• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
hm, to jsem se dozvedela:grinning:
10. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
a co chces vedet...? :grinning:
10. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
juu, tady to zije, ja normalne musela docitat :grinning: :grinning: :grinning:
jsem rada, ze aspon vas to jani a say inspirovalo, my mame bordel furt stejnej :grinning: :grinning: :grinning: ale dala jsem aspon prat a prebrala Tobikovo obleceni, kdyz uz nic jinyho :grinning:
aer, no tak to by me schvalne zajimalo to tvoje vyhazovani z kopejtka :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
aer, ten grafik vypada moc pekne, konecne to zacina vypadat jak normalni cyklus :grinning:
10. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
aer, já vím, žes to nemyslela zle, mmch křesťan není ten, kdo je křtěný, jen jsem četla, jaks dopadla v jiném tématu :grinning: :grinning:

graf teda moc pěkný :slight_smile:

zrovna jsem vysávala pokoj, nějak mě to zmohlo, asi si půjdu lehnout :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
maji, jo:slight_smile: dokonce ani nevadilo, ze jsem vynechala takovou spoustu mereni:slight_smile:
jej, jani, zas to s uklizenim neprezen :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, jak dopadla? kde a s cim? :confused:
no aerin...:grinning: mluv kdo co jak a proc:grinning:
busi mi srdce, honem nez porodim:grinning:
10. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
aeri a jak to vlastne tenkrat dopadlo? rozhodovala ses jestli s tim jit k nejake zenske nebo ne, vic uz si nepamatuju.. pijes nejaky byliny, nebo to tak samo? :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
No v jiném tématu, kdes to taky nahodila a sesypaly se rady a doporučení.
10. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
emi, porod si nech na sobotu, budu s Tobikem sama doma a budu cekat az das vedet ze uz a pak se od kona neodlepim :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
maji, jestli myslis tu PA moji kamaradky, tak to je hodne dlouho:grinning:
piju kontryhel a beru Femibion:slight_smile: takze bud je to casem nebo asi tim kontryhelem:slight_smile: ale je to kazdopadne fajn:slight_smile: hned to snazeni pujde lepe a rychleji:slight_smile:
10. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
myslite, ze pujde skrabat brambory v obyvaku u kona, nebo mam jit do kuchyne a nechat si neco ujit? :sweat_smile: :grinning:
10. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
aeri, tak to je fajn, ze to jde tak prirodne :slight_smile:
no a ted nam jeste povez co je zac ten kamarad z praxe :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
heh a jdu asi zalozit diskuzi "jak se dokopat k tomu neco udelat" :grinning: :grinning: :grinning: jdu si pro kybl s tema bramborama, pujde to v obyvaku :grinning:
10. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
maji jde to i u kompu, ale mam pak skrob na klavesnici:grinning:
10. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
skrob na klavesnici:grinning:
10. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
ja ne, ja su sikovna :grinning: uz jen jeden bramboooor :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
no dty si nepsala, to se nedivim, ze nemas spinavou klavesnici:grinning:
10. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
ale psala, jen ne tady :grinning:

hele, kdo by to byl cekal, ze u toho oskrabu tolik brambor, ze se mi nevlezou do hrnca :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale ryby tady obalovat asi teda nepujde, rekla bych :grinning:
10. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
zacina byt zase lehce mrtvo, jdu na ty ryby, ble :grinning:
10. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
tak se mi to libi. nez jsem dala pect buchtu tak se tady tolik napsalo :dizzy_face:

maji, mas na me dobry vliv, mam uklizeno, pecu buchtu a rozmrazuju maso :slight_smile:. si bude eda klepat na celo az prijde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aer, grafik vypada dobre :dizzy_face: . hlavne od nas neutikej. nikdo ti nic za zly nema. znas to, hod kamenem kdoz si bez viny :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
my mame polevku ze vserejsiho vecera..ale pujdu paaaak uklizet, prijede kamoska...at si mysli, jaka jsem hospodynka:grinning:
10. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Já jdu dělat minipizzy :slight_smile: dámy, vaření zdar a ať se daří!!!
10. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
to vsichni utikate? :frowning2:
10. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
say, ja uz mam hotovo, tak su tady :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
ach jo, nechcete mi nekdo privezt neco k jidlu...?:sweat_smile: asi si zase budu muset koupit nejakou pizzu, nebo bagetu nebo mekace....takhle se setrit teda neda :unamused:
10. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
fuj..aeri soucitim..ja v praci taky porad jedla dokola toto... :unamused:
10. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
aeri ani nevis jak bych si neco u meka dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nastesti zadnej v nejblizsim okoli neni :grinning:
10. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.