• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
das :slight_smile:
22. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz
no s epiduralem mozna:grinning:
22. srp 2009 ve 23:39  • Odpověz
ja myslela ze ho nechces? :astonished: :grinning:

hale,kdyz jsem to zvladla ja...
22. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz
jdu spat :slight_smile:
dobrou :slight_smile:
22. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz
ach jo ach jo, vcera jsem to samozrejme nedopsala... :frowning2: ale uz mi chybi jen tak 4 stranky, to uz dam a nejpozdej v poledne to posilam! chci to uz mit z krkuuuuuuuuuuuuuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
mas to?:grinning:
23. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
emi, to vis ze ne :confounded: ale uz jen 3 :sweat_smile: ted mam obidkovou pauzicku :grinning: pustila jsem tobikovi radio sunar a vypada docela nadsene, dik za odkaz :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
me uz leze to radio krkem...:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam ted snidanovou pauzicku..pak pujdu asi zase spat:grinning:
23. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
ja jsem se u neho ted dojala :grinning: sedim, jim a najednou se mi zacalo strasne chtit brecet :grinning:
23. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
zacatek holky modrooke je naprosto bezkonkurencni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
copak te dojalo, holka modrooka?:grinning:
23. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
ne ten konec jak tam keca ta babka cosi o spinkani :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
holkýýýýýýýý to ráádio je super :grinning:
od včerejší 24. hodiny je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjoooo, maji, ja už chci být aspon tam,kde ty :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
emi, say moc hezke fotecky :slight_smile:
23. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
adel, ono ti to utece a jeste budes vzpominat na zacatky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
jo to mas urcite pravdu, ale kdyz ty zacatky jsou nekdy tak krute :sweat_smile:
snad to nejak ustojim :slight_smile: uz se mi to krati 31.8. dalsi KO :slight_smile: ty jo uz se tesim, to bychom mohli mit i srdicko, i kdyz prcek je jeste malucky, odpocida tak tomu zac. 6tt, uvidime :slight_smile:
maji vy jste meli srdicko kdy?
23. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
adel pockej, az budes na konci brecet, ze to uteklo a chces byt porad tehotna:grinning: uzivej si to:slight_smile: nebude to trvat dlouho a pak nastupuje nejlepsi cast tehotenstvi:slight_smile: ze dne na den:slight_smile:
23. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
:slight_smile: emi, jo uzivam si to :slight_smile: pravda asi potom zase dlouho tehotna nebudu :grinning:
emi tak kdy pojedete rodit? :slight_smile: nebo si chces ty dva tydny tehotenstvi jeste poradne uzit? A kolik mala podle mereni mudry vazi?
23. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
ja uz bych sla i dneska..:grinning: ale kamoska mi to predpovedela na zitra:grinning: tak zitra:grinning: a mame 2700 a pry uz to nahoru nepujde, tak jsem zvedava...:grinning:
23. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
adel, u Tobika v 6tt,u druhyho v 7tt, ale ja tam driv ani nebyla :wink:
emi, no myslim, ze nakonec bude mit stejne kolem 3 kilicek uvidis :grinning:
23. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
a vubec, co bys rodila tak brzo? pekne vydrz do 40tt :grinning:
23. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
prosim te...to musim stihnout v srpnu...:-d nebudu jezdit v desti s vuzkem:grinning:
23. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
ach jo, furt zkoumam ty kocarky a nemuzu se dopracovat k uspokojivemu vysledku :grinning:
23. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
me se libi jeden pro jakoze dvojcata..ale je vedle sebe....hluboka a sportak..ty chces spis autobus?
23. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
ja nemam vedle sebe kde zaparkovat, do kocarkarny taktak projedu s uzkym a do vytahu nenarvu ani normalni sportacek...takze mi ani nic jinyho nezbyva, pokud se mi nechce pred a po kazdym pouziti ten kocar skladat a to se mi fakt nechce, chci vytahnout pripravenej kocarek, nacvaknout korbu s miminem, posadit Tobika a behem 5 minut byt pryc z baraku :grinning:
23. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
ženské, co jste se tu tak rozkecaly :grinning:
vítám janičku :wink:
My jsme si včera s mužem užívali, navštívili jsme ty pivní lázně, masáž, no lahoda :grinning: :grinning:
dneska jsme u našich...

co jsem to ještě chtěla...
jani, látkovky se v žádném případě nepoužívaj jen do poradny, tady je na ně pár lidí se mnou v čele úchylných :grinning:
say, vše nejlepčí k jmeninám :slight_smile:
fotky super :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
je, vidis, say, vsechno nej nej :slight_smile:
jani, povez vic, ja si to budu aspon predstavovat jaka to musi byt lahoda... :grinning:

ja jsem prave zazila nadhernou vec...byli jsme na bazene a ja si pak dala instantni polivku z automatu...ja jsem neco tak dobryho snad jeste nemela... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je mi taaaak dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
instantní polívku z automatu? dobrýho? hmmm... :grinning: :grinning: :grinning: napadá mě... nejsi třeba těhule? :grinning: :grinning: :grinning:

tak jo, popíšu víc: přišli jsme do místnosti ve sklepě, hrála tam hudba, svíčky :dizzy_face: káď byla napuštěná vodou a do ní se přidal nějaký slad a ty přísady, z kterých se asi dělá pivo... pak se pustily masážní trysky a my jsme nalezli do kádě, nechali se masírovat... a přímo součást kádě byl minivýčep, kde jsme si mohli načepovat pivo (vaří si svoje, každý měl cca 3 půllitry), teda načepovat pívo je kumšt, měla jsem to věčně plné pěny :grinning: půl hodiny jsme se ráchali, pak přišla slečna a jeden šel na masáž, jeden na lůžko. Na lůžku mě zabalila do prostěradla a k nosu dala hadičku, ze které foukal kyslík, takže se strašně fajně dýchalo, to byla další půlhodina, mezitím jarka masírovala a pak jsme se vystřídali. No a masáž, výborné, není nad to, když na člověka šáhne odborník... já mám záda v pohodě, takže jsem si to užívala, jarek říkal, že ho mírně bolí vždycky na levé straně, tak mu masírovala vlevo a prý málem slintal na zem :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
hlasim dopsanej posledni ukol, kterej spechal, uf..zitra rano ho poslu a pak mi chybi jeste jeden, kterej bych mela taky behem zitrka poslat :slight_smile: su spokojena :slight_smile: dobrou noc
23. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
dobre ranko,
vcera jsem jeste stihla vyrobit domaci jogurty a jsou moc dobry, takze uz vim kam takovej litr, litr a pul od kravicky pujde :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.