• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi, to je dobry :grinning:

ja mam ted zavislost na jedne hre na fb :sweat_smile:. zahradnicim a zahradnicim :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
say...farm town? tam zahradnicim ja...:grinning: uz mi z toho hrabe setrim si na barak, ale uz nemam misto...:grinning: dokonce jsem si koupila i veverky..:grinning:
31. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
emi a jak se jmenujes? pridam si te,pokud neva :sweat_smile: :grinning:. ja toho zatim moc nemam :frowning2:. ale zacala jsem teprve dneska :grinning:. potrebujes neco poslat? :grinning:
eda je na nocni, tak obhospodaruju i jeho zahradku, to bude koukat az ji uvidi :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
jsem si te ted pridala...ale jestli nehrajes Farm town, ale neco jineho, tak nehraju:grinning:
protoze se musim soustredit na jednu farmu a ne mit z toho holubnik:grinning:
31. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
tak to mam stejny nazor :grinning:. nic jinyho nehraju. tohle je hra primerena memu intelektu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . vykojenemu mozku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
mas nadherne brisko :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
pockej,ty hrajes neco jinyho? :confused:
31. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
ale to co hraju je asi to same :sweat_smile: nebo ne :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
neni:grinning: ty hrajes farmville...je to v haji:grinning: co ted?:grinning:
31. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
sakra :frowning2:. a jaky je v tom rozdil?
ale pratelit se muzem ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
toz tak kamosky byt muzeme, jen mi prosim nic neposilej z te tvoji hry...to tam furt musim ignorovat:grinning:
31. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
tak jo :grinning:
31. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
jo a dneska jsem byla se Samikem a on celou dobu hral, ze spi....:grinning: a drzel me za prst..bobek, on ma predlokti jak ja palec na ruce:grinning: rozkrok kalhot u kolen a super:grinning:
31. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
to musi byt broucek :dizzy_face: . taky se dockas, uz brzo budes mit dorku u sebe :wink:
ja vzdy na julcu koukam a rikam ze to je nejlepsi rozhodnuti v mem zivote :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
no ja spis koukala na nej a vazne pochybovala, ze dokazu porodit neco tak velkeho ...a to ma drobecek dve kila, takze fakt kuratko... :confused: to nemuzu dat...:sweat_smile:
31. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
ale das,ani nebudes vedet jak :wink:
podivej na me, julca 3050 g a ani me nenastrihli :slight_smile:. a ze rikali ze se tomu nevyhnu,kdyz jsem tak uzka :slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
a nemasirovala sis hraz, ani si nepila nejake caje, ne?
31. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
pila jsem malinik a lnene seminko, nemasirovala :slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
dobre ranko,
to byla noc. julca usnula sice po 20 hod,ale do rana byla 7x vzhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: jdu se ucit :rolling_eyes: tak hezky den
1. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
tak at to tam leze :wink:
1. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
dobré ráno :grinning:

hehe, baví mě poslouchat telefonní hovory, jarek už asi pět minut mluví se ségrou a furt říká: "jo... jo... jo... jo..." :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
jani, dobry :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
holky, ja mam problem...vletela nam do loznice vosa a ja se ji bojim :sweat_smile:
1. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Maji, soudím, že je již po problému, asi se ozýváme pozdě, ne? :wink:
1. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
neni, vosa je v loznici a my v obyvaku :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Teda dámy, tady to nějak vázne... ale asi je lepší věnovat se něčemu jinému než čučet na netu...

Kika se teď začla poslední dny strašně vztekat... nevím, jestli je to dozvuk té Prahy, že tam pořád kolem ní bylo spoustu lidí a chce se ujistit, že jsme tu pro ni... nebo nevím, ale je to fakt maso, kdysi byla celkem kliďas, ale teď... jím, chce na mě, řev, když ji nevezmu, řev, když ji vezmu, tak taky řev, protože zas chce něco jiného (třeba mi brát brýle nebo kudlit za vlasy), pět minut po dělání něčeho taky řev, chjo, já prostě nedokážu vymýšlt každých pět minut něco nového, neotřelého a subgeniálního :angry: řekněte mi, že to přejde... :confounded: :confounded:
1. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
jup, druha za mnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
maji,gratulace :slight_smile:

jani a nema nejakou tu separacni uzkost?
2. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
jani, neboj, prejde :slight_smile: U nas to bylo kolem toho roku uplne to samy a jaky je uz ted zase zlaticko :wink:
say, diky :dizzy_face: jeste zitra a straaasne si oddychnu :slight_smile: teda doufam.. :grinning:
2. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
to zvladnes :wink:. budu drzet palce

teda,tady je ucast :frowning2:

ale mam 9 tis. prispevek :grinning:
2. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.