• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
emi, já jsem tě nechtěla urazit, jen jsem si vzpomněla, jak jste se bavily s aer o penězích a o vzdělání... o tom, že živíš mamku a bráchu jsem neměla ani páru... je to obdivuhodné :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
no neboj se, taky bych se chtela v 19ti nudit a tak jit teda studova, ja mela po maturite tyden volna a od te doby jsem se nezastavila a jen pracuju a pracuju, takze mi jde tema titul totalne mimo me...a kdybych mela moznost se narodit jinak, tak to vsechno taky necham na nasich a dodelam si z nudy klidne osm skol....a nebudu pracovat a nic delat..bohuzel realita je jina a ja nebudu mit ani bc., protoze ty dva nenecham pomrit..
takze kdyz tady nekdo na me vybafne s tim, ze mame dost penez ceho se bojim, tak bych si to s nim v tu chvili vymenila, a jak rada...
26. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
Maji to tady na jihu Moravy chcípe všecho, třeba mě kaktus :grinning: , ne Vašek mi ho dal k Vánocům a pro jistotu ho zalil, hmmm takže ho utopil, je celej hnědej a jen čekám, kdy bude kaput úplně...
Já jsem spokojená :slight_smile: , ale mě právě už to studování nebaví... Hlavně období zkouškovýho, to je na palicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
Emi copak ti někdo řekl, že máte dost peněz, já ani netuším, kolik máte peněz :confused: , že bys něco o tom psala. Ale vím, že jsi psala o mamce, že jí dáváš peníze.
Ale na té škole se fakt nenudíš, je to občas záhul, ale zase je pravda, že někteří berou VŠ jako nejlepší léta v životě, protože ji celou propařili a prochází...do školy vůbec nechodili, skoro se neučili... ale zase jsou poctivci jako já, která se fakt učí... a skoro nemám čas na nic jinýho, protože furt do školy musím číst a i Vaška už to s...
26. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tak a nebudeme se přece hádat :wink: . Každá to má jinak a vidí věci jinak.
26. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
anet treba aerin vzpomina, ze mame vic penez nez oni, ceho se bojim...treba toho, ze nebude jednou bud na chleba, nebo na mliko....
26. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
no, pravda, ze ja su ve skole trikrat za semestr a uceni nijak neprehanim, ale ze bych se nudila teda taky rict nemuzu... :grinning:
26. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Jejda fakt, nebudem se tu hádat... ta debata o penězích vznikla z úplně jiného kontextu, a my jsme jaksi nevěděly, že živíš mamku i bráchu, kdybychom to věděly, tak o penězích nic neříkáme...
26. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
no jen abyste vedely, ze ne vsichni, co nechodi na Vs tam nechodi proto, ze jsou lini..
26. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Emi toto chápu. Téměř všichni jsou ve škole, protože je podporují rodiče, platí jim jídlo, cestu, ubytování, knížky atd. případne si přivydělávají, aby mohli studovat, ale když ty dáváš peníze i rodině, tak to je jasný, že by ti na studování moc nezbylo (jako času a i peněz). A já si nemyslím, že ti co nestudují jsou líní, někdy jsou větší lenoši studenti :wink: . To je fakt jenom o lidech.
26. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
emi, ale to je neco uplne jinyho v tvoji situaci...
26. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
doktorka me objednala na 15:15 to mi zase nemuze vzit ani krev ze?
26. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
no tak krev se má brát na lačno, leda, že bys od rána nejedla :grinning: :wink: , takže asi krev brát nebude, ale je fakt, že by to bylo lepší, že tě měla objdnat na ráno, ale když má dobrej ultrazvuk, tak jí to třeba stačí
26. led 2009 ve 13:06  • Odpověz
me brala vzdycky vecer a nikdy problem nebyl... :slight_smile: moc drzim palce, emi...
autor
Emi myslím že může, záleží na ní, někteří berou krev i normálně odpo...
ona je taky sibnuta, podle me mi ji zase nevezme....uz ted vim, ze na utz bude zase prd....nejhorsi je, ze to jsou dve doktorky a kazda vidi neco jineho..dneska asi zase tehotna budu...pristi tyden ne:grinning:
26. led 2009 ve 13:07  • Odpověz
a třeba na gyndě je to šumák, že nejsi na lačno, protže se dělají spešl testy... ale jako když jsme šla normálně k doktorce, tak vždycky ríkala, že mám dojít na lačno
26. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
ty mas dve doktorky? zvlastni... :sweat_smile:
26. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
no on se tam nejak stridaji a doted nechapu jak..kazdopadne jsem byla pokazde u jine...
26. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
emi,na lacno se krev bere, jen kdyz potrebuji vedet napr. hodnoty glykemie (cukr). u hcg je jedno kdy to vezmou :wink:
drzim palce
26. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
emi seřvi je preventivně obě :grinning:
26. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
to na ten cukr s tim roztokem se dela u doktorky, nebo v nemocnici?(staram se o blbosti, jako kdyby mi rekla, ze tam neco vidi:grinning: :grinning: )
26. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
v nemocnici,ale me na cukr brali i v 16.tt, to jsem musela byt lacna a co jdu za 14 dni,tak taky musim byt na lacno
26. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
jj, cukr na lacno... :grinning:
26. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
a delaji to uplne vsem, nebo jen tem, s nejakmy podezrenim...?
26. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
uplne vsem... :grinning: ale neni to nic hroznyho, neboj... :grinning: :grinning: :grinning:
emi a spinis jeste?
26. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
fuj
uz ne..
26. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
maji,nic hroznyho? jak pro koho :sweat_smile: :grinning: :grinning: . ale da se,musi se :grinning:
26. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
to je dobre, emi, treba te doktorka dneska potesi :slight_smile:
say, ja bych si teda sla aj pridat, kdybych mohla... :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
blazen :grinning:
jdu do mesta,tak se mejte
emi,drzim moc palce!!!
26. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.