• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, no ja su v tomhle totiz uplne mimo...vcera mi tatka delal prednasku o rozdilech mezi taskou palenou, betonovou, sindelem a nevim cim jeste...ale on to ma asi nastudovany docela dukladne, takze to necham na nem... :grinning: jen jsem se chtela podivat o cem ze to vlastne mluvil.. :grinning: :grinning: :grinning:
mame nadhernej barak (ohromnej statek), kam jsme driv jezdivali na prazdniny a ja jsem tam strasne chtela bydlet :slight_smile: no a ted jsme vymysleli plan, jak by se to dalo udelat (za predpokladu, ze v okoli dostaneme oba praci)... :grinning:
vcera jsem byla rozhodnuta, ze od rijna nastupuju na zemedelku a udelam si obor Zemedelske inzenyrstvi :grinning: :grinning: :grinning: akorat na dalkovy chcou 2 roky praxe v oboru a ty nemam...tak asi smula :sweat_smile:
26. led 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Co dělá tvůj taťka? Jako jesi je odborník přes to, nebo jen nadšenec...
Já mám doma o podobných věcech taky naposloucháno... chlap dokáže naprojektovat barák, halu, udělat rekonstrukci... tatík to samý, a ještě má k tomu štempl, takže co orazí, to se staví... mou životní tragédií zřejmě je, že sem nešla na stavárnu :grinning:
26. led 2009 v 11:02  • Odpověz
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si fakt pako...:grinning:..ale statek zavidim..ja hledala na bazaru stare baraky..:grinning: jako kdyz stoji 2 miliony,,,tak mi to prijde lepsi nez 4 miliony barak a pozemek...:slight_smile:
26. led 2009 v 11:03  • Odpověz
odbornik neni, ale je neskutene manualne zrucnej a vubec nepochybuju o tom, ze by to zvladl :slight_smile:
26. led 2009 v 11:10  • Odpověz
proc pako, nemuseli bysme tam platit najem :grinning: :grinning: :grinning: navic v okoli (do 25km) mame 2 konzervatore a asi 6 ZUŠ, takze o pracovni mista by snad nouze nebyla...
navic mam vymysleny plan, jak to udelat, abych mohla v klidu zustat doma na materske se tretim ditetem...teda za cenu toho, ze kazdy rano nakrmim par slepic, kozu, ovecky, kravu, osla, pooru pole a budu pecovat o ovocnej sad... :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Páni, tak to obdivuju, to je fakt pomoc, když je někdo zručný a umí si takové věci udělat sám :slight_smile:
26. led 2009 v 11:14  • Odpověz
to ja manualne zrucna moc nejsem :sweat_smile: . neumim plest,hackovat,sit... :confounded: . pro malou nebudu moc velka prinos :frowning2:
Jo,uz se vrham na tu tasku :grinning:
26. led 2009 v 11:15  • Odpověz
jani, to taky obdivuju, uz si zrekonstruoval celej byt a ma to fakt krasny (az na par jeste nedodelanych much)...aj okna si sam vymenoval a to jsem si myslela, ze to fakt bez firmy neudela... :grinning:
26. led 2009 v 11:15  • Odpověz
se tretim ditetem...:grinning: tys tu chybela pres vikend...:grinning: nemas fotky statku?
no a s tema zviratama to zni hezky..ale ja se jich docela bojim, takze bych maximalne mohla krmit slepice..naaaa pipipipipipi...:grinning: jo a fil rikal, ze hypoteka neexistuje...:grinning: :grinning: :grinning: toz me je to jedno ze, ja muzu klidne do Trince, mame tam dva byty....:grinning: zahradku 1+1...:grinning:
26. led 2009 v 11:16  • Odpověz
say, to taky neumim, to neres... :grinning:
ale za to budu moct Tobikovi vysvetlit rozdily mezi choralem rimskym a spanelskym :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 11:17  • Odpověz
no, u me teda zatim nejvetsi zvireci vykon bylo posbirat vajca od slepic a nasypat kralikum zradlo...ale myslim, ze by nebyl problem se naucit podojit kravu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
fotky asi nemam, zkusim neco najit, ale asi e-e... :frowning2:
26. led 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
say, jsme na tom stejně, to neřeš :grinning:
maji a kde je ten statek?
