• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi, ale neee, ja jsem si myslela jak se cocka nevari 2 hodiny, tak jsem zacla uz pred devatou aby byl na poledne obed hotovej :grinning: a martin jak vidi jidlo, nemuze uz vydrzet, tak jsme se naobedvali v 10 no :grinning: chystame se asi dnes na koupak, tak aspon nam nebude tezko po obede a cocka bude pekne nadnaset :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Já si až ted našla včerejší zprávy... ale viděla jsem jen dva, jsem ochuzena, v sobotu v noci nad těšínem... měli jsme grilování a čekali, že vyleze zelený mužík z toho, ale nic :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak čočka dobrá jo :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
jani, no trosku nasmradla ale jinak dobra :grinning: :grinning: :grinning:
me se libi jak tam jakejsi chlap popisuje, ze jich bylo asi pet. Udrzovali si vzdalenost a pak jeden vystartoval a snazil se je predhonit! cha chaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Jojo, udržet formaci :grinning:
17. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
17. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
hele, jani, vcera jsem tak koukala, co budeme s tobikem od zari podnikat a objevila jsem 2 zajimavy akce v rc chaloupka nekde v centru u jindricha..prvni je teda az od pul roku Miniskolicka pro cizince i ceske deti, kdy maji decka program, musi komunikovat i s detmi nemluvicimi cesky a maminky maji tri hodinky postarano o deticky :grinning: a druhy Kulturne jazykove okenko, coz je anglictina pro maminky a deti maji opet specialni program... :wink: vsechno je dopoledne, ta aj v patek
17. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Mrknu na to... nedávno jsem se k nim koukala a maj otvírat montessori klub, to by mě taky docela zajímalo...
17. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Vypadá to zajímavě... miniškolička pro nás zatím nic, ale do budoucna by se asi hodila, vidím se někde se skriptama :sweat_smile: :sweat_smile:
angličtina by mi prospěla...
jak to vidíš ty, už jste rozhodnutí?
17. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
ty jo ale ta miniškolička je mastná... :pensive:
17. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
jani, anglictinu bych taky potrebovala a hodi se mi, ze je dopoledne. Miniskolicka bude pro nas aktualni od listopadu, tak uvidime, prece jen pak bude zkouskove...presne jak pises, mit chvili klid, sednout s ucenim...a nemit strach, ze decko nekde bezprizorne pobiha :grinning: na montesorri jsem nekoukala, to je co?
17. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Montessori pedagogika, to je takový trochu jiný přístup k dětem, jejich individuální rozvoj, více zde: http://www.montessoricr.cz/Montessori_principy.php
celkem by mě to zajímalo, ale zatím tam vůbec nepíšou, co kdy kde jak, jen že to připravujou.
17. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
hmm, to vypada zajimave :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
17. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
maji,tak jsem precetla vase breznovkya u pradla se docela pobavila :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
say :grinning: tys taky vesela pradlo?! :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
ty jo,vesela,dokonce jsem se i koupala :sweat_smile: :grinning:. prala. no ja delala asi vse zakazane :grinning:
17. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
wow, dokonce i fránina :dizzy_face: :dizzy_face: já bych brala asi nějakou anglinu... cvičení, to už bychom toho měli asi hodně, a to plavání je vlastně taky cvičení...
a kdy jdem na ten písek? :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
ženy, ono se nesmí věšet prádlo, mýt okna? a sakra... pozděěěě.... :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
podle me ,tehotenstvi neni nemoc. samozrejme kdyz jsou komplikace,tak trochu pribrzdit,ale neveset pradlo :-O :grinning:
17. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
To bych pak chtěla vidět ženské co čekají druhé, třetí mimi, jak by to zvládaly, když by se nemohly málem ani pohnout...
17. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
JJ,jani a taky se musi u poroidu podvazat palce aby rodicka nevykrvacela a sestinedelce se nesmi vetrat aby neofoukla :grinning: a uplne nejlepsi je v tehotenstvi vytirani podlahy, to pak nebudes mit prirostlou placentu :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
na pisecek kdy se ti to hodi, my se prizpusobime :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
By mě zajímalo, jestli ty pověry mají nějaký reálný základ...

co třeba zítra?

Tak zatím, ještě se tu objevím, ted mizím, máme bazén a ještě další vyřizování...
17. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tož já jsem proti pověrám, nevěřím skoro ničemu, ale tomu častému zvedání rukou a mytí oken jo :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Ono to pramení asi ze strachu, aby se pupeční šňůra neomotala mimču kolem krku. Ale omotanou ji prý má dost mimin, akorát v naprosté většině to nevadí, někde jsem to četla, samo se to zas odmotá. Kdysi to asi vznikalo jako předcházení potenciálně nebezpečným situacím. Mě to třeba někdy nedělalo dobře, když jsem byla těhu, tak jsem to prostě nedělala.

Jinak miniškoličku můžu asi pustit z hlavy, dnes jsem získala celodenní chůvu - mého muže, kterého propustili z práce :cry: holt došlo i na nás.
17. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
ty jo, jani, to me mrzi :frowning2: co ted? sezene neco jinyho?
17. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Uvidíme, odstupné dostal... snažíme se na to dívat pozitivně, budem všichni spolu :slight_smile: víc si užije kristýnky...
Blbý je, že po stavařích není poptávka, kvůli krize se nic nestaví. Necháme to vyhnít :grinning: a v krajním případě si něco najdu já...
17. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
cauky holky, tak mame tatku aspon na skypu :grinning: no nic moc...
17. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
výborný, malá mi zkřivila brýle, fakt super :angry: :angry:
17. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
a udělala dvě loužičky na koberci :angry: :angry:
17. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.