• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi,to je super ten oliva,smeju se tu :grinning: :grinning: :grinning: . muselo to byt kouzelne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a co sabrina a malej?
19. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
no Olivka je nejvetsi drak...s nim je fakt sranda jak s nejvtipnejsim kamosem, ktereho mate:grinning:
Sabrina dobry, porad dochazi kojit a maly taky dobry, uz pribira..ale ted nevim, ky pujdou domu..mam pocit, ze meli jit tento tyden..ale asi pujdou az dalsi...joo..vlastne ma zloutenku, mam pocit, takze....netusim:slight_smile:
je malinky jak cerstve narozene kote...uplne ma velkou kuzicku..nema do ni co dat..kuze velikost L a svaliky XS:grinning:
ale ma krasne prsty a nehty...:slight_smile: a place fakt jak kotatko..:slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
jezis,to je mrne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
nazdarek holky, tak jsme doma z utz, prdolka tam je, kuknete do alba
20. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
adel, super :dizzy_face: momentalne ta nejhezci fotecka na svete co? :slight_smile:
20. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
jj maji, byla jsem moc stastna,kdyz jsem prdolku na tom LCD videla :slight_smile: je to nas drobecek, tatkovi jsem fotecku uz poslala do Rakouska na sluzebku at tam neni tak sam :slight_smile:
20. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
jee, to je hezky :slight_smile: se mnou Martin u Tobika byl na utz az nekdy v 7.mesicu,jinak ho znal taky z fotecek. ted byl uz hned na tom prvnim a byl uplne namekko :slight_smile:
20. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
emi, to je borec :slight_smile: takové malilinkaté ručky...

adél, super, mimi je ti podobné :wink: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
jani jo? :grinning: ja tam vidim spis tatinka :slight_smile:
maji, ja chci aby se mnou sel Mirek na utz az bude pres brisni stenu, nejak se mi to prici :slight_smile:
tatka nam dneska dojede ale potkame se az na festaku :frowning2: dneska hrajem v Brne zitra u nas celou noc :frowning2: snad to drobkovi nejak neublizi :confused: ale snad je to uz posledni vikend.
Maji a co nevolnosti? Uz pominuly?
no jinak my dnes zaciname 7tt, ale miminko je mensi,takze jsem tak 5--6tt ale nechce se mi to prepisovat, uz tam chci mit tu 13tt jako ty :grinning:
21. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
adel, no pres den uz je mi fajn, predevcirem a vcera vecer nic moc, ale da se to prezit, uz se to chyli ke konci :slight_smile:
dneska jsem fotila pupik a vubec nejsu spokojena s vysledkem, na tech fotkach vypada nejak male :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
maji, no pupik mas uz dost velky :slight_smile: jo druhe dite je to videt :slight_smile:
mne to jeste ani nezacalo, treba budu mit klidne tehotenstvi...
21. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
ale normalne vypada vetsi :angry: :grinning:
tak treba te to ani nepotka :wink: me zvraceni hrozne uklidnovalo u Tobika kdyz mi hrozil potrat...rika se, ze kdyz ma zenska nevolnosti, tak nepotrati...no tak jsem tomu verila a bylo mi fajn :grinning:
21. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
jo a tu velikost mimi rychle dozene, uvidis, tak ani ty tydny neprepisuj :wink:
21. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
adél, ty na něco hraješ? Nebo jdeš na fesťák jen kouknout?
21. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Maji, pupík je obrovský :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
janicko, zlaticko, ty na me dnes prosim nezzapomen s tim mlikem :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Jojo, určo se přeptám :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
adelko,nadherna fotka :dizzy_face:

maji,pupik husty :sweat_smile:

holky,budete mit ze me radost :grinning:. zacala jsem latkovat :grinning:. ale ne tema hezkyma jako vy. davam obyc ctvercovky a na to kalhotky. tak se chci preptat,kolik ctvercovek davate pres den,kolik v noci a jak je skladate. dekuju :slight_smile:. a zacalo me to bavit :grinning:. a taky jsem dostala uchylku na plenky s potiskem :sweat_smile::grinning:
22. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
22. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
say :grinning: tak vítej mezi cvokama s látkou :grinning: :grinning:
já taky dávám přes den obyč čtvercovky a na ně vícevrstvé.
Přes den dávám jednu čtvercovku a jednu vícevrstvou, takže pokud máš jen čtvercovky, asi bych dávala dvě. Pokud přebaluješ opravdu často, možná by stačila jen jedna. Ad skládání - julča už je větší, novosklad už je možná zbytečný... čtvercovku bych normálně přeložila napůl (po úhlopříčce) a pak ještě jednou napůl. Dvě dáš na sebe, sepneš snappi sponkou a máš to :slight_smile: na noc dávám plínky z bambusu, jsou mnohem savější (v noci nepřebaluju).
a jaké máš svrchní?

Pár linků, měly by tam být i názorné ukázky:
http://www.latkovky.info/
http://www.branakdetem.cz/clanky/clanky
http://www.latkovepleny.cz/node/68
22. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
hm, tak ja skladam nejak divne,ale je to fajn :sweat_smile: :grinning:. svou slozenou plenu jsem tam nikde nenasla :sweat_smile: :grinning:
ja zatim pres den davam dve, na noc jsem taky zkusila,ale to se julce nelibi jak ji procura,tak to budu davat jednorazovky. ja do toho nechtela moc investovat :sweat_smile:. tak mam pouze obyc ctvercovky a nejobycenejsi kalhotky pres ne. ted jsem si objednala jeste extenzor a tim svou vybavu koncim :grinning:

vubec nevim co me to chytlo,z niceho nic jsem se proste rozhodla a jeste na sebe byla nastvana ze nemam doma kalhotky ze bych zacala hned :grinning: :grinning: :grinning: . jo a kalhotky mam L-kove a dlouho nam asi nebudou :unamused:

tak jsem to nasla,tohle se nejvic podoba memu skladani,ale podle toho to moc nechapu::sweat_smile:
http://www.latkovepleny.cz/node/103
22. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
jejej, tak uz su jedina nelatkujici? :sweat_smile:
jani, tak co mlicko?
22. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Podle toho odkazu skládám vícevrstvou... když čtvercovku složíš přes úhlopříčku, pak ti vznikne trojuhelník... položíš mimi na to, jeden cíp protáhneš pod inkriminovanými místy, jeden kolem pasu zleva, další zprava a sepnu to snappi sponkou, aby to drželo.
Ten tvůj způsob skládání je taky fajn, pokud vám to vyhovuje... já to takhle dala párkrát a kdykoli se Kika pro..., tak bylo v čudu všecko včetně oblečení :grinning:
čtvercovky jsou nej, superrychle schnou... a kdybys chtěla lepší vícevrstvé, kup imse vimse organic. Taky nosíme Lka a ještě i Ska :grinning:
22. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Maji, ptala jsem se... kráva je těhule, až porodí, bude mlíčko k prodeji :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
jani, supeeeer :grinning: v kolikatym tydnu je krava? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Taky jsem se ptala, ale nějak mi nebyli schopni odpovědět, foto z utz není :grinning:
prý porodí tak za měsíc, dva...
22. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
krava by mela zmenit gynekologa :grinning:
tak ja budu trpeliva a budu doufat, ze nebude dlouho prenaset.. :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
22. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
jdu delat ukoly :slight_smile: tak jeste jednou diiiiiiiiiiiiik :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.