26. led 2009 v 11:19  • Odpověz
Maji i kozy, kráva, osel :confused: , to budete mít jak Ranč u zelené sedmy. Mě bude bohatě stačit jedno prasátko, tak pět slepic a maximálně nějakej ten králík :wink: . Ale krásnej sen a přeju vám, ať to vyjde :slight_smile:
26. led 2009 v 11:20  • Odpověz
tak to ja ji muzu naucit pichat injekce a vazat schnile nohy :grinning:
26. led 2009 v 11:20  • Odpověz
jani, no kousicek od Tovacova, 25 km od Olomouce, 15 od Prerova, 25 do Kromerize...tam tak nejak mezi...
anet, ja zas nechcu prasata... :grinning:
say, taky dobre a uzitecne... :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 11:23  • Odpověz
ja jsem asi panelakovej typ :sweat_smile: . teda, baracek bysme taky chteli, ale bez te zvere :grinning:
26. led 2009 v 11:24  • Odpověz
26. led 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
A já rozdíl mezi taktickou a strategickou jadernou zbraní :grinning:
my taky výhledově plánujem nějaký baráček, ale než se definitivně usadíme, to bude asi tak na důchod :sweat_smile: zvířátka bychom chtěli, ale takové ty opečovávací - králík (zakrslý, doma!), kočka, pes, želva...
Kury (slepice) by chlap nepřežil... onehdá jsem se ho nějak ptala, kterou větu v dětství strašně nerad slyšel... a on: "Maji tam kury žrani?" (jeho babina)... A ty jeho zkazky, jak v létě vstával někdo z nich v 5 ráno, aby slepicím otevřel kurník, pač musí ven, kdyby neměli doma babinu, tak ani dovolená, pač doma sum kury...
takže za mě nikdy! :grinning:
ja se nikdy o takove zirata nestarala..ale mozna by me to bavilo..ale nevim, spis bych se neumela postarat....znam ze sveho detstvi jen kraliky..:grinning: ktere jsem travila anilinovyma barvickama..:grinning: (kecaaaam:grinning: )
Maji kdyby bylo na mě, tak se můžu taky vyprdnout na prase... ale Vašek chce kvůli masu, abychom měli prostě svoje vepřový. Starat se o něho bude beztak Vašek, já se totiž prasat bojím :sweat_smile: , ono když fakt vyroste, tak je jak kráva a jsou hrozně splašený a divoký. Ale selátka jsou úžasný :dizzy_face: :grinning:
26. led 2009 v 11:27  • Odpověz
vsak muze pohlidat soused kdyz nekam pojedem, ne? stejne vstava ke svym, tak to obehne aj u nas :grinning:
26. led 2009 v 11:28  • Odpověz
holky ja chci bydlet v Hosticich...:grinning: ale faaaakt..kdyby tam byl barak na prodej, tak nevaham...:grinning:
26. led 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
say takňák, vyrostla sem v paneláku a nechci si nic idealizovat, pro mě prostě není sázet, hnojit, vykopávat brambory (zjištění, že polovina je ožraná od hryzců a další polovina shnilá), nějak nerozeznám plevel od mrkvových takových těch cancourů, co čouhaj nad zem, a když jsem u babči obírala asi 10 rybízových keřů, braly mě mory... a to nemluvím o asi dvaceti jabloních, co produkovaly špatné, scvrklé jabka, velikosti pičinec, a které jsme rovnou odváželi v kárách jako špatná... celý den sbírat shnilá jabka...... grrrr :rolling_eyes:
26. led 2009 v 11:29  • Odpověz
emi, my jsme meli taky akorat zvirata typu rybicky, zelva apod... :grinning: to se vyzivam az ted u Martina, protoze oni maji snad vsechno...aj divocaky :grinning:
anet, no my bysme ho asi poridili taky, ale jsou mi sympatictejsi takovyty maly cinsky nebo vietnamsky nebo jaky :grinning:
26. led 2009 v 11:30  • Odpověz
jani,asi tak :grinning:
26. led 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
v hošticích je prd :grinning:
to jo, soused může pohlídat, ale s tím, jak my jsme stejně furt někde pryč, asi by ty slepice byly spíš jeho než naše :sweat_smile: a od hospodářství mě odrazuje i další věc, mám hodně kamarádů co maj hospodářství a v životě se nikam nepodívali, celý život jen uvázaní doma, přes den do práce nebo makat doma, o víkendu makat doma... to pro mě nejni...
26. led 2009 v 11:32  • Odpověz
v Hosticich je to super...takove ty stare zdechle baraky...s kurincama...:grinning:
26. led 2009 v 11:33  • Odpověz
jani, tak tohle mi vubec nevadi...
no vite, uz nevim kdo mi rekl ze bych si mela nasadit vyssi latku nez doklepat konzervu a zasit se nekde na zusce...
no tak jsem si dala jako cil, dva tituly pred jmenem, dva za jmenem, ucit prinejmensim na konzerve a mit vlastni hospodarstvi a kupu deti :grinning:
to by mohlo stacit, ne?
26. led 2009 v 11:33  • Odpověz
ja to vidim od kolegyne. taky ma statek, ale dela na smeny, prijde domu, po nocni, pred nocni,ve volnu jen okolo zvere a baraku. vse sice domaci,neco malo prodaji,ale za jakou cenu? ze nema ani na to aby se vyspala mezi sluzbama? kdepak,to neni nic pro me. priznam se, na to jsem asi lina :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 11:34  • Odpověz
no, ve skolstvi nastesti nikdy na smeny delat nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.