• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
myslela jsem ze moc nepribira a ted to zas bylo 900 g za mesic. kam az to povede nevim :grinning:
8. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
no snad neni nejak nemocna....
muj bratranech chudak ma ve druhe tride asi 60kg...doktorka ho chce poslat do lecebny...takze by mel byt sam tri mesice nekde, kde mu ani nedaji najist....coz bude asi nehjorsi na jeho psychiku:frowning2: me je ho lito, on bohuzel neni nemocny, ale jeho rodice jsou kreteni, od mala mu davaji neskutecne mnozstvi jidla a tak to dopada, svinaci, ted ho budou trapit, protoze jsou padli na hlavu..:frowning2: on sni treba bezne dva obrovske rizky k obedu a jde do restaurace a tam sni jeste jeden obed a kolac... a nejhorsi je, ze oni s nim nic neudelaji, vubec mu nepomuzou, takze ho nakonec muze zachranit jen ta lecebna:frowning2:
8. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
emi,je otazkou zda mu ta lecebna pomuze... my tam meli znameho,bylo mu tenkrat asi 13 let, nezhubnul skoro nic, akorat byl psych v pr.eli :confounded:
8. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
no..tak ja doufam, ze se vzpamatujou a zacnou jist zdrave a daji ho nekam sportovat...jinak nevim.... :rolling_eyes:
8. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
snad to bude dobre
8. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:
Maji, jaká injekce? Jsem mimo, dočítat stíhám sotva tohle :grinning:

kika má prý nějaký kojenecký ekzém, mudra jí na to dala nějaké mazání. Tak snad se to ztratí.

K té obezitě... ty léčebny musí být na psychiku asi fakt maso, ale věřím, že se tam snaží, kamarádka tam byla a prospělo jí to, a přijela i v pohodě, měly tam babinec... jenže když toto nepodporujou rodiče doma, tak je to házení hrachu na stěnu, bohužel... :frowning2:
8. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
jani, aaale, nektere nepochopily jak jsem si mohla nechat pichnou Torecan proti zvraceni, kdyz se v tehotenstvi nedoporucuje (ale na gynde ti ho napisou aj na ranni nevolnosti :wink: )
8. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Dohledala jsem si to... tohle miluju na kamarádech chlapech - ti by prostě takové kraviny vůbec neřešili :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
jani, jj :grinning:
8. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
je mi spatne, jdu si lehnout, tak paaa
8. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Dobrou, ať je líp :wink:
8. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
pry NEKTERE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz
ahoj holky
kde jste kupovali nebo kupujete tehu obleceni,
9. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
emi, spis jen jedna co? :grinning:

adel, ja mela normalni obleceni, jen o cislo, pak 2,3 vetsi :sweat_smile:
tehu kalhoty jsem mela jedny a to ze sekace za 89 kc :sunglasses:

jani, tak aspon ze to neni nic vaznyho :slight_smile:

ja dnes mozna objevila zoubek :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
adel, ja jsem kupovala v jednom kramku co nam ho tu uz zase zrusili...ted se chystam do HM a neco mi doveze segra z UK :slight_smile: ale jako moc to neresim, na tobika jsem mela jedny tehu gate a jednu kosilu a to byla veskera ma tehotenska vybava :grinning:
say, gratulka k zoubeckuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
say utikej si koupit neco na sebe :slight_smile:
holky diky za info, ja mam hodne uplny kalhoty,takze si budu muset neco koupit...
9. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
ty jo, ja uz mam pekne rozjetej 17tt...uz se mi to tehuleni pomalu chyli ke konci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
maji a fotka briska je kde?
9. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
adel tehu kalhoty s pasem jsou ta nejlepsi vec, za kterou muzes dat prachy..jinak ti staci i dve vetsi trika..ale bez kalhoty bych to fakt nedala...a to jsem delala v lednu sceny, ze nebudu zbytecne vyhazovat za kalhoty, ktere bduu nosit par mesicu:sweat_smile:
jestli chces, prodam ti ty moje...co nevidet:sweat_smile:
jsou sede z HaM..nejsou nejak jete, v lete jsem stejne nosila sukne a mam je tak od brezna-dubna:slight_smile:
9. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
adel, ja ted nemam co fotit...po tridennim pustu a nevolnostech :grinning: mam brisko jaky jsem ani pred otehu nemela :grinning: :grinning:
no ja uz bych zas gate s pasem pres pupek nechtela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: shanim jen s pruznyma klinkama..
9. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
ja pas nahore nikdy nemela:sweat_smile:
9. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
hehe, já jsem tam shodou okolností taky šmírovala :slight_smile: spíš nechápu, jak si může někdo vyfotit mrtvolku a ještě si jí dát do alba :fearful:

K těm léčebnám- M. bratr tam byl taky..a dobrý, našel si tam holku :grinning:
9. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
emi, ja taky ne, protoze mi furt padal a stahoval mi akorat tak cely gate :angry: :angry: :angry: :angry:
9. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
ja mela katata na prezky, pod pupikem a byli uzasne :dizzy_face:

tan, souhlasim, taky nechapu :zipper_mouth: :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
tan, ani ja :pensive:
9. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
me v nem bylo v lete hrozne teplo a nejak dine stahoval...:sweat_smile:
a k tamte se nemohu vyjadrovat, citim, ze by to nedopadlo dobre:grinning:
9. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Já měla jedny zahradníky (ala krteček) a jinak jsem nosila svoje kraťasy a na to nějaké volnější triko. Pár hadrů od kamarádky a to bylo vše...

To je zas den... víte, jak jsem kdysi psala, že mi chybí poslední zkouška a že si to zajedu s vyučujícím vyříkat, protože mi tam něco nesedí... no tak už jsem v brně, zachvíli tam k němu jdu (píše se poslední termín té zkoušky, ale na ten už nejdu, takže po skončení čekám na učitele a jen chcu vidět ty moje papíry). No a najednou si připadám jako totální idiot, kam to vůbec lezu, on mi ukáže moje výsledky, a co... já pokývu hlavou a zas pojedu domů. Nějak mě opustila odvaha hádat se tam s ním a bojovat o čtyři kredity...

Navíc jsem ve vlaku ztratila studentskou průkazku na dráhy, neměla jsem čas ani hledat, protože jsme přestupovali na náhradní dopravu, asi zůstala někde v kupé... to jsem zvědavá, čím se prokážu na zpáteční cestě :angry: :angry:
9. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
jani, zase den Blbec, co :sweat_smile:
tak se muzes rozptylit a napsat mi do meho nove zalozeneho tematku (od ostatnich ocekavam prispevky taky!!!! :grinning: :grinning: :grinning:)
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=111237&vGroupOffset=0
9. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
maji, dobry :grinning:. uz jsem premyslela co ti tam napisu, ale aby me tu ostatni konikovky nesezrali :sweat_smile:. ty aspon zvladas tobika a skolu. ja nic :frowning2:

jani, teda, to je fakt dnes blbej den :frowning2:
9. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
say, tak napis, aspon bude prdeeel :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.