• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
kde dnes vsechny litate? :rolling_eyes:
16. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
say vsimla sis, kdo ceka taky dite v breznu?:slight_smile:))))
16. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
haha emi, ja jo a docela se bavim :grinning:
16. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: me male zatlo, kdyz jsem to predtim objevila...:D nemuzu si pomoct, ale mam na ni alergii a ani nevim proc :sweat_smile: :sweat_smile: respektive vim..ale...:grinning:
16. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
no ja tam ted moc nechodim, nejak me nebavi resit jak je strasny mit nevolnosti a tak...asi tim, ze uz to mam jednou za sebou me to nejak moc nebere..no tak se pobliju a je chvilu klid...ikdyz taky si nekdy postezuju, ale jako resit to celodenne 7 dni v tydnu cely prvni 4 mesice... :sweat_smile: ale dnes jsem se docela pobavila... :grinning:
16. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
no to je nejhorsi...my meli taky jednu....ta s tim jablecnym dzusem, diky kteremu bude mit postizene dite a tak..je hrozne uskostliva, to bylo neco ze zacatku, kdy nikdo ani pomalu nevedel , jestli zustane tehotny a do toho jeste odkazy na clanky o tom, ze i dychani muze zpusobit smrt plodu:grinning: :grinning:
u nas uz se nastesti resi tasky do porodnice....ani nevim, jak jsem to tech devet mesicu prezila:D ale zas jsem se dozvedela o CNZP, ze davala 4500 prispevek a tak...trochu mi to dalo..ale noveho teda nic..:D a jeste resit, ze nepovesim pradlo a nezamavam chlapovi z balkonu,no prosim te...:D jeste ze jsem vsechno od zacatku brala jako osud a normalne se dokonce i koupala...:D
16. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
neke, emi, ty ses KOUPALA?! to ja se umeju az po porodu :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
maji to nevis, ze se v tehotenstvi nesmis koupat?:grinning:
16. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
vis, ono je to tezky, na jednu stranu ju chapu, ze se boji a chce udelat vse pro to, aby se mimcu nic nestalo..na druhou ja bych si aj o umyvani oken pokecala, protoze me to v nejblizsich dnech ceka :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
to vis, ze vim, ale vany se hned tak nevzdam :grinning:
16. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
hele a myslis, ze muzu do bazenu? :astonished:
16. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
me to ceka o Vanocich...:grinning:
promin...:grinning:
no chapu, ze se nektere boji, ale ja vsechno resila az po tom, co se fakt neco stalo (u ni chapu, ze se stalo, ale nebyla to vina tehotenstvi)....u nas se resilo pro jistotu dopredu....co by kdyby....takze jen stres stres....:slight_smile:))
16. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
jj, presne jak u nas :slight_smile: ja se zatim nehodlam nejak omezovat, jasne, ze do lanovyho centra nebo na trampolinu nepolezu, ale jak jsem psala tam, doma fungovat musim a fakt nemuzu chtit po martinovi aby jeste vesel pradlo, sundaval pradlo, myl okna a nevim co vsechno...ikdyz by to nebylo zas tak spatny :grinning:
16. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
no u nas jsou taky holky s detma a my jen cumime, jak to muzou davat..vetsina z nas cekame prvni dite a jsme rady, ze jsme rady a ony fungujou i s nevolnostma a nizkyma tlakama a tak...:slight_smile: ted se muzu jen usmivat a gratulovat si:slight_smile: druhe tehotenstvi asi nebude vubec zadna prdel...:slight_smile:
Fil nastesti ted porad vari...kdyz je pradlo, tak povesi..nic mu nemusim rikat....stejne to delam ja, ale obcas delam mrtveho brouka:slight_smile: coz je u nas asi neco jineho, nez u vas..protoze my jsme oba cele dny doma:slight_smile:takze je pro nas pradlo prijemna rozcvicka:D
16. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
