• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani,dik :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
dobré ráno :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Maji, dnes se mi zdálo, žes byla pilotem. Vylétla jsi z Ruzyně (která mmch byla ve značně kopcovitém terénu) s nějakým airbusem a ve vzduchu s ním předváděla tak kaskadérské kousky, že mi málem bylo zle - a to jsem byla na zemi :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
dobre :slight_smile:
jani, no tak to teda fakt nevim, ja mam z vysek strach, spatne se mi dela aj na malym retizkacu...a v zivote jsem v letadle nesedela, to me ceka az pristi prazdniny :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Jakto příští prázdniny?
14. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
letime segre a svagrovi na promoci do Skotska :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
dobre poledne :slight_smile:
maji, to pojedete i s prtouskem?
14. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
co ta emca. jestlipak UZ :grinning:
14. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
say, jj, vsichni ctyri a taky muj tatka, bracha, mozna babicka...to bude velka akce :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
ty jo,vas pojede :grinning:
14. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
jj, hujerovi leti do ciziny :grinning: :grinning: :grinning: zapomnela jsem jeste na tatkovu pritelkyni samozrejme :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
To zní skvěle :slight_smile: :slight_smile: kam až sahají hujerovi? :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
adel nechces anglickej svatebni casak? chci to povyhazovat, tak treba jeste pro inspiraci :wink:
14. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
maji, anglicky neumim, ale jak chcces :slight_smile:
holky prave jsem se musela vytocit tady na konovi, nekteri lide neumi asi cist nebo co, hlavne ze maji hoodne argumentu...
ach jo holky, jestli fakt neni lepsi na nektere diskuse nechodit...
14. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
adel,vim, cetla jsem.
hale,nic si z toho nedelej. to se holt stane ze kdyz je to "pouze" diskuze, ze se to bud nevyjadri tak jak to myslis nebo ze te nepochopi tak jak by meli :wink:
maja uz mela rodit, tak je z toho rozhozena. nebrala bych to tak osobne :wink:
14. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
diky say :slight_smile: ani nevim, ze tam chodis :slight_smile:
ja asi dnes prestanu :slight_smile: ty jo nikdy bych si nedovolila rict,ze placenta je bezvyznamna, to je uplne jasny, ze tam musi mit velkou roli, jen jsem se ji snazila vysvetlit, ze ta funkce casem klesa, ale asi jsem to nejak blbe formulovala, no to je uz fuk...
Je mi ji lito, snad uz brzy porodi.
14. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
adel,jen nakukuju vis :slight_smile:
no,prijde mi ze ji nechavaji hooodne dlouho prenaset, to ja bych si asi nejak zaridila aby to bylo driv :sweat_smile:.
14. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
no to jo, ale je to fakt o doktorech, no :frowning2:
Snad uz brzo bude mit malou na svete.
No kazdopadne dik za uklidneni, snad to pochopi i holky tam
ja jdu asi na tv a spat
14. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Adél, to se někdy stává, lidi se nepochopí nebo neumí pochopit, zvlášť když je to psaný projev a toho člověka nevidíš :wink: tak to neřeš :wink: a sice nevím, o jakou diskusi jde, ale pokud je to konflikt s těhulí před porodem, vůbec se tím netrap - mě štvalo naprosto vše :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Adél, našla jsem, myslím, že jste se jen nepochopily. :wink:
s tím vyvoláváním je to stejně záhada - jedny holky šílí v termínu a prosí doktory, jiné jsou týden po termínu a vyhýbají se přenášení jak čert kříži (teď samozřejmě mluvím o tom, kdy je mamce i mimču dobře a mají se fajn).
Mě porod vyvolali 9 dnů po termínu a možná bych i ještě počkala, podle všeho se malé dařilo dobře a mě taky bylo ok. Lepší by bylo, kdyby se to rozběhlo samo. Otázka je, kdy je ta správná doba, kdy by do toho měli vstoupit už doktoři... no nic, jen filozofuju :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
hm, pohádat se s chlapem, toť příjemné zakončení dne :rolling_eyes:
14. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
maji kdybys mela nejake svatebni casaky ja bych uvitala...:slight_smile: jen nevim, jak by se ke me dostaly:sweat_smile:
14. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
jani uz to pry jde : http://www.porodnice.cz/node/3782 vyvolani porodu na vlastni zadost,ale asi to bude neco stat...
14. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
adel, tak jestli nechces, poslu to emce :slight_smile: emi, staci poslat do ip adresu, poslu to postou, aspon se jich zbavim, zkusim jeste pohledat a poslu vse co najdu :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Adél, no tak to teda není nic pro mě... miminko přece samo ví, kdy se má narodit, a termín je jen orientační...
15. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Jinak dobré ráno :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
A jinak co se týče té diskuze, já bych zas přístup doktora od maji ocenila. Spousty ženských honí na vyvolání den po termínu a to je podle mě blbost. A všude píšou, že přenášet 14 dnů je normální.
15. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
jani, ale jestlize to ma byt 18 dni, tak to uz mi prijde dost :unamused:
15. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj Jani, to vyvolani na vlastni zadost se mi taky hodne prici, myslim, ze do tech 2 tydnu by se miminko melo nechat.
15. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Say ale jakých 18 dní? Vždyť ta dotyčná má týden po termínu...
15. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.