• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji, jak pises o te mamine z kone, to musi byt uzasne mit tolik deti a vsechny spokojene :dizzy_face:

kmin taky nikam nedavam :sweat_smile:

kasi tez miluju :dizzy_face:

a podporovani v bordelovani beru :grinning:
10. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak me podporte at jdu neco delat :grinning: nebo jeste lip vymyslete cinnost vhodnou k pocitaci :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
vlastne Janca uz tam ma asi tu navstevu...
saaaaay, zachran me :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
teda vy jste liiiiiny :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
aeri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz ja nevim co bych mohla udelat, je toho totiz tolik, ze se mi s nicim nechce zacinat :grinning: hele, myslis, ze by byla dobra boruvkova bublanina? musim je zlikvidovat a nevim jestli namrazit nebo pict.. :grinning:
10. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
boruvkova bublanina bude urcite moc dobra:slight_smile: nebo muzes udelat knedliky:slight_smile:
hele kdybyste videly, jak to vypada u nas.... :pensive:
10. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
na knedliky (aaach, mnam mnam) nemam bohuzel s Tobikem cas, ho to moc dlouho v kuchyni nebavi kdyz ho nenecham pomahat, tak nejlip abych to stihla nez se vzbudi...Martin ted odejde, tak zapnu troubu a udelam nejakou rychlovku :slight_smile: no a tim mam vyreseny aj to prekvapeni :grinning:
10. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
hm, uz je vzhuru, tak jdem zapatlat kuchyn spolecne :confounded: zatiiiim :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
maji mam super rychly recept:sweat_smile: chces?:sweat_smile:
10. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
emi, pozde, uz je v troube :grinning: ale klidne ho napis treba vyuziju priste kdyz se tohle nepovede :wink:
10. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
toz zatim to nevypada zle... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
fuj, jsem si cistila zuby, me se u toho vzdycky strasne zdviha zaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Vona je jako ještě celá...? Emčo ... dáváte si načas holky :grinning: :grinning: :grinning:

Pročetla jsem Vaše dnešní nadšení .. tak jako včera jsem byla závodní jídelna.. dort, hovězí polévka, hovězí na česneku, špenát, br. knedlík .. vysáto, vytřeno, vydesinfikováno, vyderatizováno :grinning:

Dnes nohy na hoře a skáčou tu blechy :grinning: :grinning: :grinning: Malej běhá se slipama na hlavě a nakázala jsem mu alespoň ten pokojík zavírat, když už ho nechce uklízet :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
obli, tak na tebe teda ani dnes nemam... :sweat_smile: a to jsem aj buchtu (ktera je dokonce dobra) vytvorila :grinning:
10. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
10. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Maji.. no, poslední dobou mo hrabe. Ale jedno je jisté .. po mateřské si můžu otevřít prádelnu a mandl .. :rolling_eyes:
10. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
nazdarek holky, tak ja jsem dneska stihla maximalne nakoupit a zajit s tatkou na obed :grinning:
nevim jestli je to tim utrosem nebo cim, ale straaaasne usinam, porad.
Maji to je kraasna pisnicka :sweat_smile:
10. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
adel, ja bych taky furt spala, to nebude utrosem spis tehusem :grinning:
10. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Tak, návštěva skončena, Kika byla neobvykle způsobná... dneska je takový hodňous, dělali jsme ty minipizzy a ona seděla v židličce a tiše se na nás dívala, to se nestává často :grinning:

Maji, tak číms překvapila? :slight_smile: borůvky jsem nedávno zpracovala tak, že jsme si udělali palačinky (teda lejočky) a borůvky zmixovali s troškou cukru... a lejočky namáčeli v borůvkách... mňam :dizzy_face: :dizzy_face: a teď jdem dělat salát, z ledového salátu, rajčat a oliv a zálivka, už se těším. zjistila jsem totiž, že jíme málo zeleniny a tak...
10. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím ze svatební cesty... :slight_smile:
Bydlíme v roubence v horách a je tu wifina :grinning: .
Svatba dopadla skvěle, později hodím fotky.
Adel, co vy a plánování? Už se to blíží, že? Já bych se hned vdávala znovu :slight_smile: .
10. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Jé, vy jste vlastně čerství novomanželé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak hodně lásky a ať to stále klape :wink:
10. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
10. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
jani, pekla jsem boruvkovou bublaninu :wink: a chutnaaa :grinning:
all, gratuluju ke svatbicce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na fotky se tesim moc!!! :slight_smile:
10. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
all gratuluju :slight_smile:
no my s pripravama vrcholime, zbyva par malickosti :slight_smile: jako treba boty pro nevestu :grinning:
10. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
dobre ranko devcaaatka, vstavat a cviciiiit :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 07:13  • Odpověz
dobre raano :slight_smile:
11. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
jee, prvni holubicka je tu :slight_smile: co na dnesek planujes? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2009 v 07:17  • Odpověz
Dobre rano:slight_smile:
11. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
druha holubicka :slight_smile: dobre aeri :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
holky vam tak krasne naskakujou tydny.... :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
aeri, az moc rychle, ani jsem se nenadala a jsem skoro v pulce :frowning2:
11. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.