no my jsme zatim taky oba doma, ale to uz za tyden skonci...a pak babo rad, ted kdyz je mi moc blbe, tak martin sbali tobika a jdou ven jezdit na aute nebo nakoupit nebo neco, pak uz budu met smulu, ale zase uz budu skoro ve ctvrtym, ze jo... :grinning: martin dnes taky jednu varku pradla povesil (bylo jich 7) a dve posbiral, ale to jsem mu opravdu nevysvetlovala, ze ja nemuzu zdvihat ruce, protoze su tehotna, to sel udelat, protoze jsem varila a potrebovali jsme dat prat dalsi... :wink:
16. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: to je stejne prdel:grinning:
no myslim, ze ti nevolnosti ustupujou, po dvanactem tydnu jak mavnutim proutku mi bylo uplne dobre, nic me nebolelo, nepichalo, nenatahovalo me....tak snad to tak budes mit taky:slight_smile:
a kdyz ne, tak uz jen 28 tydnu:grinning:
16. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
s tobikem to trvalo trochu dyl jeste asi mesic, ale je mi fakt uz mnohem lip, tak si to ted uzivam :grinning: to je hrozny jak to leti, me to vzdyky uplne zaskoci jak malo uz zbyva... :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
co mam rikat ja?:grinning: ja se ani nenazdala a uz koncim:grinning:
16. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
ty uz si jenom uzivej tech par poslednich dni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
dobre rano...
tak nam tatka zase odjel na cely tyden na sluzebku :pensive: uz jsem to i obrecela. No ted me rozbreci i spatne pocasi natoz toto :frowning2: staci se mi podivat na moji plysovou opici a brecim zas :unamused:
chjo, a to musim jeste navic do prace...
17. srp 2009 v 06:37  • Odpověz
adelko, tyden utece jak voda a budete zase spolu :slight_smile: zkus si uzit, ze jsi sama doma, hod nozky nahoru, precti si peknou knizku, porovnej skrin,pozvi kamaradky na kafe...nebo cokoli co treba uz dlouho odkladas... :wink: uvidis, ze kdyz se rozptylis, bude to lepsi nez se utapet v slzach :wink: :wink: :wink:
17. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
adel od stredy muzeme brecet spolu....ale budes mi muset delat porodni asistentnku asi...:grinning:
maji sory, vcera jsem usla v sede:grinning:
17. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
emi, to je v pohode, sla jsem pak za chvilu taky spat :slight_smile:
dnes mame na obed dobrotku...spalenou cocku :frowning2: :frowning2: :frowning2: doprcic, proc mi nikdo nerek, ze se musi michat?
17. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:

co se týče termínových diskusí, tam jsem ani nechodila, připadalo mi, že všichni všechno moc řeší a to já bych se zcvokla...
maji, tam u vás jsem taky přečetla jednu stránku... já bych na takových diskusích asi furt říkala ostatním, at to a tamto tak neřeší :grinning: a narazila jsem tam na tu, co asi myslíte...
cos to tam psala o ufo? Já v sobotu taky viděla, dvě, heč :grinning: :grinning: ale fakt!
Maji, tak kdy co? Já mám čas celý týden, tedy kromě dneška.
17. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
jani, ja nemuzu ve stredu :wink: ale jinak su ochotna ke vsemu :grinning: ze bysme vyrazily na pisecek? :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
fddf nhfh mc f - to bylo jako že jo :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
ahojky kocky,
ta jak se o ni bavite je ted nahodou docela fajn :wink:. tehulkovani ji prospelo :grinning:
17. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
janca jak se odhalila s ufem az ted, aby nebyla za blazna:grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
jani, nam jich tu litalo asi 15 a druhej den to bylo ve zpravach, ze ufo, malem jsem se pocurala smichy... :grinning:
say, my jsme zatim taky nemeli problem, krom vcerejsiho veseni pradla, nejak nemohla pochopit, ze se vsechny nebojime... :wink:
emi, to vis, vzdycky je lepsi byt az druha :grinning:
jinak cocku jsme stlacili aj spalenou a nebyla to az takova katastrofa :wink:
17. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
majus a vy tak obedvate o pul jedenacte normalne?:grinning:
17. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.