• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ale stejne je to hrozny pripadam si uplne na prd, jenom se plouzim a chrapu :grinning: jo bacha byla jsem schopna ale dat mycku a uvarit, to byl vykon :grinning: jinak je tady binec a ja porad cekam, ze se uklidi sam :grinning:
13. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
To je u nás taky tak :grinning: a já si trénuju bezbřehou trpělivost... dítě strčilo ruce do h.... a deku do krému na opruzeniny... asi bych měla začít brát nějaká antidepresiva, aby mi to nejlíp bylo jedno :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
janey taky dobry :grinning: skoc si k doktorce pro nejaky silny abys byla sjeta trochu :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Největší sranda je, že jak při přebalování různě zdrhá a dělá skopičiny, tak by na ni člověk nejradši naštvaně houknul, protože to je někdy na budku, a na druhou stranu se mi zas chce strašně smát, jak to vidím :grinning:
13. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
:grinning: a ted nevis jestli se muzes smat, aby sis nepodryvala autoritu to jsou situace, to me ceka teprve :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
13. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
majatob to je nadhera :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Teda maji, fakt úžasné, a ty fotky, kde jste jen vy dva, jsou prostě perfektní, je vidět, že fotograf měl výborné nápady, jak se tam ksichtíte, ty nohy :grinning: a ten kapesníček na vodě, to je takové sentimentální :slight_smile: paráda. A koukám že tobík měl slavnostní dudlík :sweat_smile: :sweat_smile: a že jsi těhu bych nepoznala :sweat_smile:

a fajn že je vše v pořádku :wink:
13. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
maji ty fotky jsou fakt uchvatny, musela to byt fakt nadhera
13. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Ještě mě napadá, fotil to nějaký váš kamarád? že máte tak krásné fotky i z večerní tancovačky... většinou mají všichni jen obřad, pak dva spolu a na ostatek se kašle, leda pár ubožáčků, co zmáčknou náhodou přiopilí svatebčani :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
jani, to nebyly nici napady, to byla improvizace a dobre vybranej fotograf :grinning: a ten kapesnicek byl muj zavoj, kterej mi martin vytrhl z vlasu, kdyz mi ho nadhazoval aby letel jakoze je vitr :grinning: :grinning: :grinning: a fotil to ted uz nas kamarad :grinning: nasli jsme jeho stranky temer omylem na netu a tak jsme si nejak hodne padli do oka :dizzy_face: a meli jsme ho zaplacenyho na celej den, pridel den predtim vecer a odjizdel az rano den po svatbe, proto tolik vecernich fotek :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
aeri, terez, diky :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Tak to je super, že s váma byl celý den. Aha, tak závoj :grinning:
13. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
no jani pobavilas me, muj 2,5 metru dlouhej zavoj nazvat kapesnickem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
maji krraaaasa, fakt moc krasne fotecky, jsem zvedava jak dopadne svatba nam, vypada to,ze bude az v litopadu...
allegria: jak jsem ted napsala,svatbu musime uspisit nez se prcek narodi, nejlepe, nez mamince neroste brisko,aby se vlezla do satu :grinning:
ty budes zpivat na msi,jak tu bude papez? V Brne pocitam...
13. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
adel, me se zase pupkaty nevesty strasne libi...kdybych mohla, odlozila bych to tak na prosinec aby uz to bylo poradne videt :grinning:
13. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
ty panoramaticky fotky vsech zenskych a chlapu jsou bomba!:slight_smile:
toho vaseho fotografa chciiiiiiiii!!!!!!!!!!:grinning:

ja se asi budu vdavat pupkata, jestli vubec...
13. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
na te panoramaticke u chlapu schvalne jestli objevis, co tam nesedi??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
no mne tam nesedelo to, ze Martin s Tobikem nebyli uprostred, ale jdu to teda jeste jednou omrknout :sweat_smile:
13. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
tak nic zasadnejsiho jsem asi neobjevila....jeste mozna ten ufiklej pan nalevo:grinning:
13. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
jj, ten se mu smazal...tak hledej, jeden dobrak si z toho udelal srandu :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
poradim...nizsi, delsi vlasy...
aha, jeden pan je tam trikrat nebo kolikrat:grinning:
jj, to je ono :grinning:
13. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
ale ta s zenskyma je proste super:slight_smile:
13. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
maji no v tech mych sateh budu vypadat spise,jako kdybych se hooodne nasnidala :grinning:
ty jo tak ti zavidim,ze uz mas u nicku 12tt ... potencialne uz mas nevolnosti za sebou :wink:
13. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
adel, hm, asi by to tak byt melo...no ale "kdo si pocka, ten se docka" ze jo :grinning:
ukaz vybrany saticky :wink:
13. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
maji, promin, ale neodolala jsem, zrovna dneska na tebe holky z jara vzpominaly, tak jsem jim vyzradila ze je tu odkaz:grinning: nektere se ale boji kouknout, ze ti to bude vadit, tak je postouchni a vyslechni si chvalu:wink:
13. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Hehe mě to nedocvaklo, že na jedné fotce máš závoj a na druhý ne a něco bílého je ve vodě :grinning: :grinning:
tu panoramatickou musím ještě prozkoumat :sweat_smile:
13. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
jani, to je dobry, chapu to, kojeni dela svoje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.