• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
hele jani, nevis o nekom z okoli, kdo ma kravu? :sweat_smile:
18. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Se dvěma nohama nebo čtyřma?
18. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Janey: A to je ta prdel, že vyhodí... :sweat_smile:
Když dáš úplatek, tak ti vyrazí maminu i miminem klidně na chodbu. Taková svině ale nejsem, za těchto okolností bych to nevzala. To jednoznačně.
Spíš to vidím tak, že poprosím jednoho tamního vyhlášeného lékaře, aby byl u porodu, i kdyby měl přijet z domu a "přispějem mu na benzín". Jinak mě nejde o televizu na pokoji, ale o to, že se mnou nevydrbou a budou si všímat.

Známé se oběsilo dítě na pupeční šňůře den před porodem, protože tam měli "moc" rodiček a poslali ju dom, že to ještě vydrží a že není asi ještě moc otevřená a kdesi cosi a má dojet ráno a nehekat jim tam. Ráno byl chlapeček mrtvej.
Takže nejde o "luxus" - já jsem schopná sežrat cokoliv a kempit ve spacáku na karimatce, ale máme půl rodiny ve zdravotnictví (sestry a lékaři) a bojím se, že narazím na nezodpovědnej personál... :pensive:
18. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
jani, ctyrma :grinning:
18. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jen jak máti někdy popisuje, co jsou některý sestry schopný udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
S tím objednáním lékaře na porod se to myslím dělá celkem běžně a nechaj si to slušně zaplatit, to je fakt...
A to, že vyrazí maminu s miminem na chodbu, nevím, asi jsem naivní a pořád si myslím, že to není tak hrozné, ale tomu se mi nějak moc nechce věřit... tím neříkám, že se to nemůže stát, ale prostě mi to hlava nebere a rozum se tomu brání... :sweat_smile:
A s tou známou... i tady na koňovi by se našly podobné případy, bohužel :pensive: :pensive: :pensive:

taky mám lidi z rodiny ve zdravotnictví... a asi záleží jak kde, u nás v porodce se chovali hezky k úplně každému...

maji, i se dvěma, i s čtyřma :slight_smile: :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
jani,jeee, a neprodala by nam semtam trochu mlika?
18. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
maji, jsou to lidi, se kterýma býváme většinou v pátek kvečeru, takže kdybyste si ho chodili vyzvedávat v sobotu, bylo by to asi ok.
Vím o víc lidech, i když jedni maj asi jen býka... poptám se. Ale budu s nima až v pátek :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
no to by bylo uplne uzasny, ja jsem si se slzou v oku zavzpominala na detstvi jak jsme mivali cerstve nadojeny mliko, pres noc se ustalo a my jsme se rano rvali o smetanu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
:sweat_smile: dobrý, zeptám se... :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
jo a kde zhruba bydli? je to ostrava? nekam do frydku nebo tak uz by bylo moc z ruky :wink:
boze, ja snad zacnu vyrabet aj domaci jogurty a tak, o tom jsem vzdycky snila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
nevite jak se stlouka maslo? musim se zeptat babicky :grinning:
18. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
jeste domaci chleba bych casem chtela :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Já to myslela tak, že my bychom to od nich vzali a vy byste si to vyzvedli u nás... ale nevím, jestli by to vydrželo do druhého dne, ale to snad oni budou vědět. Jinak jsou to lidi ze stříteže, okres frýdek, takže z ruky :frowning2:

domácí chleba z pekárny, na to se taky chystám :slight_smile: časem...

máslo ted nevím... já sem panelákový typ :grinning: koukám že jedeš ve velkém stylu :grinning:
18. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
no tak uvidime, myslim si ze do druhyho dne urcite a pak bysme to proste zlikvidovali :grinning:
18. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Ach, jsem hňup, zrovna mi ten kámoš volal a já se ho nezeptala... i když on je asi spíš na ty býky :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
to do patku vydrzi :wink: ja se tesiiiiim :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
:wink: tak jo, sbírám se... dobrou :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
dobrou, jani
18. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
kuk :sweat_smile: Jani, to je fakt děs s tou prací, obzvlášť, když se tak snažil... My zas slavíme, že učotelům sníží plat o 1000 :rolling_eyes:

