• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Dneska?

Hmm, tak se balím k tomu gyndařovi a chci se zeptat chlapa: "Nevíš, kde mám těhotenskou průkazku?" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
to je bordel tady teda :rolling_eyes:
25. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Dneska jsme byli na houbách, dvě a půl kila, je to doma :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
jani,pekny ulovek :wink:
26. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Jarek je vášnivý houbař, strašně dlouho si stěžoval, že nic nenašel, až minulý týden pár nějakých, jak zaběhl do lesa, no ale dneska to teda bylo :grinning: akorát nevím, co s tím budem dělat :grinning: :grinning:
26. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
ja bych tak rada sla na houby,letos nam to bohuzel moc nevyslo :frowning2:
omacky,polivky,na kure... :wink:
26. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
nám to taky moc nevycházelo a když jo, prd jsme našli, až teď a minulý týden jarek těch pár zufalců :sweat_smile:
sranda je, že ještě máme mražené, co přinesl jarkův táta nedávno (aby nám nebylo líto)... a těch včerejších je solidní dávka, nemáme mražák, jen výparník, asi to budem muset sníst hned :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jdu dělat kuře na houbách :slight_smile:
27. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
tak ženské, co je s váma, kde jste?
28. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
hlasim, ze su tady :grinning:
28. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
no toto...clovek tu tak dlouho neni a pak aby si povidal sam se sebou :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
ahojky,
my tu meli o vikendu pout :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
dobre ranko say :slight_smile: my jedem k tchanovcum na pout o vikendu :slight_smile: jak bylo? pocasi vyslo nadherne... :dizzy_face:
29. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
pocasi bylo super :dizzy_face: . jen jsme nic nekoupili,vse na jedno brdo a predrazeny. ale fakt super. jen jsme vozili prazdny kocar a julku meli v manduce :grinning:. asi se bala jak bylo okolo tolik lidi, tak chtela byt u me :dizzy_face:

emi,co je vinea a kde se to prodava?
vim ze je to na tvorbu mlika. me posledni dobou prijde ze mam prsa prazdny, pritom piju porad stejne..
29. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Já se někdy divím, z čeho jsem to mlíko mohla dělat, byly dny, kdy jsem nestihla sníst vůbec nic, natož vypít... :sweat_smile:
29. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
jani asi tak :slight_smile:
kdy jste dali malym poprve piskot nebo rohlik?
29. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
my asi až v 8. měsíci..
ach jo, tak Verča má teď taky to období..nejradši by se furt kojila..máma, máma... sní 3-4lžičky a odmítá, vstává na židličce..Jani, až budeš mít čas, písni zas prosím recept..už něco vyzkouším- krize nastala :slight_smile: metoda "uvařím ti, co zrovna doma máme" nefunguje :grinning:
29. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Rohlík... ty jo, myslím že ho snad asi ani neměla :grinning: my totiž moc rohlíky nekupujeme, spíš chleba, ten jí (ehm, žužlá a spíš plive), bagety (tak bagetu taky občas mívá, to bude asi na podobném principu jako rohlík), ale taky to dáváme až nějak poslední dobou, tak od 11,12 měsíce... Kdo se v tom pečivu má vyznat, to teda nevím, bílé není zdravé, s vlákninou ještě víc nezdravé, tmavé zas je dobarvované či co...
Piškot mívá jen výjimečně, po prvních narozkách... Občas jsme ji tím upláceli, v exponovaných situacích, no a teďka už na žužlání nechce ty křupky, co jich mám doma obrovský sak :angry: :grinning: ale piškot taky moc nemívá.

Tanuki, recepty pošlu, můžu to oskenovat a poslat třeba na mail, kdyžtak do intimní pošty písní adresu.
No, zachvíli jdu na vlak a domů, začínám mít pochybnosti, zda nějak zvládnu tenhle semestr. Vypadá to, že jeden kurz budeme dělat nějaký multimediální projekt, týkající se studentů z brna, no to je super, já tu jsem tak často, že to bolí... :frowning2: ale nějak bylo, nějak bude...
29. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
ahoj:sweat_smile:
jdu si pro nezbytnou davku optimismu..mam zase nejake cernejsi myslenky...:grinning: jako ze jsem radsi nemela mit dite, ze to nezvladnu a tak...:sweat_smile:
29. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
emi :slight_smile: hlavne ze to beres s humorem :slight_smile: mozna mírná poporodní deprese, ale neboj to brzy přejde.
Holky včera přišel Mirek z prace zase az vecer a jeste před tim mi volal, ze ma pro me hodne velke prekvapeni, tak jsem cekala vsechno krome toho,co se stalo.
Pry mu v pet hodin volal sef rakouske firmy pro kterou pracuje ta jejich česká firma a rekl mu, ze ma letet dnes na tyden do Anglie, on to odmitnout nemohl takto naprimo,tak hned napsal šefovi teto ceske firmy mail, ze dava vypoved, ze toto je uz presahuje vsechny meze, rekl mu o tom, ze cekame miminko atd. a sef hned prijel za nim do prace a vyresili to nakonec tak, ze on do Anglie jezdit nebude, vypoved zatim nepodepsali, snizil mu uvazek s tim, ze bude mit jeste navic volne patky a ponechal soucasny plat a nasliboval hory doly. Chce si ho tam udrzet za kazdou cenu, ale je to fakt strasne unavne tato prace, ja vim, ze muzeme byt radi, ze ji vubec ma v dnesni dobe krize, ale zase byt doma porad sama, to taky neni zadna slast...
je mi z toho fakt nanic.... Jako by nestacilo, ze jezdi kazdych 14 dnu na sluzebku do Rakouska :frowning2:
tak si jdu taky pro notnou davku optimismu... :pensive:
dneska jdeme na ten utz tak aspon na neco se muzeme tesit ...
30. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
holciny, uuuusmev :wink:
emi, ty to zvladas naprosto skvele, v cem mas pocit, ze je problem, ze kteryho by sis mela delat hlavu?
adel, ty jo, tak to se vyresilo nadherne :dizzy_face: a na dnesni kontrolu drzim palecky, urcite zas mimousek strasne vyrostl a tak... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja jdu ve ctvrtek, tak uz se taky tesim :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
diky maji, vim, ze to, co sef nabizi je vzdycky za neco, takze moc nedoufam, ze to bude tak jak rekl...
Urcite vyrostl, naposledy jsem ho videla, kdyz mel 7mm :slight_smile: ted uz by mohl mit i pres dva cm.
ty uz pomalu citis i pohyby ne?
30. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
adel, ja je citim od 14tt, tak ted uz je citi krasne aj Martin :dizzy_face: no jo, ted uz bude mit tvoje mimi pekne videt aj rucicky a nozicky, je uzasny sledovat jak se ten cervik vyviji :slight_smile: a s praci se to nejak vyresi, je zbytecny si z toho delat hlavu, ono to stejne nakonec nejak dopadne samo a cernyma myslenkama to vubec neovlivnime :wink:
30. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
emi,copak trapi? myslim ze vsechno zvladas skvele :wink:

