• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Emčo, já tě zabiju!!! :grinning: :grinning: :grinning: jako bys nevěděla, jakej jsem závislák a ty tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jdu ve středu do brány,..
5. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
:sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: je to jasnacka, tu potrebujem Jani, no ne?:D treba si udelat radost:grinning:
asi pockam teda na prazskou branu at neobjednavam plinku za 300 a posta 120 nebo kolik to je:slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
emi a ty budes taky latkovat ?
5. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
holky, vite co se mi stalo, ja jsem z toho uplne hotova :frowning2: . normalne nemuzu najit nanoznik. prohledala jsem snad vse. bud nam ho nekdo ukradl nebo jsem ho ztratila :pensive: . nikde jsem nenasla ze by se samostatne prodaval. myslite ze kdybych zavolala vyrobci ze by to nejak slo? ja jsem z toho uplne v haji :frowning2:
5. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
dobre odpoledne :slight_smile:
emco, UZ????? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahojte, tak jsem si dnes udelala nedobrovolnej vylet na pohotovost :frowning2: ale uz snad bude dobre :slight_smile:
6. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
maji,jak to???
6. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
od rana je mi strasne zle, zvracela jsem co pulhodiny a nebyla schopna v sobe udrzet ani piti, tak jsme jeli at neskoncim na kapackach s dehydrataci :unamused: pichli mi Torecan, vykoupila jsem pul lekarny, tak uz je mi trochu lip, ale zadna slava, teda :rolling_eyes:
6. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
teda, to si uzivas :unamused: . tak snad uz to bude dobre
6. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
Maji, tak snad bude všecko v pořádku :confounded: posílám hodně sil...

emi, radost je třeba, to je fakt :slight_smile: zvlášť taková!

say, to je blbé... výrobce určo zkus, nám křuplo kolečko, máme kočár chicco, tak jsme se ptali v chicco obchodě a tam nám dali přímo číslo na nějaký jejich sklad. Tak zkus nějak podobně, kolečko došlo za pár dnů.

My jdem zas k doktorce zítra s kikou, už týden má na zádech a bříšku takový jakoby... ekzém? Skvrny? Takové suché, červené... Bojím se aby to nebyl atopák, ale netváří se, že by ji to svědilo. Myslela jsem, že to zmizí, vždycky jí nějaké drobné kožní vady zmizly, ale ted to mažem vším možným, co se doporučuje na suchou kůži, a je to spíš horší...
6. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
nanoznik jsem nasla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani, treba ma kika jen na neco alergii, nemate novy prasek na prani? nebo jidlo,piti? atopak by ji moc svedil.

emi, nerodis? dneska tu vubec nejsi. i v zarijovkach te postradaji. jsem smirovala kdyz ses dlouho neozvala :grinning:
6. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Propírala jsem to ze všech stran... má to týden, co jsme se vrátili z té prahy... ale i tam měla normální jídlo, naše přesnidávky nebo skleničky, co jí už půl roku... jediné, co jsme koupili, byly špaldové chlebíčky, ale mám dojem, že špaldovou mouku už taky měla. Jinak prášek stejný, všecko stejné... fakt nevím.

haha, tak ještěže je nánožník na světě :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
ahoj, tak jsem sem zas po čase jukla... a koukám, že nic extra nového... :slight_smile: já jsem teď nějaká přecitlivělá... kouknu na fotku chlapa s mrnětem a skoro se rozbrečím... sjíždím modrého koníka od rána do večera a dokonce už mám vybraný i kočár :slight_smile: to bude asi těch posledních pět prášků v platíčku HA :grinning: ještěže už mám školu, tak přijdu i na jiné myšlenky... Tak hlavně buďte všichni zdraví a mějte se fajnově :wink:
6. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
andik ahoj :slight_smile:

tak jsem dnes julci vazila a merila a mame 10,4 kg a 71 cm :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
no nerikejte ze tu jsem stale jen sama :rolling_eyes:

jani, co kika?
7. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
7. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
husty video :grinning:

jak ti je emco?
7. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
say, to je Julča nejen pucel ale i opravdu dost velká!

Janey, jak jste dopadli? Verča má zas cosi pod nosem, taky jsem zvědavá, zda je to ekzém ekzém nebo atopický :frowning2:
7. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
jezisi say bez do prdele:grinning:
7. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
co jsem koukala na ruzne percentilove (snad to pisu dobre :sweat_smile:) tabulky, tak jim teda moc nerozumim :sweat_smile:, ale ma miry jako rocni dite. snad uz se to aspon trochu zpomaly, jinak ji neunesu driv nez zacne chodit :sweat_smile:

ono na fotkach to neni videt,ale tim jak je dlouha, tak ta baculatost neni tolik videt

a po me nebude, ja mam 152 cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
A pro zajímavost, co obvod hlavy?
Grafy jsou divný, ale nakonec je to snadný - 50. je průměr, to je jasný. 10.P-že už jen 10% dětí "to" má menší(ale pod 3.P už je to považovaný za nějakou patologii), 90.P že 10% "to" má ještě větší :slight_smile: a to samý- nad 97.P je divný. Tak ale jste ještě v normě:wink:
Ale ta třetí fotka je teda drsná :grinning: Tyhlety buclatý mimča mi připomínají mého 130kg spolužáka, nicméně ten už opravdu roztomilý není :wink:
7. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
my teda máme pořád opačný problém- váhou a spodní hranici..a po mně to teda taky nemá :grinning:

A to Julču nosíš pořád ještě na břiše?
7. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=mNz6nsM6mn4&feature=related
say mate teda jeste co dohanet.... :grinning: to ais nedate a nebudete v telce:frowning2:
7. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
nosim julcu na brise, protoze na zada si ji sama nedam, tak mozna zkusim polohu na boku. ale to musim nejdriv prozkoumat jak se tam dava :grinning:. mame manducu
jo a z noseni mi hrozne boli kycle, tak se snazim nenosit moc. :frowning2:
percentil mame 75-90%, tak to jeste pohoda :grinning:

jen pro zajimavost, ja v roce nemela ani 8 kg a byla na hranici podvyzivy :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
majo tytyty, ty sis nechala pichnout injekci a riskla si vyhubeni cele rodiny?:grinning:
7. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
K tomu Emčinýmu videu č.1, už jsem se o tom bavila s jednou známou, její kamarádi to vyučují, ale bohužel v Hradci Králové. No je úžasný, neskutečný, nechápu, jak je můžou naučit se tak uvolnit.. Nicméně nám to moc nehrozí, že by V. upadla doma do bazénu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
emi, jj, nezodpovedna matka...ty smiraku :grinning:
7. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
majo ja tam musim chodit, protoze od zacatku vim, co se tam bude dit...:grinning: proste to jinak nejde...:grinning: a presne jsem t vedela, jak to tam bude a taky ze jo:grinning:
v breznu nakonec nikdo neporodi:grinning:
8. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
maji, tak jsem vam tam taky zpetne koukla a teda docela sila :rolling_eyes: . to je fakt des...

emi, jak si hazela odkaz na to tluste mimco, doufam ze tak to nikdy nedopracujem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
say to asi nedate no:frowning2: gor kdyz uz Julik moc nepribira:frowning2: nevadi!:grinning: vsak neco vymyslime:grinning:
8. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.