• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tak ja jsem si jeste na pady nezvykla, ale on Tobik nastesti moc nepada, akorat jednou ze sedacky, jednou z lavicky a jednou privrena packa do dveri, ale jen zlehka :slight_smile: stejne su vzdycky na prasky vic nez on :grinning: zitra mu jdeme koupit postel, tak doufam, ze k ni sezeneme aj zabranu na bok...nebo ty pady jeste prijdou :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
allegria, tak té matce bych tam taky něco přivřela... :angry: :angry:

maji jakou chcete koupit? :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
jani prihodim obrazek, jdu ju najit :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
ok :slight_smile:

já jsem se dnes plácla přes kapsu, teda plácla, přímo bouchla, ale chlap si to zaslouží. Zítra má narozky, v září jmeniny a včera jsme měli 5.5 výročí spolu, tak jsem nám objednala pivní lázně :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
14. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
maji tahle postel se mi taky hrozne libi:slight_smile:

jani, to bude urcite bomba zazitek:slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Maji ta vypadá pěkně, kde ji umístíte? tam jak je domeček?

http://cms.zamek-zabreh.cz/www/cl-2360/66-pivni-koupele/
14. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
jeee, to je ten zamek kam jezdiva andelka s muzem:slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Aer, přesně tak, někde jsem vyčetla, že tam chodívají, tak jsem se na to koukla, původně jsem myslela, že bychom zašli na večeři, ale nakonec jsem si řekla, že ty koupele :slight_smile: nebýt andělky, ani nevím, že tu něco takového je :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
mmch aer, zrovna vyrábím ty čoko-pom sušenky, teda s přestávkama, protože zrovna na mě usíná malá... tak doufám, že to bude k jídlu :grinning:
14. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
urcite budou dobry:grinning: ja je budu delat asi o vikendu, abych mela sebou:slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
jani, to jeste nevime, ale nejak to budeme muset vymyslet aby nam tam vlezla na jare aj postylka a obe deti byly po ruce kdyz se v noci vzbudi :grinning: asi zrusime ten tobikuv koutek jak ma matraci, misto toho na delku postylku, k ni prirazime nase matrace a mimi bude mit postylku nasiroko u okna, ale to taky neni moc idealni, protoze tam trochu tahne, jedine postylku obrnit mantinelama a nejaky nebeska nebo neco tam strcit aby to trochu odizolovalo :grinning: jina varianta nas zatim nenapadla, tak aby jsme se tam nejak poskladali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
poslete recept :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
maji mě se to jeví jako dobrá varianta :slight_smile: takové big ležení :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
jani jdete na to aj s masazi? to bych si taky nechala libit ty jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ikdyz my jsme vlastne jako svatebni dar dostali poukazy na masaze- martin shiatzu a ja bahenni zabal a pak masaz krk a ramena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
snad se aer neurazí, mám to tu po ruce:

pomerancovo-cokoladove susenky:

200g polohr. mouky
60g bram. skrobu (maizena, naturamyl,...)
1 lzicka prdopece
100g cukru
1 balicek vanil. cukru
nastrouhana kura z pomerance + stava
1 vejce
125g zmekleho masla
100g nakrajene cokolady

zpracovat, vetsinou je treba pridat jeste trochu mouky, udelat valecky, dat do lednice, pak krajet na platky a pect pri cca 175-200 stupnich
14. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
jani, no vsak od toho se ten pokoj jmenuje loznice, ne? :grinning: :grinning: :grinning: jen aby se to jeste opravdu vlezlo tak jak chcem :grinning: dnes jsem prisla na to, ze s tim sourozeneckym kocarem mozna neprojedu do kocarkarny,to mam radost :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
ehm, co je prdopec???
14. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
maji jo, aj masáž, chlap si furt stěžuje, že ho bolí to a tamto... holt, kancelářská krysa :grinning: :grinning:

teď mě napadá, jak je to vlastně s rodičákem, když běžá ještě ten první? Začne ti po porodu automaticky běžet druhý? Ptám se z čistě informativních důvodů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
prášek do pečiva :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
maji, no však :grinning: :grinning: jesi budem mít těch šest dětí, vyskládáme celý pokoj matracema :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
jj, treti rok proste nedostanu a rovnou mi zacne ten druhej, tentokrat ale ctyrletej :rolling_eyes: to si snad za ty 2 roky poridim radsi dalsi, nebo nevim, tech 3800 neni zrovna uzasna castka... :grinning:
14. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
jani, to by bylo nahodou super, me by se takova loznice libila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nejlip mit jeste tech 6 deti uskladnenych v jinym pokoji :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Já bych měla mít těch 3800 asi od příštího května. Celkem mě děsí, že příští prázdniny jdu na praxi, chlap asi bude s malou doma a rodičák bude pobírat on, čímž budou ty 3800 náš veškerý příjem... asi bych měla přestat chystat blbosti typu pivní lázně, že? :confounded: Ale tak něco našetřeno máme a na praxi budu jen 3 měsíce.
Tys měla 3letý rodičák? Jak se ti toho povedlo dosáhnout, mělas přerušenou školu?

V jiným pokoji a co nejdál od manželské ložnice :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
To těsto je dobré, mňam... jdu dál tvořit :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Kde asi udělali soudruzi z ndr chybu? :grinning:
14. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
copak je?:grinning:
14. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
jani, jj, prerusila jsem na dva mesice a zase se vratila, na konzerve to slo, ted uz ne :confounded:
14. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Maji chápu... takže vidina 4 let doma, ju? Budem pořádat kávové dýchánky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aer, ale jo, dobrý, začíná to mít požadovanou hustotu.
14. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahoj holky hlasim, ze tehu je potvrzeno, HCG 780 :wink:
14. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.