• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ach jo, ja su neschopna, do ted jsem nenapsala ani carku... :sweat_smile:
18. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si řekni, že si dnes dáváš pauzu :sweat_smile:
18. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
jani, na to uz neni bohuzel cas, ted jsem sedela a procitala diskuze o tech porodnicich a nejlip mi z nich vychazi asi ty Vitkovice. Akorat na svych strankach psali, ze rodicka nema moznost si vybrat jestli chce nastrih nebo ne. Tebe smikli? Jinak na nadstandartu samostatne socialky a navstevy od 9 do 21 :grinning:
18. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
ooo, a prej si muzes za 1500 pozadat o epidural :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
ehm, netusis co je vip karta za 2500? to jako ze zaplatis a mas jistotu, ze te tam vezmou? :sweat_smile:
18. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
nazdarek holky, neco noveho?
Maji kdy se budes prihlasovat do porodky?
18. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
ahoooooooj holky :dizzy_face: tak jsem po ultrazvuku vsechno supr, akorat jsme mladsi nez jsem puvodne myslela, takze 5tt je stary nas broucek, vsechno je v poradku, videla jsem mimiska mame fotecku, za 14 dni jdu na dalsi uvidime srdicko a pry dostaneme prukajdu :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsem si koupila dvoje dupacky a plysaka :dizzy_face: a od manzela jsem dostala naramek za mimiska :slight_smile: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
my to mame totiz takove prehazene, kvuli memu cyklu, ktery je 40 dni :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
terezko, tak to je fajn... jak mimouš vypadal? :slight_smile:

maji, ad vip karta - blbost. Podle ní máš teoreticky naprostou jistotu, že tě vezmou. Ale když tam přijedeš už s rozběhlým porodem, tak tě vezmou tak jako tak, sama porodní asistentka z vítek říkala, že to k ničemu není. Vyhozené prachy.

na ty stránky se kouknu. Mě šmikli, a to parádně... někdy můžu předpovídat počasí :grinning: :grinning:

adélko, tu se tuším do porodky nepřihlašuje.
18. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Ale zdrahli borci, epi psali za 2000, kdes četla 1500? Jarek u porodu byl za 550, a prohlídku porodnice jsme měli zdarma. Ale to byla součást předporodního kurzu.
18. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
jani diky moc :slight_smile:
terezko gratuluju :slight_smile: ja mozna pujdu ve ctvrtek, poboliva me brisko a chci se taky rozloucit se svym byvalym doktorem,tak ho prijdu jeste jednou pozdravit a kuknout na naseho drobecka :slight_smile:
ja mam nastesti cyklus pravidelny,ale tentokrat byla ovulace taky pozdeji,takze jsme tak v 5tt stejne jako vy :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
Zasmála jsem se:
Porodnické oddělení Vítkovická nemocnice má zaveden systém rooming-in, což je společný pobyt maminky s dítětem 24 hodin denně. Návštěvy v naší nemocnici jsou od 15,00 hodin do 17,00 hodin, jinak dle domluvy s ošetřujícím lékařem. Tento systém přispívá k snadnějšímu zvládnutí kojení a celkové péče o novorozence, vše za pomoci zkušeného personálu.

