• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji, vidis a mne to zas utika nejak pomalu:grinning: uz to bude brzy rok, co jsem vysadila HA :frowning2:
11. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
jj, vzdycky zalezi z ktere strany na to koukas...
11. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
:slight_smile:
co mate v planu na vikend, devcata?:slight_smile:
11. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
my budeme s Tobikem sami doma do soboty vecer, tak dneska jeste trochu douklidit a zitra prijede kamaradka :slight_smile: no a v nedeli asi na pout :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
tak to mate bezva plany:slight_smile: snad vam na tu pout vyjde i pocasi:slight_smile:
11. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
jj, v nedeli ma byt zatim hezky, tak uvidime, no a kdyztak vymyslime neco jinyho..
mam dnes uplne podzimni naladu, sla bych se brouzdat listim (kdyby nejaky bylo...) :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
dobre ranko,
padla na me dnes mejaka deprese :frowning2:

o vikendu nevim,eda je v praci od 9 do 21 hod, tak budu asi u mamky a v sobotu vecer udelame doma oslavicku, mame vyroci rok od svatby :slight_smile:

all,gratuluju :slight_smile:

adel, kdy ze mate termin?

aer, dneska uz je lip? :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
a dnes okolo poledne cekam instalatera, budem predelavat koupelnu :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
a pout tu mame za 14 dni :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
ahoj say:slight_smile: copak te trapi???
k vyroci gratuluju :dizzy_face:

dneska je asi o neco lip, no...akorat na me zas padl splin ze uz jsem touhle dobou chtela byt davno vdana a mit mimco nebo byt aspon tehotna :sweat_smile: no ale clovek mini....
11. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
je say, teprve rok? a mela pocit jak uz to neni dlooouho :grinning:
co na koupelne menite?
11. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
jo a depky hod za hlavu, ty jsou na prd :grinning:
11. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
jej, no vidite, jste mi tou pouti pripomnely, ze budou u babi co envidet hody :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
ale, koukam tu na to sve prerostle mimco a zda se mi ze to tak moc uteklo a ze si to clovek ani moc neuzil :frowning2:. za chvili pujde do skolky, skoly a me uz nebude potrebovat... a napadniky ji budu strilet z balkonu :sweat_smile:
mam hrozny strach aby se ji nekdy neco nestalo :pensive:

v koupelne ted mame sprchac a jelikoz je julci velka a do vanicky se nam skoro nevejde a ve sprse se asi dobre koupat nebude dokud nesedi a hlavne chci :grinning:, tak to budem predelavat a davat tam vanu :slight_smile:. jeste jsme vymysleli jestli by to slo aby se tam vesla pracka a ze bych si koupila mycku, ale bohuzel :frowning2:. jo a koupelna je tak blbe resena, ze za predelani dame pres 30 tisic a to ji nebudeme zdit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
maji :sweat_smile: jeste jsem usnula :slight_smile: dneska poobede jedem k nasim, uklizeno mam, takze zase odpocivam, uzivam si to dokud je cas, za tyden nam zacne skola :frowning2:
takze jsem dneska usnula u kouzelne skolky :grinning:
aer jj tydny pribivaji, ale ve skutecnosti tam ma byt 9tt :slight_smile:nejak MK blbne. O vikendu budeme chystat svatbu, jedem na nejaky kurz, pro saty, prstynky a tak, no,uz ted jsem z toho unavena :slight_smile: a co ty?
say termin mame 17.10. :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
say, tak to jsou samy pochopitelny obavy....myslim, ze takhle se citi cas od casu kazda mama:slight_smile:
koupelnu pak vyfot, at se muzu inspirovat:grinning:

ja mam na vikend v planu konecne uklidit, po dlouho dobe uvarit skutecnej obed (v sobotu si dame asi zemlovku a v nedeli by V. rad vepro knedlo zelo a hodime k tomu kus bucku, at mame na studeno ke chlebu :dizzy_face: ) a taky musim vyprat asi tri pracky...a jinak se asi budu jako vzdy nudit a valet:frowning2:
11. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
juj vepro knedlo zelo to si asi taky udelame :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
tak, julca spinka, letim do sprchy, za chvili tu jsem zpatky :slight_smile:

