• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say, taky jsem na to myslela, Amerika si pripomina vyroci a Emca rodi :grinning:
11. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Kuskus, to je něco jako... těstovina myslím. Maji já ho dělám tak, že ho zaliju vařící vodou a nechám bobtnat... na pánvi osmažím cibulku, přidám kukuřici, kousky rajčat (takové ty z plechovky, jsou řídké) a další libovolné věci, jestli chceš, osolím a opepřím, dám petrželku... a smíchám s kuskusem.

No a rodí emča? na slepičárně nic, ona si z nás dělá srandu, beztak zas sedí u kakaa a reflexu :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
mam obavy aby nam to emca nezapomnela rict az k tomu dojde :sweat_smile:
v zarijovkach taky jeste nebyla

to ja jsem vas tak nezanedbavala a poctive hlasila stav 2v1 :grinning:. aspon myslim :grinning:
11. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
To já věděla pěkně předem, kdy budu rodit, dokonce jsem se s váma i rozloučila :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
ja se vzdycky musim smat, emca mi psala potom co jsem napsala ze mi praskla voda, chtela porod online, to absolutne neslo dat :grinning: . docela casto na to vzpominam :grinning:
online porod by se mi libil,emco :wink:
11. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
No, poslední na co jsem měla myšlenky, bylo během stahů někomu psát... Kamarádka mi někdy v 11 ráno psala, že jak se mám (haha, bylo mi skvěle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ) a já napsala až v šest večer, že Kika je na světě :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
souhlasim, taky jsem to nedavala. byla jsem rada ze jsem zavolala edovi, prijd (chudak tak spechal az doma zabouchnul klice :grinning:), mamce jsem jen napsala ze uz to zacina a pak s ni komunikoval jen eda
ja tak rada na porod vzpominam, asi neni den abych na nej nevzpomnela. a prijde mi to tak nedavno a zaroven davno...
11. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Taky vzpomínám často, a upřímně řečeno, někdy ne moc v dobrém... kdybych se nebála, další rodím doma.
a momentálně se mě všichni začínají ptát, kdy jako bude další, a já se na všechny dívám jak na cvoka, připadá mi, že jsem rodila nedávno, Kika je ještě malá... a tak vůbec!
Včera kámoška - nejlepší je mít dítě brzo po sobě! (To se tak fajně říká, když nemáš ani jedno). Momentálně se na to fakt necítím.
11. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
jani souhlas s kamoskou, sup na to :grinning: :grinning: :grinning:
ja ani nevim kde jsem mela mobil kdyz jsem rodila :sweat_smile:
jani, recept pisu, nekdy zkusim, zni to dobre :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
ja bych doma nerodila ani nahodou, vim ze nebyt PA tak bych sama julcu nevytlacila a pak ta placenta,brr, ta mi to cely kazi
a uprimne, taky si neumim predstavit deti tak brzo za sebou
maji,pred tebou smekam :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
No, v této době, to bych musela přerušit školu, dokončila bych ji tak za 3 roky, bydleli bychom 4 v 1+1, a kdyby byl jarek furt bez práce... no nevím, jestli je to zrovna ta správná situace. Nejsem z těch, co k početí potřebujou baráka, statisícové rezervy na účtu atd., ale uměla bych si představit lepší dobu :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
tak emca nerodi,uz jsem ji nasla v zarijovkach :grinning:. ja ji stiham,vim,ale mam strach abych to neprosvihla :sweat_smile::grinning:
11. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Jako mít brzo za sebou třeba druhé a třetí, proč ne, ale někdy jindy :grinning:

Nedávno jsem zachytila debatu, kde se to právě rvalo, co je třeba mít pro dítě, kolik dětí je ideál, kdy ho mít a tak... no a jedna tam psala, že zná rodinu, která bydlí v malém bytě a mají šest dětí. a že se mají všichni rádi. Proč ne, ale já bych s dětma chtěla jezdit na dovolenou, posílat je na kroužky a koupit jim třeba i nové oblečení, ne jen zděděné... Jasně, že je super mít hodně dětí, a že se mají všichni rádi, ale znám i rodinu, kde matka oznámila, že čeká páté dítě, a starší potají plánovali, jak odejdou z domu, nebo brečeli, protože se báli, že to finančně neutáhnou...
11. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
jezis vy jste fakt jebnute..jak moje babina a rodina a kamosi a znami a pratele a sousede a tak:grinning:

mam hlad,,,plno nadobi tu je, co mam delat, cist si, nebo uklidit?:grinning:
11. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
jj, taky chci hodne deti, ale tak abych jim mohla doprat i vic nez jen tu lasku :grinning:
11. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
em, cist si, uklizet muzes aj s deckem :grinning:
11. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Číst si :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
souhlasim s vama :slight_smile:. je krasne mit hodne deti,ale bohuzel jen ta laska nestaci :frowning2:

emco, tak se nediv :slight_smile:. jsme natesene na dorku :slight_smile: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
na dorku s pytlikem :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
z toho jsem celou dobu mela hruzu :grinning:. ze nevyleze Julca,ale edik :grinning:. me by trefil slak :sweat_smile:
11. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
To mě taky :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
mam nekdy pocit, ze jsou vsichni okolo natresenejsi vic nez ja....:grinning: a premyslim, jestli jsem taky tak otravovala vsechny tehotne okolo sebe...:grinning: na takove veci se zapomina, ze...:grinning:
v noci jdu spat uplne prejezena, ze nemuzu dychat a rano se probudim hladova, jak kdybych nejedla nikdy v zivote:grinning: :grinning:
a dneska chtel filip cocku, ale na to mu kaslu...jsme mu rikala, ze se musim hlidat v jidle, ze mam termin, ze neminim zahubit porodnici....:grinning:
11. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
emi, no tak cocku bych si teda taky nedala kdyz mam jit rodit :grinning:
11. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
ale ja mam na ni chut a myslim, ze by se vstrebala do te doby, nez bych sla..ne?:grinning:
jdu si udelat snidani a umyt nadobi, timto oznamuji, ze NERODIM:D
11. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
emi, ver zes me taky tak bombardovala :grinning:
a cocku bych si teda taky nedala, uz proto ze to prechazi do miminka a kdyz mas tak brzo rodit, tak aby dorku nebolelo brisko hned jak vyleze :slight_smile:

i kdyz moje 1. jidlo v porodce:zeli, 2. jidlo:zelnacka. ty tam taky asi nepremysleli :sweat_smile:. tak jsem byla hlady :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
nejlepsi bylo jak jsem si po porodu prisla hubena, stoupla na vahu a ja mela dole jen 6 kg a 19 stale nahore, ja byla tak smutna :angry: :grinning:
11. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
no jasne, este budu premyslet, jestli Dorka nevyleze s prdama...:grinning: dost co se tady mazlim s posledni Pepsi...:grinning: (dvoulitrovou:grinning:)
11. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
tak ja jsem si po porodu prisla jak vorvan :sweat_smile:
11. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
pepsi taky byla a je moje zavislost :dizzy_face:

jako vorvan jsem si prisla pred, sla jsem vencit psa okolo baraku a za tech 300 m asi 10x lezela, vzdy kdyz endy zatahl :grinning:
kdyz jsem prisla k mamce nebo babi, tak me hned vitali: Aaa, nase boubelka se prikutalela :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
ja mam pocit, ze kojeni nedam...:grinning: dyt ja mam tak rada jidlo a kolu:grinning:
11. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.