• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emco, nerodis?
27. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
furt dokola, ale say nechala si nastrelit, nebo propichnout usi?
27. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
jani maji a holky studentky na materske, jaky typ rodicovskeho prispevku mate?
asi mame narok jen na to pomalejsi cerpani, ze? myslim tim 4 roky :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
adel, janca ma na 4, neprerusila. ja jsem prerusila na 2 mesice a mam 3letej.. :wink:
27. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
aha, no ja jsem prave cetla,ze narok na 3 lety rodicak maji jen ty, ktere byly predtim na mateřské :confused: to je asi nejaky kec,co?
27. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
adel, vsak ja tim, ze jsem prerusila jsem brala aj materskou :wink:
27. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
emi,pichnout :wink:
pichali nam v 5-ti tt a julca ani nezaplakala. osobne myslim cim driv, tim lip, pro to male
28. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
vcera jsme s edou byli v kine, bylo to fajn, poprve bez julci :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás všechny :slight_smile: . Už týden bydlím s Vaškem a je to v pohodě. Akorát teď chodím na brigádu a mám odpolední, tak se doma jen míjíme :frowning2: . Ale soužití je jinak dobrý. Dokonce i vařím a dá se to jíst :grinning: . Jenom nemáme doma net, teĎ jsem u rodičů, net potřebuju, protože si hledám tu práci, ještě furt žádnou nemám :frowning2:. Tudíž se tu objevím teď opravdu výjimečně. A asi teda bohužel prošvihnu Emči porod :frowning2: .
28. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
ahoj holky hlasim ze mame 8tt :slight_smile:
je mi posledni dva dny pekne blbe ale nezvracim :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
anet, kdyz posles cislo, dam ti vedet, ze uz je to tady :grinning:
adel, tak aspon, ze se ti to jeste nerozjelo uplne :slight_smile:
29. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
ahojky holky,
adel, treba nevolnost jeste rozdychas :wink:

anet, uz je lip? je super ze bydleni klape :dizzy_face: . kdyz bude chtit a posles cislo, taky napisu info o emce :grinning:

maji, jak je? jak zvladas tobika a brisko? musi to byt masakr vid :sweat_smile:
29. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
say, zatim se to da, protoze je doma aj martin a doufam, ze nez bude muset do skoly, me uz bude hej... :wink: ikdyz vcera jsem byla sama s Tobikem a lezla jsem teda po ctyrech jak mi bylo blbe... :unamused: ale tak, mam stesti, ze je Tudlik mimoradne hodny a klidny dite, ktery se v pohodicce zabavi samo a ja se muzu valet v pelechu jak se mi zlibi :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
maji a jak se takovy dite vychova? :sweat_smile:. ja bych taky chtela aby se umela zabavit sama :sweat_smile:. az bude vetsi samozrejme :grinning:
29. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
say, no ja nevim, on uz takovej je odmala, proste pomazlit a matko neotravuj :grinning: ale tak ono mu ani nic jinyho asi nezbylo, kdyz jsme museli cvicit nebo se ucit, tak si s nim nikdo nehral, no..ale mu to stejne nevadilo :grinning:
29. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj holky, jdu vam jen napsat ze ziju:slight_smile: dneska jsem se vratila, jestli bude zitra hezky, budu se jeste potkavat s deckama v Lednici (decka co studujou klasiku v Praze) a ve ctvrtek asi za nima pojedu na posledni vecer:slight_smile: nakonec jsem si to hrozne uzila, budou mi fakt chybet... dokonce i mala "letni laska" byla :grinning: :grinning: :grinning: (ve vsi pocestnosti samozrejme a Vaskovi jsem to vybalila hned po ceste z nadrazi:grinning: )