Hm, to že jsem muže viděla jen dvě hodiny denně opravdu přispělo k snadnému zvládnutí kojení, ono vidět své blízké jen dvě hodiny denně opravdu přispívá k celkové pohodě hormonama rozházené rodičky. Péče o novorozence? Během pěti minut nám sestra vysvětlila, že manipulace se nebojíme, pač sou z gumy, a jednou mi pomohla Opici vykoupat. Jinak se na děti koukaly ranní vizity a to bylo vše. Jasně, když člověk něco potřeboval, byli ochotní, to jo, ale že by kvůli tomu musely být návštěvy tak krátko a přesně na čas jak ve vězení mi přijde zcestné.
18. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Maji kdes to našla o tom nástřihu? Furt to tu nevidím...
18. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
jani ja nevim kde jsem to nasla, bylo to nejaky hodnoceni, mozna mojeporodnice nebo neco takovyho. Ja nastrih nechcu :angry: kvuli tomu si chcu koupit to epi-no zadrbany :sweat_smile:
18. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
hele, myslite, ze me muze do porodnice odvizt taxikar? :grinning: ja nevim jak se tam dostanu a mhd se mi nechce :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
ty jo, kodrcat se tramvajkou do Vitkovic, asi bych zdechla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
jinak ten Krnov me moc neoslovil :unamused:
18. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
terez, je super, ze kontrola dopadla dobre :slight_smile:
adel, no jestli to tu funguje stejne jak v Prostejove, tak se prihlasuje az jdes poprve na monitor :wink:
18. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky, zdraví vás utahaný looser :slight_smile:
Hele, je to sice nemorální, ale já to budu řešit natvrdo "sponzorským darem" a nadstandardem, ať mám klid a taky hodlám odmítnout to roztahování noh před vizitou :stuck_out_tongue_closed_eyes: - to už se prej dá odmítnout.
Prostě chci mít klid a ne rozhozený hormonky, nervy a frustrace, že se mnou manžel není...
A zamilovala jsem se do kočárků Casual play :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
all, ja bych byla taky ochotna si zaplatit a mit jistotu nadstandartu apod. :grinning:
18. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
U švagrové si o úplatek přímo řekli ještě před porodem a když mamina byla nemocná, tak si řekli na gyndě o 30 000, za to, že to bude operovat dobrej chirurg a ne nějakej nezkušenej zajíc... takže už si nedělám iluze :rolling_eyes:
18. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Maji: No, je to na houby - člověk by už nejradši škudlil pro miminko a musí to rvát doktorům, aby ho nepřizabili :grinning:
18. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
holky jste zlaticka, ja byla venku mame navstevu - tchyni, takze s vama nemuzu povidat :frowning2: mimisek je malinkaty, ale kraaasny, no nejkrasnejsi na svete to je jasny :grinning: manzel skoro brecel :dizzy_face:
adelko tak to je parada, tak budeme rodit stejne to je supr :slight_smile: :dizzy_face: ja totiz nevedela jak to spravne vypocitat ty tydny tehu, protoze mimisek je stary teda podle utz 5 tydnu, ale od menzes mam uz skoro tech 9 tt, ale tim ze ovulka byla 16. cervence az a 1. srpna jsem nasla //, tak to budeme mi trochu posunute ten termin porodu :slight_smile: ale hlavne ze tam mimisek je :slight_smile:
adelko to se mas ja bych sla na utz hned zase, nejradsi porad, byl to zazitek :dizzy_face: :slight_smile: a procpak jdes od byvaleho dr?
18. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
alle: casual play se mi taky moc libi,ale u nas bohuzel mimo financni moznosti :frowning2:

ale co tu ctu,tak si nemuzu vynachvalit nasi porodnici. monitor mi delali pri porodu jeden,pak kdyz videli ze mi nedela dobre,tak me merili julcu pres brisko necim digitalnim (i behem porodu), klystyr jsem dostala na prani, pri 1. dobe porodni nas s edou vubec nerusili,jen semtam se zeptali jestli vse v poradku (ani me nevysetrovali- jen po prasknuti vody,pak co jsem rikala ze to moc boli :sweat_smile: a pak kdyz jsem rikala ze musim uz tlacit-takze 3x za celou dobu trvani porodu), epi mi sice nevysel,ale kdyby jo, tak zadarmo, u porodu byl eda zadarmo (ale to asi diky tomu ze jsem ve spitale pracovala), kdybych mela por. plan, tak ho akceptuji,nenastrihli me,julcu hned polozili na brisko a dali k prsu, odnesli ji jen na vazeni a potom myti, jinak jsem ji celou dobu mela u sebe. navstevy bez omezeni -jen se stacilo zeptat na sesterne-takze ja mela navstevy od zhruba 10 do 19 hod. nebyla jsem na nadstandartu a vizity probihali jen tak, ze prisla 1 mlada dr a podivala se diskretne na siti,promackala bricho a to bylo vse.
zadny sponzorsky dar ode me nedostali

holky,gratuluju ke kontrolam :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
tak ja mam jasno, jdu rodit do Strakonic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele, tobik prave presel vic nez pulku obyvaku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: novy boticky delaji zazraky :grinning:
18. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
allegr. jj ty kocarky jsou krasne, ale libi se mi jen to luzko Mako :slight_smile:
holky ja budu rodit s nejvetsi pravdepodobnosti v Brne, vidim to na obilnak.
18. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Adelka: Obilnak je pry v Brně nejlepší - dobrá volba :wink:
18. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Maji tak tramvají, to už rovnou rodit doma :grinning: on ten nadstandard je super, ale mě nakonec odradilo to, že jsem bych tam byla sama, Jarek by tam stejně se mnou nebyl celou návštěvní dobu, protože chodil do práce, a 650 Kč za den mi přijde moc...
18. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
To přihlašování maj asi všude jinak, v ově to fungovalo, přijedeš a vezmem tě nebo v případě stopu pošlem jinam... maji taxikář myslím v pohodě... ale asi by mi nedělalo dobře, že mě veze cizí chlap a já mu tam sténám bolestí :grinning:
allegria, s tím sponzorským darem - a co jak budou všecky nadstandarty plné? Přece ty maminy odtamaď nevyhodí, šoupnou tě na pořadník a bude...

say, slintám u strakonic... holt prostě bydlim blbě :grinning:

Tobík je šikula :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
jsem bych tam byla sama... ehm... bych tam byla sama :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.