• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
vim jak tu posledni dobou ty diskuze vypadaj, tak pockam jestli je na tom nekde stejne jako ja a pak se pridam :grinning:. nektere "superzeny" tu jsou schopne me rozcupovat zaziva :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
ach, ma genialni myslenka nebyla zcela pochopena :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
jani, tak jak s tim testem?
9. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Ahooj, tak jsem doma a z nákupu...

no, čekala jsem na pana magistra, vylezl z kutlochu, načež mi oznámil, že ten můj test nemá a že jsem se mu prvně měla ozvat... já myslela, že ho automaticky bude mít, že, když nám konzultace nabíd. A on, že jestli nechcu vyzkoušet, zatmělo se mi před očima, ale říkala jsem si, že zkazit nic nemůžu, tak proč ne... tak jsme šli k němu do kabinetu :grinning: :grinning: a on..................... ................ se mě zeptal na eisenhowerovu doktrínu :grinning: :grinning: pak to vypadalo tak, že já jsem vždycky řekla tak dvě slova a on mluvil pět minut, aby mi rozšířil mé historické vzdělání... Na konci řekl, že teda jo, že mi dá za D, a já se blahem málem rozplynula :grinning: :grinning:

A průvodčí se mi podařilo přesvědčit holou pravdou, že studentská kartička na slevu zůstala ve vlaku na brno...

maji, určo tam někdy napíšu... dneska jsem se po té zkoušce jako superžena chvíli cítila, ovanul mě takový blažený pocit. vydrželo mi to asi 10 vteřin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
maji některé uživatelky v tvém tématu mě těžce deprimují a to to čtu jen zběžně... prej v po vyluxovat, zalejt kytky, út prach... jaks tam psala o tom rozpisu :sweat_smile: u mě to končím tím, že si představuju, že jednoho krásného dne si ho napíšu :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
jani u me taky, jen me zajimalo jestli to nekomu funguje... no kazdopadne se to zvrtlo v neco co jsem trochu nechtela :sweat_smile: to vim taky, ze dokonala byt nemuzu (a ani nechci), chtela jsem praktickou radu jak se tomu co nejsnadnej priblizit :grinning:
9. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
a velka gratulace k D :wink:
9. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
díky...
no, třeba ti chtějí říct, že se k tomu přibližovat nemusíš, abys měla čas i na sebe, na blbnutí a tak, a ne jen vaření, šůrování a tak :grinning: a kdyby přece jen,,, tak Zuzik či kdo s tím plánem práce má dobrý styl :sweat_smile:
9. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
je jani, to je super :grinning:
Hele, já vytvořial dokonalý rozpis, visí na lednici, je vyšisovaný od sluníčka..a pořád v duši skrývám naději, že ho jednou zavedeme do praxe :grinning:

Já se dnes cítím jako nej zoufalec- Verča teď předvedla hodinový řev, jaký nikdy... i v mhd, vůbec nic nezabíralo... tak jsem jí dala nurofen, že to budou buď ty její horní zuby nebo zánět zvukovodu z včerejšího plavání nebo nevim..rozhodně jí něco muselo hrozně bolet..stále řev, řev u prsa, hrůza..v poslední fázi jsem jí sundala botičky a asi tam měla pokrčený paleček :astonished: :cry: :pensive: jediné, co mě drží nad vodou, že byla dvě hodiny v botech OK, a pak teprve problém, tak snad si ho ohnula sama a né já :pensive:
9. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Jesi ty botičky měla dvě hodky a až pak to začlo, určo to nebyla tvoje vina, to je přece logické :wink: A ona to určitě posoudila tak, že ji něco hrozně bolelo a mamka se jí snažila všemožně pomoct :wink: :wink: :slight_smile:

zrovna jsem dopsala mužovi motivační dopis. Místo výkonu práce - Praha 10 :sunglasses:
9. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
jani, gratulace :slight_smile:

tan, za to ty nemuzes :wink:. jestli si nestezovala hned od zacatku, tak jsi to vubec nemohla udelat ty. to se stane. vim, me by to taky asi odrovnalo, ale tvoje chyba to neni

maji, ktera diskuze se tu nezvrhne ? :sweat_smile:

a co aer? adelka? ema? na nas holky nejak pecou posledni dobou :rolling_eyes:
10. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj:slight_smile: say, ja vas ctu, ale nejak proste nemam co rict na pribirani deti, jejich ekzemy ani tehotensky obleceni....
10. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Maji, dnes jsem se nechala inspirovat tvým tématem, musím být superžena, protože je tu neskutečný bordel a v 1 přijdou baby z gymplu :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
say nene ja jsem tady porad :slight_smile:
nejak me popada unava,takze asi zase vytuhnu u TV :slight_smile: dneska nevarííím :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
babovka, kakao a Reflex....chapejte:grinning:
10. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
A co novýho v reflexu? JXD se bude ženit nahej nebo tak něco? :grinning:
10. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
10. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
emi :grinning: uz nakupujes na 5 let,jo? :grinning:
10. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
aer, kdyz jsi tady ty, tak to tema zije podstatne vic :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
adel musim myslet na svuj duchod...:grinning: cim driv zacne Dortik slapat, tim lip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Och pjeruně :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
emi :grinning:

aer, ale me treba osobne zajima jak se mas a co je u tebe noveho :slight_smile:. chybis mi tu :cry:

me maji tema taky inspirovalo, vcera jsem dokonale uklidila byt :dizzy_face: . dnes muzu zacit zas :sweat_smile: :rolling_eyes:
10. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
no, tak co u me noveho...jsem po praxi zase v praci, pristi tyden mam volno a v pondeli jedu s tatou a projektantem k babicce, aby se podival, jestli je to podkrovi zrealizovatelny...taky jdu v pondeli ke kadernici a v utery na nastrik opaleni...a ve stredu jedu vyrazit si z kopejtka za kamaradem z praxe do Dobrise, budu tam az do patku:slight_smile: (verici a prilis zasadove povahy radeji nectete a nepremyslejte :slight_smile: ) no a krome toho byla v sobotu ovu, takze zase nejaka (i kdyz asi minimalni) nadeje je...

no a jinak je to u nas cim dal tim vtipnejsi, protoze ty dluhy se na V. rodinu sypou ze vsech stran a tak na nej porad tlaci...
10. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
jo a ta bundicka je teda desiva....a ceny o to vic :sweat_smile:
10. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Co má tvůj výlet do dobříše dělat s tím, že jsem věřící? :rolling_eyes: :rolling_eyes: číst a přemýšlet nemusím, je mi to celkem jasné, to ale je tvoje věc, ne? :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
ja jsem to nemysela zle, jani, fakt ne!!!:frowning2: vsak vis, ze jsem sama da se rict verici, i kdyz se nemuzu nazvat krestankou, protoze nejsem krtena...

a radsi teda premyslejte a reagujte, at se muzu obhajit, jinak si tu budu pripadat jako ani nechci rict co:frowning2: :pensive:
10. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
no a vidite to, jestli ono neni lepsi, ze sem nelezu :pensive:
10. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
jeee..aeri povidej..konecne to ma stavu:grinning:
10. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
emi:slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.