• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
juj, tak to je fajn, ze ji chutna:wink:
20. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
jeste aby ji to vydrzelo :grinning:
20. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Čus ženské, emčo, tak ještě jednou obrovská gratulace a pokud teda budem v Pze, doufám, že přijdete někdy s dortíkem na vizitaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nezabývej se nějakýma refluxama a podobnýma těma, třeba budete úplně v pohodě :slight_smile: co bradavky? mě na ně pomáhal bepanthen :slight_smile: jo a popis porodu je kde? všecko dočtu zítra, teď nestíhám :cry:

aer, já ci taky foto :slight_smile: Liselotte@seznam.cz

say, tak dobrý se zeleninkou :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Tak jsem našla porod a fotky, fakt panenka...

a propos, emo, kde máš břicho??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
jani no ani nemluv..:frowning2: nemam..:grinning: ale dekuju:slight_smile: a tesim se, az tady budete..budes mi dodavat optimismus..mam ted takove hezke nalady:sweat_smile: :sweat_smile:
a jak to vypada?
kde je zas ta aerin?:slight_smile:
say a mrzi me to cos psala s tim Edou....nechapu, co se mu stalo... :pensive:
20. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Emi, no, muž jde ve středu na ten pohovor, sice se objevily rady, abychom se stěhováním počkali až po jeho zkušební době, ale to je podle mě blbost, museli bychom prodlužovat a pak zas hned rušit smlouvu na náš byt v Ově (v říjnu končí smlouva, to by akorát tak vyšlo, tak na co prodlužovat a pak zas rušit s tříměsíční výpovědní lhůtou), nechtěla bych být s kikou sama celý týden, no a i kdyby ho ve zkušebce vyhodili, stejně by asi hledal něco v Pze.
20. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
jani vsak vic, kdyz se chce...:slight_smile: gor v Praze:slight_smile:
skoda, ze ma takovou praci, to vubec nevim, co bych mu dohodila....nejak se v tech kruzich nepohybuju:slight_smile:
a ty kdybys chtela brigadu nebo pohlidat, tak ti pomuzu:slight_smile:
20. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
uz jsem zas tu, byli jsme s V. v Ikei:slight_smile:
20. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Díky emčo, nápodobně :slight_smile:
20. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
aer, dík za fotku, já nevím, mám říkat něco ve stylu, že vám to sekne a tak :grinning: jakože je to pravda, ale zas s vaškem ti to taky sekne :slight_smile:
20. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
jani, diiik :grinning:
20. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Nima zač... jdem si s chlapem dát něco k jídlu a pak chrnět :slight_smile:
20. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
ty voe, ted jsem si to otevrela z mailu, vam se to otevrelo taky tak priiiiserne obrovsky??? tak to pardon, mela jsem ji asi zmensit, prohlizec v pc mi ji ukazuje v normalni velikosti:grinning:
20. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
brý večer :slight_smile: Emče velká gratulace k přírůstku. S modrou lagunou jste mě velmi pobavili :slight_smile:

Ahoj paní vzdušná, dlouho jsme tě tu neviděla :slight_smile: a paní želvičková, minule jsme zapoměnla reagovat na tu bradavku..docela nedávno jsem přemýšlela, zda je možné, že by jí dítě ukouslo :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Aer, já ji mám normální - tedy tu fotku :grinning:

tan, no, nad tím přemýšlím každodenně :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
ahoj tanuki:slight_smile: kdybys chtela taky fotku, posli mi do IP mail:grinning: :grinning: :grinning: ale ted uz jdu spat devcata, takze kdyztak zitra:wink: dobrou:slight_smile:
20. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
no tak joo :wink: sice vůbec nevím, o jakou fotku se jedná :grinning:

Hele, mám z poslední doby pár dobrých fotek, trochu se zdráhám je dát do alba..aneb co se stane, když dítě nehlídáš (my teda máme bezpečný byt a dítě má dost volnosti..ale už je čím dál schopnější, tak se občas...) ale ta hlavní fotka je : co se stane, když do sebe dítě nasouhá velké kuličky hroznového vína :wink:
20. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Tanuki, ty fotky rozhodně chcem vidět :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
aer, omlouvam se, nestiham, do IP odepisu az budu v klidu doma :wink:
fotka se mi otevrela taky normalni :grinning:

tan, ty fotky chci videt :grinning:

my jsme ted u mamky, potrebovala jsem se vykoupat a vyprat. vcera nam bez upozorneni vypli pracku, s tim ze tak tyden nepujde. super, kdyz jsem s tim nepocitala :rolling_eyes:

taky mam nachcipanou julcu :confounded: . z nosu ji tece, oci slzi, kejcha, ma 37,4. doufam ze to bude ok, zrovna tenhle vikend tu mame pout :frowning2:.
holky, poradte, davali jste vasim malym kapky do nosu pri ryme? Jaky?
jo a kupodivu mi spala vic nez dobre. od 22 hod do 6:15 v kuse :dizzy_face: . asi se mi predtim budila hlady :pensive: . vcera dostala zeleninku a kasi a byla spokojena. tak jsem ji zbytecne mucila :frowning2:
21. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
say, super s tou pračkou, zbožňuju, když se lidi nedokážou domluvit, nám se s kapelou stalo něco podobného v pátek, člověk se pak diví, na co maj lidi pusu, mobily, internet a tak... :angry: :angry:

Kapky jsme dávali, když rýmu měla hodně, měli jsme libenar. nevím, nakolik pomůže opravdu a nakolik je to jen přirozené odeznění rýmy, ale zbavila se toho celkem brzo. Jo a nechci strašit, taky když jsem přišla na nějakou inovaci a něco se zlepšilo, vyčítala jsem si to (řvala hlady a já to nepoznala, chtěla přebalit a já to nepoznala, lezl jí zub a já myslela že je protivná), ale dost často jsem pak zjistila že to není tím, Viz moje kdysi avizované, že Kice leze stolička - neleze, pač nic nevylezlo, je to už dlouho, asi jsme se spletli :grinning: :grinning: a prostě byla opravdu protivná. Takže třeba ji to pomůže ta zeleninka, víc jí to zaplácne žaludek, ale rozhodně si nedělej starosti, že bys ji mučila hlady :wink:
21. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
aer, co děláš zítra? Vypadá to, že mám jeden předmět ve 12 a další v 6 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: vřele doufám, že jeden vyučující napíše, že to padá :confounded:
21. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
jani, o pul pate koncim v praci, takze pak jsem volna:slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
jani, dik, ty me svyma odpovedma vzdycky tak uklidnis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Say, to mě těší :slight_smile:

zpětně když se na to tak dívám, tak si říkám, s kolika věcma jsem se starala zbytečně, co bych udělala jinak a tak, a někdy mě přepadne taková euforie, že s druhým to určitě bude úžasně snadné (jediný problém, že už dětí bude víc). a pak si zas říkám, že to beztak bude kluk, nebudu vědět co s ním, a bude mít jiné potíže než Kika - místo prdů reflux, místo nejedení bude nenažranec, bude víc spát a víc zlobit :grinning: :grinning: :grinning:

aer, super, zní to dobře :slight_smile: takže na obvyklém místě v kolik?
21. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
jani, jestli myslis na Care pod hodinama, tak tam muzu byt tak v pet, snad:slight_smile:
21. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
jj, tak fajn :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
nazdarek zeny :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
ahojky maji :slight_smile:
jak bylo?
21. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
ahoj say, bylo fajn, svatba hezka, vcera jsme byli na zahrade mostovat a grilovali jsme makrely a tak...proste pohodicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak super :slight_smile:
co nevolnosti?
21. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.