• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jejej, tak se mi to libi, kluci prijdou domu a obidek bude pripraven :slight_smile: jdu jeste trosku srovnat obyvak at jime trosku kulturne :grinning:
10. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
a co mate za rybisku maji?:slight_smile:
emci, jo, je to na palici:frowning2: a hlavne to teda fakt leze do penez...
10. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
pangasia, je nejrychlejsi a jednoduchej :grinning:
10. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
aerin a chytre hlavy radi : delat si svacinu doma:grinning:
na to jsem se za cele dva roky mohla vysrat:grinning:
10. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
jé, pangasius, mňam...
jj, mek a tak leze do peněz, to je fakt... za stejné prachy je u číňana daleko víc jídla... jenže to taky nejni zdravé a kdoví, jesi třeba kušeci není nějaká krysa na bromhexinu...
10. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
jeee, cinansky nudleeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nedelejte mi chuteeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
ja si obcas jidlo z domu nesu, ale fakt se mi nechce kazdej vecer stravit u plotny:frowning2:
pangasia mam taky hrozne rada :dizzy_face: hned bych si dala:frowning2:
10. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
no ja v zachvatu hospodynkovstvi taky udelala svacinu a nakonec jsme to vzdycky snedla k snidani:grinning:
10. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
je,pangasius :dizzy_face: . toho bych taky ekdy mohla udelat. a na jaky zpusob ho delate?

cinske nudle taky miluju, ale jen bez masa :sweat_smile:. nejak neverim ze to maso je kureci jak ma byt :sweat_smile:

ja delam kureci maso se syrovou omackou a testovinY. buchta uz je hotova, eda bude mit radost. dnes udelal licenci, tak od zitra regulerne pracuje v tipsportu, tak snad uz se u nas blyska na lepsi casy :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
ja ho delam jen pokorenenyho (maximalne obalenyho v mouce) na masle na panvicce :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
say, to je super, tak at se edovi v nove praci dari a hlavne libi :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
ja na masle a zelenine, pokminovaneho:slight_smile:
10. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
say, tak to je super :slight_smile:
ja teda nudle taky samotny bez masa :dizzy_face: :dizzy_face:
aeri, ja taky tak
emi, kmiiiin fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
ale kluci si teda pochvalovali obidek, akorat jsem zapomnela, ze mam jeste od vcera polivku v lednicce..no tak bude na veceru, no :grinning:
10. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
ja se teda priznam, ze kmin taky temer nepouzivam...vlastne spis vubec... :sweat_smile:
10. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
aer, ja ho nedavam ani do brambor :grinning:
10. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Já taky nudle samotné :slight_smile: pangasia nejčastěji děláme jak aer, na másle, trochu opepřit, osolit a pomoučit...

say, edovi hodně zdaru :slight_smile: at se daří!
10. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
je, me to nejak chytlo, nadobi uklizeny, peru druhou pracku, prvni uz visi...asi se vrhnu na loznici :grinning:
10. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Já se picnu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: uklízíme před návštěvou, která přijde za třičtvrtě hodky...a zjistila jsem, že muž vysává pokoj, která já před chvíli vysála... prej že to nešlo poznat. přitom na koberci nebylo jediné smítko! ti chlapi sou snad slepí nebo co!!!
10. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
jo a pangasius je jeste vybornej, kdyz se udela zlehka na panvicce osolenej a obalenej v mouce a pak se soupne do zapikaci misy, zaleje se strouhanym syrem s vajickem a necha v troube dopict pekne dozlatoucka... mnam mnam mnam, akorat my nikdy nemame bud ten syr nebo ty vajca :grinning:
10. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
maji, my delame brambory tak z 90% jako kasi, takze tam taky kmin nedavam :grinning:
10. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
maji, to nekdy zkusim :dizzy_face:
jani:grinning:
10. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
aer, tak s tim se mi zas nechce delat..ale kasu teda miluju aj samotnou a s mlikem...jeee, ja bych si uz zas neco dala a to jsem ted dojedla :grinning:
10. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
holky, dik :slight_smile:

maji, ten recept z trouby zni dobre! v pondeli zkusim :slight_smile:

jani, to je taky dobry s tim vysavanim :grinning:

julca mi zas spinka a ja jsem nejaka akcni, ale hotovy uz mam vsechno :grinning:
10. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
jediny co jsem nasla jsou boruvky, tak zobu :grinning:
10. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
založíme si uklízecí terapeutickou skupinu a budem se povzbuzovat v odbordelování :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
jani souhlas :grinning: ja uz zas sedim a cucim :grinning: a v loznici stale bordel :rolling_eyes:
10. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
vcera jsem se seznamila s jednou maminkou tady z MK a teda povim vam, takhle dobre a spokojene bych se ctyrma detma chtela vypadat taky a hlavne na detech jde videt, ze jsou super parta a maji se radi...
10. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
chtela jsem dnes necim prekvapit Martina az prijde z prace, ale zatim me nenapadlo cim...nejaky napad? :grinning:
10. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.