• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jeee, uz se tesim az si je doma prohlidnu jeste jednou a poradne :dizzy_face: Vasek bude mit asi ohromnou radost, kdyz ho budu nutit aby se dival taky, ze?:grinning:
13. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
no rekla bych, ze si asi ucvrnkne blahem,aeri :grinning:
13. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
ze jo, jeste aby ne:grinning:
13. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
maji ja mam od rana taaaakovou depku a ty fotky mi hrozne zvedly naladu :dizzy_face:
13. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
to su rada!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
holky tak jsem si zmenila info v pase smazala jsem tech 5tt pockam do zitrka, co mi rekne mudra,ale nelekejte se nic se nestalo :slight_smile:
13. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Jeee, maji, ten vas fotograf fotil Valiho od Kocicaku :dizzy_face:
13. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
maji,krasne fotky :dizzy_face:

tak oockovano a mame 9,5 kg :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
say, slabota, cekala jsem vic:grinning:
13. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ne,me se zdalo ze uz tolik neboubelati :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
holky,kde jste vsechny? :frowning2:
13. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj Adelko, jj dřem jak mezci :slight_smile: Právě jsme se vrátili z Petrova ze zkoušky. V šest jsme začínali... Ale je to super, zažívám tam naprostý hudební orgasmy :grinning:
Jsme posbíranej megasbor z dobrých sborů jižní Moravy - něco jak když na Velehradě hrajou spojené dechové orchestry (to jsou asi taky vykuchaný dechny ze široka daleka :grinning: ). Trénujem v katedrále a strašně mě to baví :slight_smile: - ale přiznávám, že je to čistě muzikantská čest, co mě k tomu žene. Z Benedikta XVI fakt neucvrkávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Jan Pavel měl aspoň charisma, tomu bych i zamávala, ale tenhle bavorskej intelektuálskej kolík mě nechává cynicky chladou :grinning:

No a svatba před mimiskem je podle mě stejně dobrá volba jako po porodu, ale asi bych taky volila svatbu před, páč si myslím, že s mimiskem bude dost práce a na zařizování svatby už pak není tolik energie.
Du spat, su mrtvá :pensive:
Dobrou noc :slight_smile:
13. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
say tys vedela, proc mas kupovat to lehatko do 18kg, nebo do kolika:slight_smile:)))
ale cekala jsem, ze bude mit alespon deset..to je nuda... :frowning2:
14. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky, mohu se prosím jen zeptat. Co vše vypovídá HCG ve výši 2500? Moc tomu nerozumím. Je to poprvé. Děkuji za odpověď
14. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
emi, jesi ještě chceš odpovědi na tvůj včerejší slepičárenský dotaz, tak děcko se přihlašuje na matrice tam, kde se narodilo, ale většinou to dělají samy porodnice a ty si jen vyzvedneš rodný list. Trvalý pobyt by měla mít automaticky tam, kde ty, tak to alespoň má ova, ale může to být jinak jinde.

say váha teda parádní :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
jani dik, uz vim:slight_smile: bude narozena v Horovicich bydlici v Praze s trvalym pobytem v Trinci, chuuudinkaaa :sweat_smile:
14. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
emi teda chudák, já bych si s takovou vizitkou asi šla hodit mašli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