17.10. krasny datum :slight_smile:

my meli 12.9., zrovna byl krasny slunecny den :dizzy_face:

koupelnu nafotim pred i po :slight_smile:. uz se moc tesim :slight_smile:

knedlo, vepro neumim :sweat_smile: :zipper_mouth:
11. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
knedlo udelam bramborovy z pytliku, vepro snad zvladnu a zelo si udela V. sam, ja to nejim, tak to neumim ochutit...bych se asi poblinkala:grinning:
11. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
aer, tak takhle bych to mozna zvladla taky :grinning:. ja varit moc neumim :frowning2:. me to hlavne ani moc nebavi :sweat_smile:
11. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
dobré ráno,

say, k výročí gratuluju :slight_smile: a vy jste v paneláku? tam jsou ty koupelny vceku na prd.. Taky si říkám, jak moc Kika roste, včera tu byly ty kamarádky z gymplu, byly tu minulý rok touhle dobou, my jsme se nezměnily, ale když koukám na malou, o kolik vyrostla, co všecko stihla... zachvíli fakt kupujem aktovku :confounded: :confounded:

vepřo knedlo taky neumím, my děláme jen taková rychlá jídla teď... dneska plánujem kuře po řecku. Jinak teď čekáme kamarádku (takže bych se měla asi oblíct) a odpo ještě kamaráda (chce probrat naši emigraci) a večer jedeme za kamarády. :grinning: tenhle týden to je nějak bohatě společenské, takže nejlíp se o víkendu zavřem doma a nechcem nikoho vidět :grinning:
11. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
jani, bud rada ze jsi ve spolecnosti, ja si prijdu jak v izolaci :confounded:

jj, bydlime v panelaku a koupelna je fakt resena blbe, nevim cim mysleli kdyz ji delali :rolling_eyes: . normalni vana a wc se tam nevejde, pracka vubec, ani nahodou :rolling_eyes: . Tak jsme vybrali rohovou vanu, zkusim najit odkaz abyste meli predstavu, wc se bude davat jinam a bude obkladat. ale protoze je tak blbe resena, tak jeste bude muset prijit zednik a davat sadrokarton aby se schovali hadice jak budeme pretahovat vodu a nejak to vypadalo. schvalne vam to nqfotim pred, behem a po :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
My jsme sice ve zděném baráku asi ze třicátých let, ale na koupelně a spol. se taky vyřádili komunisti, samozřejmě máme umakartové jádro, že... :angry: soused si uprdne a my to máme z první ruky :grinning: :grinning:

ooo, pěkná vana :slight_smile: :slight_smile:

say, to se jen ted tak nakupilo, že tu je hodně lidí, jinak tu v ostravě znám akorát maju. No a občas se staví kámoška, co tu studuje, jinak taky kde nic tu nic...
11. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
taky mame umakart, ale zdit to nechcem. nejsou korunky a pak mi prijde ze to nema cenu kdyz je to maly byt a nepredpokladam ze tu budem cely zivot.
vana je nadherna, zabere malo mista, ale kdyz v ni jsi, tak ma 170 cm mista :slight_smile:. takze uplna parada :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
toz taky jsem si jeste schrupla :grinning:
vepro knedlo taky neumim a ani mi to nevadi, my mame dnes bramborovou kasu s mlikem, poradnej obed byl vcera, nemuzu je moc rozmlsat :grinning: a zitra si udelame s Tobikem rajskou s ryzi a v nedeli teda jeste vubec netusim :unamused: neco rychleho, levneho a jednoducheho?
jo a rano jsem taky na Tobika koukala, ze uz to neni zadny mimino, ze uz je velkej kluk a tim jakej je ted rozumbrada, tak uz mi prijde takovej dospelak :frowning2:
11. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
say, ta vana je super! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Rychlého, levného a jednoduchého? Kuskus se zeleninou? Ale já tam dávám rozpadlá rajčata, a když máte v sobotu rajskou, tak nevím, jestli se vám to chce jíst dva dny po sobě ...
11. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
jani mas dobrej recept? me se jeste nikdy kuskus nepovedl tak aby se na to vsichni tvarili nadsene :grinning:
11. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
a jak ma kuskus chutnat? :sweat_smile:. nikdy jsem to nejedla

emca ma dnes termin. toto uteklo
11. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.