• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
S tím gymplem máš anet pravdu, nechápu, proč se na střední nechávaj oslovovat paní profesorko... ještě si pamatuju, jak jsme přišli ze základky a někdo řek omylem Paní učitelko, a ta tentononc si ho dovolila opravit: paní Profesorko!!! :rolling_eyes: a u nás na základce si ten titul uváděly teda hojně :rolling_eyes:
Jasně že já taky budu mít nejspíš jen bc,když se zadaří tak mgr, ale to bc nemíním nikde uvádět, ani do nějakých vyplňovacích papírů, ani do občanky, nikam... a to, že jsem vystudovala 3 roky výšky napíšu tak leda do životopisu, kdybych se ucházela o práci... to není že bych se za něj styděla, ale že si nepřipadám jako nějaký machr...
26. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
já jsem třeba ráda už za to, že jsem se na VŠ vůbec dostala a i kdybych měla jen Bc. tak budu ráda, já jsem skromná :wink: , nepotřebuji Ph.Dr. :sunglasses: , teda spíš jsem líná na to studování :sweat_smile:
26. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
a vetsina lidi studujicich VS jsou dobri ve svem oboru a nepouzitelni v realnem zivote:slight_smile:
26. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
jasne, i Bc. je titul, ale prijde mi jako takovej nedodelanej Mgr. trochu no...stydet se za neho urcite nikdo nemusi, ale ani bych se s nim nechlubila, protoze podle me vystudovat Bc. uz dnes neni zas takovej problem a ma ho kazdej druhej...
26. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jani ty to máš právě naopak, já bych si Bc. klidně uváděla, ale třeba by mi vadilo, kdyby mě tak někdo oslovoval :grinning: jeko bakalářko nebo jak :grinning: , no to bych nedala. Občanku si kvůli němu taky dělat nebudu :slight_smile: , ale kdybych si náhodou občanku dělala, tak ho tam dám :wink:
26. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
maji souhlas.
emi my tady všecky kromě tebe jsme nepoužitelný v reálným životě? :confounded: dík... jdu na sebe volat sociálku :grinning:
26. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
jani, nahlas jim prosim aj me... :grinning:
26. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
Emi tak to máš pravdu, protože skoro každá VŠ je nechutně teoretická a pak ti nějakej Ing. přijde do praxe a člověk s výučňákem toho umí víc jak on...
26. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
hehe paní bakalářko :grinning: představila jsem si takovou tu černou knihu s nápisem bakalářská práce :grinning:
26. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
no tak v realnem svete jsem s vama nebyla, ale myslim, ze nejste zase tak mimo, jako treba bratranek, ktery studuje asi 11 rokem vsemozne skoly, ale neumi si namazat chleba, nebo kamoska, ktera je dost dobra v ekonomice, ale jinak je spis zaostala..
26. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
maji nevíš jak se volá telefonem? já sem nepoužitelná, jak se tam mačkaj ty čudlíky? mám prvně zvednout sluchátko a pak mačkat, nebo opačně? :grinning:

anet to že je teoretická máš pravdu, ale že by člověk, který má výučňák uměl víc... záleží asi obor od oboru, ale třeba člověk s výučňákem ti nevyoperuje slepé střevo, nenaprojektuje barák, neobhájí tě u soudu...
26. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak mam predbalenou tasku :slight_smile:
ale opravi ti barak:slight_smile:
autor
můj bratránek taky 11 let studoval výšku. v normálním životě nepoužitelný částečně je, ale taky byl nepoužitelný v té škole :grinning: ale znám i kamarádku s velmi nízkým vzděláním, co je taky teda v normálním životě nepoužitelná :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
no tak myslim, ze tak jako je vetsina lidi s VS nepouzitelna v realnem ziote tak i vetsina lidi je nepouzitelna i bez vysky..ale fakt se obcas smejeme se spolupracovnici, na co se douazkou vysokoskolaci zeptat:slight_smile:
26. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
jani ja nevim, mozna radsi zavolej z okna :grinning:
emi, jasne jsou obory,a ktery ti ucnak bohate staci...ale jsou obory, ve kterych ses bez teoreticke vysky ztracena... :grinning:
autor
opraví jo, to je jasné, prostě každý umí něco, na nějakou práci ten titul potřebuješ, na jinou ne. :slight_smile: to je spravne. tak to má byť :slight_smile:
no tak kdyz chci neco umet a byt v tom dobry, tak si nemusim mastit ego titulama ne?:grinning:
26. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jani to jo :grinning: nemyslela jsem operovat, ale třeba vem si Medlovu zemědělku jako VŠ, můžeš tam vystudovat cosi zemědělskýho, ale je to teorie... Kdežto zahradník ti dokáže zastříhat stromy nazimu apod., protože mám hodně praxe, já myslela ty obory který jsou příbuzný výučním. Mám příklad i z rodiny, dva bráchové (moji bratranci) jeden má výučňák jako truhlář a druhej maturitu, no kterej toho umí víc, ten z maturitou chtěl jít na VŠ, nějaká dřevařská na zemědělce, měl by sice titul, ale praxe... nakonec je teda u hradní stráže :grinning:
26. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
anet, tam chci ja...ale praxe je tam vic nez dost, takze si troufam rict, ze ostrihat stromek budu umet taky... :grinning:
26. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Emi ale já si nemyslím, že by všichni, co jdou na výšku, tam šli proto aby si mastili ego... někdo chce být doktorem, tak jde na výšku aby se jím mohl stát, a ne aby si mastil ego.
26. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
teda jako striham je uz ted a jeste si zadnej nestezoval... :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Anet to je fakt, že některé obory si tak kolidujou...
26. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
no dyt to rikam, ze ne sichni delaji vysku pro ten titul....:slight_smile:
ja jsem se vas jako nechtela dotknout, ale kdyz jstese tady dohadovaly, jestli bc. jo nebo bc. ne, tak mi to prislo fakt vtipne:slight_smile:
26. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
No tak se všecky zasmějem :grinning:
Hele neříkalas náhodou nedávno, že se chceš narodit znova a nechat se rodiči podporovat na škole? :grinning:
26. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
ne, ze bych chtela bydlet u nasich a jen studovat a nechat vsechno na nich, kde je sance uplne stejna, jako ze vyhraju v loterii, kdyz naopak ja jim, posilam penize, aby meli z ceho zit:slight_smile: sny jsou sny:slight_smile:
26. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Maji já myslela jako nějaký zazimování, když to uděláš blbě - strom chcípne... Praxe tam určitě je, ale já to brala v tom porovnání, že jí je určitě míň :wink: , však já tam taky původně chtěla jít :grinning: , ale bylo mi to rozmluveno :grinning: .
Emi vtipné to je :grinning: , protože každej to cítí jinak, stejně tak jako ty, když do školy nechodíš a my, když do školy chodíme. Já třeba šla na VŠ protože s gymplem jsem nic... a to by opravdu byl víc i ten zahradník an gympl jsem šla, protože jsem nevěděla, co chci dělat...
26. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
a budte vdecne za to, jak jsme se narodily, ze muzete studovat bez obav a zivot vasi rodiny:slight_smile: a naopak, ze vas v tom jeste podpori...
ja jit na vysku, tak mamka i bracha zdechnou hlady:slight_smile: proto pracuju tak, abych uzivila i nas, i je:slight_smile: dekuji za pochopeni
26. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Já šla na gympl protože o svém budoucím povolání jsem měla mlhavou představu, i když se ukázala být správná... a na výšku proto, protože se mi jaksi v 19 nechtělo ještě jít pracovat a taky s titulem mám větší možnosti... a studovat mě jakž takž baví :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
anet, na Hane nic nechcipa :grinning: tam je urodna zem a vyrostly mi aj 15 let prosly seminka mrkve :grinning: :grinning:
26. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.