co nevidet tu zas budu pecena varena, ale nez do toho zas spadnu, pokusim se travit cas aspon trochu efektivneji :grinning:
29. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
aer,tak super. myslela jsem na tebe!
29. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
nemate nekdo tip jak odnaucit dite usinat jen u prsa? :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsme zpátky z Prahyyyy...
Bylo fajn, ale tak nějak jsem zjistila, že už jsme někde jinde než naši nedětní kámoši... pořád někde lítali, my jsme za nima vláli, protože jsme si říkali, že když tam jsme s nima, nebudeme přece chodit bez nich... když oni si udělali pauzu a vyvalovali se, my jsme obstarávali Opici, když jsme skončili, oni se už zas zvedli, protože byli odpočatí...
Takže ponaučení pro příště, pokusíme se zvolnit, nechodit za každou cenu s někým... cesta vlakem zpátky byla katastrofa... chvíli spala, chvíli byla hodná, ale většinou rozmrzelá. A navíc ted nějak chce být jen se mnou...

say, my to děláme tak, že se jdem společně koupat, teda jarek se sprchuje, pak sprchujeme kristýnku. on ji pak vezme, jde do pokoje, dá plínku, pyžamo a čte pohádku. já se mezitím sprchuju, tudíž mě nevidí a u pohádky usne. kdyby mě viděla, nefunguje to. ale jak říkám, momentálně je na mě nějak fixovaná, tak uvidíme.

jdu chrnět, mám toho plný brejle :confounded: :confounded:
30. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
koukám, že jste toho moc nenažvanily, dokonce jsem to stihla proletět :grinning:

say, doktorka má z pharmatexu prd, zato z antikoncepce asi nějakou provizi, ne? jesi to taky nebude tím... my ho používáme prakticky od porodu a uričtě jsme se v plodných dnech ničemu nevyhýbali :wink: úspěšnost má stejnou jako antiko, byl na to nějaký výzkum...

a ted už fakt fertig.
30. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
nazdarek holky,
KO dopadla skvěle, mimco ma 7mm je teda mensi 6+3tt :slight_smile: ale to hlavní máe srdííícko :slight_smile:

Ahojky aer, to jsem moc rada, ze sis praxi uzila,vetsina lidi má na praxi o prázninách jiný názor :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
holky co emca? Uz rodi ? :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
jupi, prvni zkouska za mnou :slight_smile:
31. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Adél gratulace k srdíčku :slight_smile:

maji šikula :slight_smile:
31. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
adel,gratulace k srdicku

maji,gratulace ke zkousce

jani,super ze jste zpatky :slight_smile:. ono drzet krok s bezdetnyma moc nejde :unamused:

na emcu taky myslim, neni ani v zarijovkach :confused:
31. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
31. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
uz jsem te tam videla :grinning: :grinning: :grinning:
cozpak si nemuzem myslet ze uz :sunglasses:
31. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
no ja se omlouvam, ze nechodim na netu tak casto..asi to mate:grinning:
31. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
hlavne nezapomen informovat :grinning: :grinning: :grinning:
a jak se jinak citis ? :slight_smile: co Fil? pujde k porodu?
31. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
citim se jako zamlada:grinning:
Fil by sel k porodu klidne bezeme..on o tom vi snad vic, nez ja a nemapadne machruje pred kamosema a kamoskama...:grinning: vzdycky na ne neco vybali o porodu a oni jen cumi:sweat_smile:
ho asi prinajmu do Podoli, aby tam rodil zenske...:grinning:
za prachy:grinning:
dokonce se zacal zastavat porodnich asistentek, co rodi doma deti..no...:grinning: vtipne:grinning: vcera mi rek, ze msuim byt statecna:grinning: :grinning: :grinning: netvarila jsem se nijak tragicky, ani mi nic nebylo, to jen on byl "zapijet" dite kamose, ktere se v sbotu narodilo:grinning: a on mu samozrejme vykladal, jake to bylo...(Fil mu rikal, ze nechape, jak mohl dopustit, aby ji honili, ze ma rodit rychle a jak moh dovolit, aby ji skocili na bricho:sweat_smile:)....tak prisel domu, rek mi, ze musim byt statecna a sel spat:sweat_smile:
31. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.