• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jejej, tak jsem si zase pocetla...
na to jak jsem si dnesek predstavovala cerne, to nakonec tak zly nebylo.. :slight_smile:
say a luci, krasny briska... :grinning: ikdyz teda ve velikosti zatim peknej rozdil :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
Jé luci, já zapomněla kouknout na tvoje album :slight_smile: pěkný bříško - jde vidět, že tam není jedno mimi :slight_smile:
15. led 2009 v 16:06  • Odpověz
Taky jsem si pekne pocetla:grinning:
jeee, luc, ja jsem si ani nevsimla, ze uz mas albicko :dizzy_face:

tak literaturu jsem dala, ale tu pondelni nemcinu porad nevim :angry: co ty maji teda, vsechno dobry?:slight_smile:
15. led 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
aer tak gratulace k literatuře... maji máš to nebo zatím čekáš a máš dobrý pocit? :wink:
15. led 2009 v 16:09  • Odpověz
no tak mohlo to byt lepsi, ale myslim si, ze dejiny jsem dala docela dobre a ani fletna nebyla takovej propadak jak jsem cekala...tak me vyrazi az zitra... :grinning:
15. led 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
no tak vidíš :slight_smile: tak až zejtra jo? :grinning:
15. led 2009 v 16:21  • Odpověz
Luci,krasny brisko :slight_smile:.
tak jsem se vratila z preporodniho kurzu zahlcena informacema :grinning:. ale je to fajn se neco dozvedet :slight_smile:
15. led 2009 v 16:28  • Odpověz
jj, zitra poletim asi oknem....jeste ze to mam v prizemi :grinning:
say, to verim... :grinning: :grinning: :grinning: co ses dozvedela? ja jsem nechodila, tak treba neco co nevim... :slight_smile:
15. led 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Já chodila... to, co jsem se tam dozvěděla, jsem většinou už věděla, ale bylo fajn slyšet, co mě přesně čeká (byl to kurz co dělala přímo porodka) - ikdyž to taky bylo jiné, když jsem šla na vyvolání...
15. led 2009 v 16:51  • Odpověz
no,celkem nic moc navic,vse uz si clovek precetl na konikovi. ale byla jsem zbavena iluzi o epiduralu. Naivne jsem myslela ze prijdu do porodky,zahlasim ze ho chci a problem nebude. No tak bude, protoze nejsou anesteziologove a pry i hodne epiduralu konci klestema, protoze maminka nevi jak tlacit. Pak jsem myslela ze vzdy slouzi 2 dr. a ja mam pravo vyberu, tak taky nemam. slouzi jen jeden,druhy na tel. Tak nevim jestli mam riskovat ze bude slouzit zrovna ta dr. co neumi rodit :rolling_eyes:
No a pak mluvila o kojeni,koupani,pece v sestinedeli... Priste se mnou jde i manza, budeme probirat porod a domluvime termin na prohlidku salu :slight_smile:
Maji,gratuluju ke zkouskam :wink:
15. led 2009 v 16:53  • Odpověz
jinak mi od vcerejska tvrdne bricho. vim ze asi do 10x za den je to normalni,ze jo? to ja se zatim vejdu, tak to asi nemam resit co?nebo mate nejakou radu?
15. led 2009 v 16:59  • Odpověz
Hodil by se mi křičící smajlík, možná je to tento :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: hnus hnus hnus jeden fialovej, už mě to fakt nebaví to podělaný učení :cry: , no tak jsem si trochu ulevila a jdu zase na to :rolling_eyes: . A vypínám pc, ať mě neotravuje, jsem ho zapla a si vedvě a furt někde šmejdím :unamused: .
Aeri jak to děláš :astonished: , ty vždycky píšeš, že jdeš na zkoušku a že to neumíš, ale vždycky to uděláš, dej radu :confused: . Já jdu zítra a v hlavě vymeteno.
15. led 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
say to bohužel neporadím, mě skoro netvrdlo, a když jo, tak to už jsem myslela že rodím, ale to byly poslíčky, taky v podstatě jediné co jsem měla...

anet tak ať se daří, držím palce :slight_smile:
15. led 2009 v 17:42  • Odpověz
say, me taky ne, ani jednou snad...ale zeptej se doktora, v nemocnici do holek neco tlacili, nejaky magnezium nebo takovyho neco... :slight_smile:
15. led 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem to tady trochu sabotovala, byla jsem na navsteve za emou:slight_smile: uz ma pekny pupek:slight_smile::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to uplne videt:slight_smile:
15. led 2009 v 18:03  • Odpověz
diky holky :grinning:
15. led 2009 v 18:05  • Odpověz
luci, prihod vic fotecek :slight_smile:
15. led 2009 v 18:14  • Odpověz
maja: kdyztak potom. Zadnou nemam :grinning:
15. led 2009 v 18:17  • Odpověz
ale tak treba nejakou spolecnou s muzem, tebe, a tak... :slight_smile: konecne nova tvar, su zvedava :grinning:
15. led 2009 v 18:22  • Odpověz
15. led 2009 v 18:23  • Odpověz
jeee, luci, ty chces tak Tobiase? :grinning: nejak se nam tu tohle jmeno rozmaha... :slight_smile:
15. led 2009 v 18:23  • Odpověz
jo a Sebika jsem taky chtela, ale uz v rodine je a Amalka mi neprosla uz pri prvnim proskrtavani jmen... :grinning:
15. led 2009 v 18:24  • Odpověz
No docela se nam to jmeno libi... :grinning:
15. led 2009 v 18:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ty jo, my jsme nemohli vybrat na jednoho kluka, natoz tak na tri :grinning:
holky by problem nebyly... :grinning:
15. led 2009 v 18:27  • Odpověz
emamamamu:Tomu nejak nerozumim???Ty mas uz jedno miminko a ted jsi zase tehulaaa???
15. led 2009 v 18:28  • Odpověz
dneska to tu nejak vazne... :sweat_smile:
15. led 2009 v 18:45  • Odpověz
muzes mi alespon ty rict,jak to ma ta emamamamu s tim mimcem??? :grinning:
15. led 2009 v 18:46  • Odpověz
todle bude moje treti :sweat_smile:
15. led 2009 v 18:58  • Odpověz
emi a kde je fotka pupku? sabs rikala, ze uz mas ohromnej :grinning:
15. led 2009 v 19:02  • Odpověz
jejda ja vam holky zaaavidim ani nevite jaaak!!!
15. led 2009 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.