• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Maji, no vidíš :wink:

Dneska byla Kika zas v pohodě, zašli jsme na hory, okoukávala jednoho chlapečka :grinning: separační úzkost by byla docela pozdě, ne? I když je možné všecko, Kika na to ani moc netrpěla, třeba to přichází pozdějc...

opět mě pobavili tchánovci :angry: před několika dny se totiž sešli s našima, ve zkratce: nestačí, že si Jarek hledá práci sám (asi je blbý a nezvládne to nebo co), tak byli za mým tátou, aby oběhal své známé (taky je stavař) a místo mu nejlíp zajistil on nějakou tlačenkou (což je Jarkovi, mně i tátovi proti srsti, aby někoho někam cpal, a kdyby někde měli místo, určitě by ho táta na tu firmu odkázal). Dále bychom stále mohli bydlet u nich, případně v domě mé babičky (vtipné, že, dům patří mé babičce a mému taťkovi, ale že bychom tam mohli bydlet, napadlo tchánovce). Shrnuto, když my neposloucháme tchánovce, sešli se s našima, aby jim sdělili, že naši mají domluvit nám, třeba prý poslechnem aspoň je.
Přemýšlím, jestli jim fakt už něco říct, nebo pořád držet hubu. Před náma o tom nemluví ani slovo, ale že Jarkův táta prosí mého tátu, aby Jarka někam vecpal, a že nám nabízí bydlení v baráku, který patří naší rodině, to už je vrchol :angry: :angry: :angry: :angry:
2. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
teda :sweat_smile:. tchanovci se s tim ne.erou :sweat_smile:. to je fakt sila.
2. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Zrovna jsme vyplňovali formuláře na úřad práce,teda, zapotila jsem se solidně :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
jani oni to nemysli zle..jen jim nedochazi, ze by se meli starat o sebe:slight_smile:
3. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Já vím, mě vždycky akorát přepadne vztek... :pensive:
3. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
jup, jup, jupiiii, dalsi semestr uspesne za naaaami :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
maji gratuluju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jani chapu naprosto presne, jak te to sere...:slight_smile: bud to chce se obrnit proti jejich radam a usmivat se a pritom myslet, jak sedi na zachode a tlaci, nebo jim na rovinu rict, at se staraji o sebe, ze si to nejak vyresite...:slight_smile: vzdyt je to jen jedna z miliona zivotnich situaci a neni vubec tak tragicka, jak to ted treba vypada...a cim driv si ji vyresite vy dva spolu, tim vic vas to utuzi:slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Maji, to je fajn, obrovská gratulace :slight_smile:
a propos, přihlašovali jste se nakonec do té chaloupky na anglinu?

Emi :grinning: záchod :grinning: dámy, vy byste mohly být mé klinické psycholožky :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
maji,gratulace :slight_smile:

emi, tak co, uz se neco chysta?

jani, co kika?
3. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Emi, jsme napjaté jak guma v gaťkách :grinning: :grinning:

say, asi to bylo fakt tou prahou, že potřebovala mít klid od spousty lidí, s kterýma jsme byli. Teď už je zas v pohodě. Zrovna nad něčím kroutí hlavou :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
jani, zatim nikam, ale urcite nekam chcu chodit..ted bude cas, tak to jeste jednou projedu a uvidim :slight_smile:
say, diky :slight_smile:
teda reknu vam, vynyst 4 metrovej koberec do 6. patra da zabrat, ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele, mam posunutej TP..na 22.2. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Maji, posunuli dle utz? Mimouš je velikán? :sweat_smile: :sweat_smile:

o vynášení mi ani nemluv :grinning: my vynášeli ještě větší a nemohli se vytočit na schodech... nakonec nám pomáhal soused... k tričku měl jen bílé saténové slipy a hubě cigaretu :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
jj, je o vic jak tyden vetsi :slight_smile: no to mi tak jeste chybelo, rodit petikilovyho macka :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
maji, bude obrik :wink:

emi, nadherne brisko :dizzy_face: a ta tvoje 40. tt, to snad ne :astonished: :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
say, ja nechciiiiii, ja chci miminko 2800g a 48 cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
dekuji:D
nakoupili jsme nejak moc jidla, tak si davame do nosu..at se nam to nezkazi, kdybych nahodou zacla rodit:grinning:
a to mi na kazde posledni fotce prijde t bricho obrovske..v porovnani s dalsi fotkou to je vzdycky jen pidibricho:D
4. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
emi, uz budes fotit maximalne dvakrat :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
ty jo, ja se 40tt ani nedockala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

maji, takove mimco jsem taky chtela :grinning:. my to skoro zvladli :slight_smile:. kolik mel vlastne tobik? nechate si rict pohlavi?
4. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Já se dočkala i 41 :grinning: emi, to se fakt nechce věřit... jen si pojezte :grinning: :grinning:

say a jaké měla julča míry?
4. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz
sedim a stresuju, jestli nerodim...:grinning: byla jsem totiz na velke, jasna znamka porodu:sweat_smile: :sweat_smile:
5. zář 2009 v 00:53  • Odpověz
emi, tak rodis nebo nerodis? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
say, tobik mel 3350g a 52cm :slight_smile: pohlavi si rict nechcem nechat :wink:
5. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
maji,juu, vy chcete prekvapko? :dizzy_face: . ja bych to nevydrzela :grinning:

emco, tak co?????

julca mela 3050 g a 49 cm :slight_smile:
5. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
say bez do prdele nebo te zabiju...debilni otazky si pokladej nekomu jinemu, treba maji:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
v listopadu jdu na cisare:grinning: a nechci ted rodit:slight_smile: prvni bricho uz nikdy jindy mit nebudu:slight_smile:
5. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
emco,jaky mate vahovy odhad?
a UZ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
nevim, jaky mame odhad:grinning: mam si nejaky vymyslet pro klid duse?:grinning: je lepsi vetsi, nebo mensi?:grinning:
5. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
nic si nevymyslej :grinning:
ale ze to uteklo co? ty uz budes mit za chvili dorku u sebe :dizzy_face: . me to prijde jak nedavno jak jste se zacinali snazit :slight_smile:
5. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
:grinning: no to bylo dloihe snazeni teda..dva tydny...:grinning:
ale je to sranda..skoda, ze to tak uteklo, no...:frowning2:
si nejak uvedomuju, ze takova pohodicka to uz nikdy nebude....achjo...:sweat_smile:
chudak nase dalsi deti...:grinning:
5. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
s mimcem to je taky krasny :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.