• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jsem z toho uplne dojata. prijde mi to tak davno a zaroven jak vcera co jsem rodila julcu. kdybych aspon mela utechu ze to nekdy zaziju podruhe, ale asi bohuzel :pensive:
16. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
say, neboj, urcite ano :slight_smile: tatka si da rict
16. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
adel, pochybuju ze si to rozmysli a ja kdyz vidim jak se chova, tak bych s nim ani druhe nechtela :pensive:
jestli se rozejdeme, budu mit strach si najit jinyho partnera,uz kvuli julce
16. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
jej :frowning2: to me mrzi to je to tak vazne?
16. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
kdyby nebyla julca, tak uz s nim nejsem. takhle mu chci dat moznost aby si to uvedomil. jsem nestaastna. otahuje se ode me, nemluvi se mnou, pusu mi neda i kdyz si o ni rikam... uz nemuzu. v noci spatne spim, brecim. snazim se jen kvuli juli, aby mi jednou nevycetla ze jsem se snazila malo :frowning2:
16. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
say, to me moc mrzi :frowning2: je to velka skoda, ze nekteri chlapi k tomu pristupuji takto...
jsi skvela zenska,fakt, urcite se ti to jednou vrati.
16. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
vrati, to nevim.
vzdyt ja taky potrebuju jen pohlazeni,pusu, mile slovicko. je mi fakt smutno, dnes to na me padlo nejak vic. se omlouvam ze kazim naladu :frowning2:
16. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
say, nikomu naladu nekazis a vsichni te tady chapeme, to potrebuje kazda z nas, bez toho se neda dlouho vydrzet.
16. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
me traba hrozne mrzi, ze kdyz nejaky jeho kamarad ma problem nebo bracha, eda hned leti aby jim pomohl. ja tu jsem na dne, brecim, prosim ho aby mi dal aspon pusu a jeho to nechava uplne chladnym. nezajima ho to. rikam ze to potrebuju. odpovida ze si to mam hledat jinde :frowning2:. nechapu co jsem mu udelala ze me tak nenavidi :frowning2:
16. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Jé, emamadoru :slight_smile: :slight_smile: to je krásný probuzení :slight_smile: :slight_smile:

say, to mě mrzí, že je to pořád takové... Je mi líto, že musíš ve vztahu zažívat zrovna takové věci...
16. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
emi, gratulaceeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

say, nedavno jsem na tebe myslela jak jste na tom, ale bylo mi blby se zase ptat, kdyz ses o tom sama nezminovala :frowning2:
16. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Say a nezlepší se to když si teď našel práci? Já myslím, že když je chlap nezaměstnaný, tak to na něho dost padá, vím to od sebe, poslední dobou se taky často hádáme (jako nic vážného, ale víte jak...), třeba by to teď mohlo být lepší...
16. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
jinak holciny, dnes odjizdim asi az do pondelka nebo uterka a nevim jak se dostanu k pocitaci, tak ne ze se rozjedete a ja budu muset docitat jak blba :grinning:
16. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
kdyz v te praci je blbe to, ze tam bude tyden v kuse a tyden v kuse volno doma. to by chtelo spis aby chodil kazdy den. ale lepsi tohle nez nic, to jejasny. uvidim jak to bude dal,ale uz pocitam i s nejhorsi variantou :frowning2:

maji, tak si to uzijte :wink:
16. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Maji, zkusíme ti splnit tvé přání :sweat_smile: :sweat_smile:

say, hm, tak denní docházka by fakt byla lepší. A ta nejhorší varianta... třeba je tu k tomu, aby se pro tebe našel někdo lepší, kdo si tě i julinku zaslouží.
16. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
kdyz ja bych asi mela strach z jinyho chlapa. bala bych se ze nebude mit julinku tak rad.preci jen pro nej bude cizi :frowning2:. vcera kdyz jsem cetla jak pritel hlidal dceru sve pritelkyne, 2 roky, pocurala se a on ji tak zbil az ji zabil :pensive: . brecela jsem kdyz jsem to cetla
16. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Já to radši ani nečetla... ale víš jak, to nemůžeš paušalizovat, i v úplných rodinách se dějou hrozné věci :pensive:
16. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
say, janca ma pravdu, znam mnoho paru,co takhle ziji a jsou velice stastni. Zkus se od Edy trosku odpoutat, potom mozna i on si pro tu pusu prijde.
16. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
adel, no jo, ale jak? :sweat_smile:
vim, ze vsechny "nahradni" tatinky nemuzuhazet do jednoho pytle, ale ten strach uz tu bude

copak asi emca a dorinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . moc na ne myslim
16. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
say strach ano, ale musis myslet i na sebe, Julinka nebude stastna,kdyz bude mit nestastnou maminku.
Ale na druhou stranu, treba opravdu je Eda nervozni jen z te prace a bude to lepsi, drzim pesti, kazdeho vztahu je velka skoda...
16. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
pevne doufam ze se to zlepsi

a co ty? trpis na nevolnosti nebo se ti vyhli? :slight_smile:
16. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
say mne se nejak vyhly obloukem :slight_smile: ted trpim tim, ze mi nejak ztmavly chloupky na brisku a vubec se mi to nelibi :confounded:
16. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
jo tak to znam. a taky mi bylo jen dobre :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Dorka je kouzelna;) 49 cm a 2,9 kg porad ma vic jak my a nam uz je přes mesic hahaha;)teste se na fotky od pani mamy;)
16. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
jee, sab, diky za info, miry nadherny, taky bych si to tak nejak predstavovala :grinning:
16. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
maji, pravdu díš, to jsou míry pro nás :grinning: :grinning:
jinak asi to víte, ale pro zájemce: http://panidorka.blogspot.com/

Jo a jinak když je dneska tak krásný den, tak se pochlubím, kika asi už opravdu začla chodit :dizzy_face:
16. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
dorka je nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani, tak kice moc gratuluju :slight_smile:. je to sikulka :dizzy_face:

to me se julca neotaci ani na bok, natoz na brisko nebo neco vic :frowning2:
16. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Say, vždyť to nevadí... :slight_smile: prostě si užívá ležení, a ty si ho užívej taky :wink: jinak julinka měla vlastně půl roku, nedávno jsem na to myslela, ale prošvihla jsem to, tak dodatečně gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chystáš se na příkrmy?
16. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
jani, dekuju :slight_smile:. mela to v pondeli. Obrecela jsem to :sweat_smile:

na prikrmy se chystam, ale nespecham, zatim ji to staci :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Tak pak dej vědět, až začneš, je to celkem sranda :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.