• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no jo, je to na prd:frowning2:
14. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
ale ne že by ty připálené nebyly dobré :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
tak to je hlavni:wink:
14. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
No jo, když já ale myslela, že to bude vypadat trochu reprezentativně, abychom večer vzali na tu zkoušku :sweat_smile:
14. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
No. třetí plech vypadá jakž takž. Snad se nám podaří pár sirot vybrat :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
mission is complete. Tak nakonec dobrý, spáleno je asi jen 20% :sweat_smile:
14. srp 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
No, abychom byli realističtější. 50% :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
no vidis, tak mi pak napis, jak chutnaly deckam na zkousce:slight_smile:
14. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
adel,gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
holky v zari uz mame seste miminko :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: panikaaaaaaaa :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
14. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
emi, hele, ty uz skoro rodis, ty brdo, to uletelo :confused: :confused: :confused: a neboj, kdyz jsem to zvladla ja, zvladnes taky :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
http://zpravy.idnes.cz/cesti-muzi-se-drzi-maminy-sukne-casto-z-hnizda-vyletaji-az-pred-tricitkou-1rd-/domaci.asp?c=A090814_213515_domaci_abr

Mamánka bych nakopala do zadku na dvě doby :grinning:
"Očekává se, že práce maminky, přebere manželka" - tss tak chlapa, kterej si myslí, že mu budu dělat maminku + bonus sex bych fakt chtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A prej, že se rozmáhá emancipace - houby! z holek jsou chlapi a z "chlapů" slečinky :grinning:
15. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
maji ja se nebojim, ze nezvladnu, ale ze me to zaskoci:D a budu zrovna v Albertu u pokladny, nebo tak:grinning:
15. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
emi, nezaskoci, zacnes rodit 9.zari ve 4.50 :wink:
15. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
emi a jak se citis? nejsi uz na "rozpadnuti"? :grinning:. ja v tvym tydnu uz sotva lezla a dychala :sweat_smile:. ale ja pribrala moc a moc. kolik ty?
a mate nejakou tabulku s mimcama? docela bych koukla :slight_smile:
15. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
haha, ja jsem ve 37tt jeste litala po skole a dodelavala rychle zkousky :grinning: :grinning: :grinning:
say koliks pribrala? skleroza... :sweat_smile:
15. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
me nejak nic neni....jako v pohode to zvladam, jen jsem takova...rozdivocela, se porad pozoruju, jestli nahodou nerodim..ale jinak si to uzivam:slight_smile:
bude mi smutno po brichu:slight_smile:))
ted mam nahore myslim 7kg...a pupek uuuuuplne veprehu, hrozne spicaty a prijde mi, ze pada dolu, nebo tak neco....jakoby se zmensil... :confused: :sweat_smile:
a say podivej se mezi albumy, melo by tam byt zari/september 2009 myslim....jako autor, ale jista si stopro nejsem, proste tak nejak....ma to takovou ruzovou uvodni fotku mimca v kvetinaci:slight_smile:
15. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
emi,mrknu :wink:
teda,tos moc nepribrala :slight_smile:. tise zavidim :wink:

ja pribrala 25 kg, takze jak jsem byla mala,tak i kulata. dolu jsem za mamkou dosla,ale zpet uz ne,tak jsem musela jezdit mestskou :sweat_smile:. byla jsem rada ze jsem udejchala vyvencit psa okolo baraku :sweat_smile:
15. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
jé, to čubrním, Adélko, moc gratuluju :grinning:
15. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
hlasim, ze mame postel :grinning: tobik uz testuje a vypada spokojene :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a asi uz muzu rict, ze chodi... :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Emi :slight_smile: tak už vám to začíná :slight_smile: :sweat_smile:

aer, nakonec se po nich jen zaprášilo a baby si vyžádaly recept :dizzy_face:

maji, chodce zdravíme :dizzy_face:
16. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
jani zacina no..jen skoda, ze jsou vsechny deti doted v nemocnici, protoze jsou narozene nejmene o mesic driv.... :confounded:
maji gratuluji, ted uz si neodpocines:grinning:
16. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
majo, koukala jsem na fotky ze svatby..jak z pohádky :dizzy_face: zrovna šla okolo mamča a konstatovala, že jsi těhotná :grinning:

Ad porody: na závěr mé praxe v porodnici porodila kamarádka doma..sama si své dítě..plánovaně :grinning:
16. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
jee, holky dik :grinning:
tan, maminka ma dobrej postreh :slight_smile:
jani, kdy neco podniknem?
16. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
trošku jsem se začetla do historie, když tu jsou takové zajímavé novinky :wink:

Kristýnce dodatečně hodně zdravíčka do dalšího roku, hlavně chuť k jídlu :grinning: U nás jsou zuby dva a konečně začíná jíst docela slušně, už není taková žížala..

Sabs myslela tohle? http://www.baby-eshop.cz/antikoncepce/prirozena-antikoncepce-lady-comp já jsem na to už taky koukala..je to teda pálka..ale kdyby to fungovalo i u maminky, která xkrát za noc vstává k mimi :sweat_smile: Já stále nic, když si vezmu, že jsem 10měsíců nemusela řešit antiko, kdybych to věděla dopředu :wink: :grinning:

A maji, taky jsem divná, že jsem plánovaně otěhotněla se stejně starým, nezajištěným... No ale tebe obdivuju, že jdeš do toho druhýho, to bychom finančně už neutáhli..i takhle se dost děsím toho, jak to bude, až klesne rodičák. Jestli Martin nezačne hned pracovat, tak..
16. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
tan, zase se nam ale prijmy trochu zvysi tim ze martin jde na polovicni uvazek makat :wink: a to miminko ze zacatku zas tak nestoji... :grinning: a nez zacnou byt deticky trochu narocnejsi, budeme uz doufam vydelavat oba :grinning:
16. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
jo, taky si myslím, že to mimi tolik nestojí :wink: když je mlíčko.. A bydlení máte jak? Nám platí byt tchánovci, docela nás to deptá..
16. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
my si platime byt z rodicaku... :sweat_smile: fuj, takovou castku za takovej byt :angry:
16. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
jj, až budeme konečně staré..a bohaté, koupíme si vlastní :wink:
16. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
jee, tak to doufam, ze budu ve vlastnim driv :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.