Kamarádka včera porodila mimi, teda spíš obra! Porodník zaplacený, ale zrovna měl službu, tak nevím, jak se dohodnou :wink: každopádně fakt šikovný - sice druhorodička, ale veeelmi hubená, mimi 53cm a 4kg :grinning: a nešmikl! ale co je nejzajímavější, tak tihle obříci mají hlad...a oni tam mají mlékobanku a nabídli jí, že mu dají a zadarmo :sunglasses: hehe, mohla zavolat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nevím, kojení jiného dítěte než mé si nějak nedovedu představit!

Tak se mějte, hezky těhulkujte a těhotněte, případně poroďte
18. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
dobre ranko
emi, nerodis? ze se neozyvas?
19. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
dobré ráno,

mě takové miminčí váhy upřímně děsí :sweat_smile:
19. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
maji,tobik je sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to nase boubelka se jeste neotaci ani na bok,natoz na brisko :frowning2:

jani,ty vahy me taky desi :sweat_smile:

emi nerodi,videla jsem ji v zarijovkach :wink:
19. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
say a nepremyslela si o tom, ze ji to nejde diky vaze?:grinning:
taky se neotacim, pokud to neni nezbytne nutne...!!!!:grinning:
majo nerodim..vcera jsem mela sileny den...dneska jsem vstala, jedna, spala, varim:grinning:
19. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
maji tobe by se libilo u kamose...maji uzasny barak u Brna, ovecky, barak je zarizeny jaaakoobyy puvodnim nabytkem..vsehcno dobove...malinke drevene okynka s muskatama...:slight_smile: fakt nadhera:slight_smile:
a koukni na www.aperio.cz a porovnej si porodnice....zachranka by te hodila do nejblizsi a to ais Vitky nejsou, ze?
19. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
emi,vim, ze je to kvuli vaze :grinning:. rekla to i dr. ze je moc sikovna,chce se otacet, chybi ji malicko. proste to mohutne telicko nedokaze pretocit :sweat_smile:

hale,budes rodit online? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
doufam ze nam das taky vedet :wink:. kdyz se o tobe clovek chce neco dozvedet,tak musi do zarijovek :frowning2:

a kdepak je aerinka? Myslim na ni.
19. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
say online asi ne, budu rada, ze dojedu do porodky, ale mam tvoje cislo, tak se neboj:slight_smile:
vcera jsem cely den nebyla doma a dneska jsem jen napsala tam a zase jsem sla radis spat:grinning:
ze Julinku pozdrrauju a soucitim s ni...:grinning:
19. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
say, však julča nemá kam spěchat :wink: á třeba jak začne lézt a běhat, bude z ní hubeňour, ani nebudete vědět jak :wink:

aer je tuším na praxi... něco říkala, že bere notas a je tam wifi, ale od té doby, co tam je, se zatím neozvala... tak asi wifi nefachá, nebo nevím...

emčo tak v porodce online :grinning:
19. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
je, ja am musim rict, co udelal vcera Oliva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
on ted hrozne moc ji, ale uplne vsechno ak lidne nonstop....ale vubec na to nevypada, je porad zizala, jen proste ji...no a vcera ho Sabrina krmila a mel uplne plny talir polivky...krmi krmi a pak mi neco zacla vykladat a zapomnela se, mela nabrano na lzicce a drzela to nad talirem a on bobecek se naklonil a my jsme uslysely uz jen srkani a on se cely pritahl k te lzicce a mel uplne nasplenou pusinu, aby to mohl vysat z te lzicky...:grinning: tak jsme vybuchly smichy a on se zacal taky smat, jakoze to byl forek pro nas...:grinning: on je fakt jak dospelak, to je neskutecne:grinning:
19. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
to je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jedlík :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.