• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Say, jo, do školy bych dojížděla, je to jen o něco dál než z ostravy.

Emi, ten byt: http://www.sreality.cz/byty/pronajem/4+1-praha-3-zizkov-1978040977 je to dál, jak je spojovací, píšou vila... nejsou tam squatteři a tak, že ne? No každopádně ted už budem vybírat i podle sousedů a tak, tady jsme si říkali, že sousedi jsou jenom dobří... no a ne :grinning: a to jsme ještě nedopadli nejhůř.
Počkej a ty jsi kde? libuš?
13. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
tusim, kde to je..ted se tam pobliz stavi novy Kaufland...:grinning:
no bude to stat max 15 minut strachu..tramvaje tam jezdi dejme tomu tak co 3-5 minut:slight_smile:
ja bydlela par zastavek predtim...:slight_smile:
akorat se mi nezda, ze je to vilka a za tak "malo" penez.... :confused: :sweat_smile: pojedete se tam kdyztak podivat, ze?:grinning: nebo bych tam mohla nenapadne na cumendu ja..za plot...:grinning:
a my bydlime na Libusi...je to pomezi Libuse a Krce....
ale ten VAS Zizkov vypada dobre...:slight_smile:
13. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Jo, v krči jsme taky něco našli..

určitě se tam pojedem podívat, než koupíme, i když se musím přiznat, žes mě celkem odradila (což je jen dobře, radši být odrazen, než pak zdrhat s nožíkama v zádech :grinning: ). Přece jen, když budu jezdit z brna, budu jezdit asi večer... ale tak než se něco najde v práci, bude byt dávno pryč. A k nějakým několikrát zlevnovaným bytům taky nemám moc důvěru, takové tam taky byly...
13. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Nějaké záběhlice, hrusická, 4+1 za 10 000 zní vyloženě podezřele :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
tak to Jani..vrele nedoporucuju, fakt.....jsem si tak rikal,a ze stejne s Kikusou budes jezdit pres den a tak....ale..v noci jet z Hlavaku na Zizkov...bych se fakt vylozene bala....
ja se ted koukam na nejake inzeraty....ale hodne je toho 3+1...
13. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/3+1-praha-4-branik-1978238300

tohle je kousek od nas...sice panelak..ale naproti Tesko, autobusem hned na metro...

Zabehlice jsou okres skoro Frydek Mistek:grinning:
13. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Hlubočepy jsou super, mám tam kámošku. Mě jde o to... aby tam byl jakž takž klid, ne cigáni atd. aby se tam dalo na procházku, aby to mělo dobrou dostupnost mhd, byt, abychom se tam nějak složili, nezařízený, protože máme svoje věci... no a aby to měli chlapi blízko do práce (trochu nesplnitelné)...
co tohle? http://www.sreality.cz/byty/pronajem/4+kk-praha-4-krc-1978229634
13. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/3+1-praha-13-stodulky-1978224624 tohle je podezrele!!!!!!:grinning:
super misto, dostupnost, cena a vila...:grinning:
13. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
hm, to je super..!! je to i blizko na metro a tak...je tady klidek, zadni cigosi, jen trosilinku vic vietnamcu, ale v te casti, kde je ten byt ani to ne..spis u nas smer Pisnice....
navic je ten byt hezky....park je tam Na pul cesty, jinak Krcsky lesopark, nebo se da kamkoli popojet busem..:slight_smile:
13. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
ted koukam, ze to je kousek od Zamecku, tam mela Sabrina svatbu a je tam parcik a tak..:slight_smile:)))
a myslim, ze je docela blizko kojenak, kdybys chtela...:grinning:
13. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
ale vypadá to dobře... :slight_smile:
13. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
no az moc, premyslim, co bude ten zadrhel..mozna poplatky....
ale nejak se mi to fakt nezda..ja uz jsem zvykla, ze tady vsichni (ted nevim to slovo a nechci rict to sproste ojebavaji):grinning:....
13. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
zvlášt ten kojeňák se mi zamlouvá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Hmmm... a snížení ceny. člověk by čekal, že po tom všichni skočí.
13. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Anebo budou zvedat nájem každý měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
jo ted jsem si dokonce vsimla, ze tam poplatky ani nejsou..... :astonished: :grinning:
jsem teda ais moooc rodinny typ, ze se mi libi tahle nabidka, ze tam bude klidek a tak..lidi asi hledaji diskoteky a cigose pod okny:grinning:
13. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Počkej jak nejsou... vždyť píšou + poplatky. Taky se mi to líbí :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
a o kterem mluvis ty? ja porad o tom viladome za 15:grinning:
13. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
13. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no, to neva, hlavně že obě pějem ódy :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
dobry no, ja si celou dobu povidala o tom v te Krci...:grinning:
ty Stodulky nejsou extra zelene....respektive skoro vubec....:grinning:
ale zase byste meli zogrodu:grinning:
potom chapu tu cenu:slight_smile: je to treba tak 15-20 minut metrem do centra....zato uplne na Vaclavak:slight_smile:
ja na Stodulkach bydlela a mam krasne vzpominky...:slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
jo, ted koukam, ze to bude daleko od tramvaje, ktera pojede od Andela.....jakoze pesky to bude mozna zahulecek....
a je to spis teda Motol, nez Stodulky, tam mystifikujou:slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Dobrý, já se přeorientovala na krč a přečetla si to ještě jednou :grinning: no, však se uvidí, zatím se ještě nestěhujem.

Každopádně dík, povyšuju tě na mého realitního agenta :sweat_smile:

Jdu, jedem na návštěvu, tcháni přijeli z dovolené...
13. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
hm, mamka mela priletet o pul jedenacte do Ovy a doted neni doma a telefon vubec nereaguje..... :confounded:
tak si to uzijte a najezte se i za me:grinning:
13. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
nazdarek holky, tak mame tu nedeli,
zase jsem si poplakala.... tatka nam prave odjel do Brna a zitra rano odjizdi do Rakouska zase na cely tyden :frowning2: ja jsem zustala u nasich abych si uzila venkova kdyz pristi tyden uz zacinam ve skole.
Ale tatka slibil, ze po svatbe uz to bude lepsi,tak jsem zvedava. Snad jo :pensive:
13. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
adel, to zvladnete :wink:
13. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
kdo mate zajem,aktualni fota julci:
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/zari_2009/
13. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Emi, mamka je v pohodě? Tchánovci taky dneska přiletěli do Ovy se zpožděním, nějaký borec nechal někde kufřík, tak evakuovali letiště či co.

Adél, musí to být těžké, přeju hodně sil...

say: Holky, moc vám to spolu sluší :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.