adel, byt tebou, tak si z ty prace tolik nedelam. jsou horsi veci. fakt budte radi ze ta prace je a ze mate i korunky. vim o cem mluvim :frowning2:. nas ztrata zamestnani malem stala manzelstvi. vim ze je smutny byt doma sama,taky jsem dost casto, ale stoji to za to. nervovat se jestli vubec zaplatite slozenky a budete mit na pleny je mnohem horsi...

maji, a co brisko? uz roste? a nevolnosti?

jani, ja bych taky mela zajem o recepty :grinning:. poslu do IP meil ju :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
no,ja mam taky dnes smutnici :frowning2:. vcera jsme si koupili 2 křečky,meli je v kleci a rano uz tam byl jen jeden :cry: . musel nejak utect :frowning2:. uz jsme ho nenasli :cry:
30. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
say, on se nekde objevi, nam krecek zdrhal pravidelne a nakonec jsme ho vzdycky po par dnech chytli :grinning:
holky, neblbnete s blbou naladou, to dela jen to pocasi, ze je takovy posmourny po tech par krasnych dnech :wink:
no a jinak, moje tehulkovani ok, nevolnosti uz zadny, kopani uz citi aj martin, brisko ted nejak pozastavilo rust mi prijde, zatim ani kilo navic... :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
maji,kdyz mame obavy ze i kdyz se objevi, tak aby ho endy nesezral :sweat_smile: :frowning2:
musi to byt krasny, doufam ze jeste nekdy budu tehulka :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
no tak se kdyztak endy nadlabne, mu to nic neudela a vy to nebudete vedet :grinning:
ty jo, to tak strasne leti, Julince uz je pul rocku, ted me to hrozne prekvapilo, ze uz tolik... :sweat_smile:
30. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
leti to moc :frowning2: . az je mi to lito :cry:
prijde mi to nedavno clo se narodila..
30. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
jj holky je to tim pocasim :slight_smile:
maji ty jo to je uzasne, ze uz citis kopkani :slight_smile: nas tatka porad posloucha, rika ze neco slysi, ale citit neciti nic, ja jen takove simrani, ale na pohyby mame jeste dost casu :slight_smile:
say krecek nam taky casto utikal, ale vetsinou byl zalezly za skrinema :slight_smile: a tou praci mate pravdu. Ja jsem si jen zacatek spolecneho zivota asi predstavovala trosku jinak. Nedavno jsme nad tim premysleli, ze hodne lidi ztratilo praci ale oni ji maji v praci cim dal vic.
Podle me ITci nebudou mit nikdy o praci nouzi to je ta dnesni doba... plna robotu a ja nevim ceho :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
a jeje, depky... fakt je venku hnusně :confounded:

Adél, chápu tvé pocity, je to takové rozporuplné, je super, že má práci, je to důležitá věc, ale zase, být furt v trapu taky není ono, co? Myslím, že se to zatím vyřešilo skvěle, no a kdyby něco, a sekl s tím, tak jako ajťák je v klidu, ti myslím vžycky něco najdou a krize je ani tak nezasáhla, což mi potvrdilo pár lidí z personálních agentur... Poreferuj pak, jak na utz :slight_smile:

emi, takové myšlenky maj myslím všecky ženské :slight_smile: co kojení, už je to lepčí?

maji tak to je super, že máš už intenzivní kopance, ty jo, zachvíli budeš rodit :sweat_smile: mě to přijde jak včera, kdys to oznámila :slight_smile:

say určo pošlu, jen co tanuki taky dodá mail. Nám křeček taky zdrhal, museli jsme mu dvířka klec vždycky zamotat drátkem, jinak si je dokázal otevřít :sweat_smile:

Jarkovi se včera ozvali z té Prahy, něco se jim tam asi podělalo, bud jim nějaký projekt vybouchl nebo co, každopádně říkali, že v příštích 14 dnech se rozhodne, jestli vůbec asi budou někoho brát a kdyby jarek furt neměl práci někdy v půlce října, má se ozvat. Včera byl na pohovoru tu v ostravě, prý tam byl jediný s praxí... Nejlíp by bylo, kdybychom to sladili s tím kámošem. Ta koordinace všeho mi leze na nervy :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.