koblichzek: hladiny hcg netuším... nejsi náhodou těhotná? Zkus pohledat nějaké téma přímo o výšce hcg, mohlo by to tam být... :wink:
14. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Těhu jsem, ale nevím prácě, jestli se z toho dá poznat, jestli jsou dvě či jedno. Na utz to zatím není poznat. Jsem teprve 18 den po KETu
14. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
14. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Holky díky moc
14. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Včera jsme byli na návštěvě u přátel, ty jo, já chci asi jen jedno dítě :grinning:
Odcházeli jsme, dvouletá holčička ležela na zemi a brečela, protože její vyřazenou panenku její mamka věnovala Kristýnce, a chlapeček furt že si postaví vrtulník, a trval na tom, i když už byl čas jejich mytí a spaní. A kámoška s úsměvem, že teďka se půjdou mýt... já bych to takhle v životě nedokázala synchronizovat... :confused:
14. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
jani ty???? to se nebojim, ze bys to nedala..:slight_smile:)) s usmevem:slight_smile:
me prijde peklo mit dve male deti....vcera chudinka Oliva spadl z kresla....celou dobu skakal skakal uplne v pohode, hezky si slezl a najednou jak slezal, tak se netusim proc otocil cumakem dopredu, odrazil se a spadl primo na nos:( tak ma ted rozsekly horni ret, ja myslela, ze me odvezou....ale jsme mu to schladili a za minutu o tom nevedel, ale ja mam z toho nervy doted:( mit jeste jedno dite, tak uz fakt nevim, co bych delala :sweat_smile: :sweat_smile: ja jsem mu pak porad lozila za zadkem...on byl uplne malatny, jak se mu chtelo spat, ale nebyl ve svoji postylce, tak delal hrdinu, jakoze neee...a porad padal...:grinning:
14. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Jejda, chudák Oliva :frowning2: No právě, jedno dítě bohatě stačí, ještě dvě... tak za 5 let možná :grinning:
14. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
ale vypadal sexy s tim velkym rtem:slight_smile: snad z toho nebude mit trauma a co nejdriv mu to zaroste a nebude ho to hlavne bolet....pritom vim, ze jsem nemohla vubec nic udelat, i kdyz jsem od nej sedela ani ne metr...to byly fofry....Dorce asi fakt koupim helmu:grinning:
a to chceme nejak za dva tri roky dalsi..haaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaa :grinning:
14. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Já myslím, že Oliva už na to beztak zapomněl, akorát ty teď máš trauma :slight_smile:

možná to bude znít příšerně, ale na to si zvykneš... když kris poprvé sletěla z postele, vůbec jsme nechápali jak se dostala ke kraji, tak jsem myslela, že to bude moje smrt, byla jsem vyděšená, pořád se jí omlouvala, co jsem to mohla dopustit... a ona už o tom ani nevěděla...
Prostě se stává, že zakopnou, do něčeho se zapletou, z ničeho nic si prostě něco nabijou... stává se, že Kris leze, a už je v tom zběhlá, ale třeba se jí zapletou ruce a třískne bradou do země... nebo dneska mi zdrhala při přebalování na posteli, strašně se tomu smála, poskakovala, a najednou jakby najela do čela postele, prostě narazila hlavou, nestihlo jí sepnout, že tam už ne...
Monokly všude, ret několikrát nakousnutý, kdybych ji chtěla nějak zabezpečit, obalím ji molitanem, ale to prostě k tomu patří :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
ja vim, ale ono je to takove neprijemne, kdyz to ani neni tvoje dite a jeste takove zlaticko a pak se tak natluce....ale myslim, ze uz o tom ani nevi, zato ja mam jeste ted stahnute pulky...:grinning:
az bude padat mala, tak to asi obrecim s ni, fakt...:grinning:
14. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Je to nepříjemné, to jo... prvně budeš brečet s ní, pak bude brečet jen ona, ty ji utěšíš a za pět minut uvidíš, jak tam leze zas :grinning:
14. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
a to jsem si myslela, jak jsem nad veci a dite jen pozoruju, ale neskacu porad kolem nej, aby se naaahodou neuhodilo...:grinning: jednou se poradne prasti a ja uz brecim s nim:grinning:
14. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Ne, to fakt přijde :slight_smile:

Kika třeba často padala z postele. Vždycky jsem ji musela dát na zem, jinak by si natřískala kokos. Ale když jsme byli na dovolené, tam byla postel nižší a začala zkoumat, jak by se dalo dolů, spustit se zadkem napřed, a je to.
Jenže doma je postel vyšší. Přijeli jsme, ona se začla spouštět, tak jsem ji přidržela, vysvětlila. Podruhé to samé. Potřetí už jsem ji nechala. Částečně vyšlo, počtvrté nevyšlo, popáté jo. Úplně mě bolelo, když jsem se na ni dívala, jak se snaží spustit a že jí to možná nevyjde. Ale podařilo se, už to nějaký ten pátek zvládá výborně. :grinning:
14. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Když jsme u těch karambolů... Já jsem byla v nedělu svědkem toho, jak jedna supermatka práskla dveřma od auta a přivřela tam ročnímu dítěti ručku, přičemž ji to nechalo naprosto v klidu a hodinovej řev jí vůbec nevadil, ani se neobtěžovala jít domů a pustit na to té chudince studenou vodu... :cry:
Do určité míry si člověk na bouráky zvykne, ale přijde mi, že dost často vidím soc. slabší maminy s 4 dětma, žijící podle hesla: Mám děcek dost, tak co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:angry: :angry: :angry:
14. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.