o kojence, pač je už i nepohyblivá...
26. led 2009 v 10:40  • Odpověz
az odpoledne:slight_smile:
jani to jsem jeste nikdy nezazila v nasi rodine a ani nejak nechci..nedokazu si to predstavit, i kdyz to potka vetsinu z nas.....
a kde lezi, v Ostrave?
26. led 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
V třinci na sosně :slight_smile: výhled na javorový :grinning:
26. led 2009 v 10:44  • Odpověz
tam jak je vedle ta "restaurace" u Emera?:grinning:
26. led 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
jejda jesi je tam restaurace jsem nějak nezkoumala... jak se jede z centra, tak odbočka po pravé straně těsně před nemocnicí.
26. led 2009 v 10:47  • Odpověz
ehm..naproti hrbitova? jako neni primo v nemocnici a je to takovy asi dvoupatrovy sedivy um?
26. led 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Taky nechápu proč jsou hřbitovy hned vedle nemocnic a tak :grinning:
jo, je to takový dvoupatrový dům, ale šedivý není, vypadá jako nedávno opravený...
26. led 2009 v 10:50  • Odpověz
Zdravím holky :slight_smile:
teda vy některý vstáváte fakt brzo :confused: , já měla v úmyslu vylézt z postele v osm, ale nějak jsem vypla budík a vzbudila se v devět :sweat_smile: . Zkoušku mám až ve středu (na narozky, třeba když jí to řeknu, tak mi to dá jako dárek :grinning: ), ale vůbec nevím co se učit :confounded: .
Jani a kolik je let tvojí babičce? Moji prarodiče jsou něco přes sedmdesát a jsou vpohodě, zatím no :frowning2: ,jen teda berou milión léků snad na všechno. A jedna babička hrozně zapomíná, pro něco jde a přijde bez toho s něčím jiným :wink: .
Jo a střechu budeme taky dělat, ale ne v dohledné době, to ještě chvilku potrvá, buď na celým starým nebo na kousku starýho a na novým, no kdoví jak to ještě bude :sunglasses:
26. led 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
sakra, teď jsem to tu rozhodila... nicméně emi, máš tu odkaz na mapku a dd jsem ti označila červenou šipkou :grinning:
26. led 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Babičce teď v únoru bude 88.
26. led 2009 v 10:54  • Odpověz
jo aha..tak to ona je jakoby na tom sidlisti:slight_smile: tam totiz jak je hrbitov u kostela, tak naproti je hospoda u Emera a vedle domov duchodcu:slight_smile: kurna uz se tesim domu..jak si mi poslala tu mapu...:grinning:
26. led 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.