• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Já Kiku půjčovala, ať si babči a dědové užijou, jen když dělali něco, co jsme nechtěli, tak jsme upozornili.

My hrajem s kapelou... ani nevím, jak bych to nazvala, pop snad ne, pač to moc nemusím, ale žádný rokec to není... teďka trénujem hlavně koledy, už si připadám jak v kauflandu - po prázdninách, hned mikulášové :grinning:
10. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
no, Verču si za hoďku vyzvedávají tchánovci :frowning2: berou jí k staré prababičce (kde to děsně smrdí..a je to takové olezlé, ale nenechají si pomoci..:wink: ) tak místo učení na ní budu pořád myslet.
Say a nemohla by mamka někdy pomoci v noci? Pro ty děti je to dost stresující, když z mamči cítí mlíčko a ona jim nechce dát :frowning2: a co uspávání, nějaký pokrok?
Laksmi, my manducujeme až od 4.měsíce. myslím, že kvalitní šátek je k zádům přátelštější, víc se ta váha rozloží. já teda šátkuju až od 8. měsíce :grinning:
10. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
hihi, zjisteni, ze dite uz je navzdy, 24 hodin nonstop jen tvoje je docela necekana facka...:slight_smile:
nicmene se s tim da srovnat:sweat_smile:
bohuzel me co druhy den prepadaji myslenky, jestli jsem nemela jeste pockat, ktere se ovsem perou s myslenkami, ze je Dorinka nejlepsi a nejuzasnejsi a tim, jak ji miluju a nebyla bych bez ni....rika se tomu sestinedeli?:grinning:
vytesnim casem myslenky na to, ze jsem mela pockat?
my budem chodit uz ted plavat do vanicky a chci jit na kurz masazi kojencu...mala je ve vode nadsena a jen tak se z niceho nerozbreci, kdyz ji mazeme olejickem, tak vrni blahem..tak jsem zvedava...:slight_smile:
a zjistuju, ze nespat v noci neni zas takova tragedie...:grinning: :grinning:
ani nevim jak, uz jsou ctyri...pak sest..osm a uz je den...:grinning: boooze...:slight_smile:
say najdi si neco, kam budes chodit sama...:slight_smile: manikura treba? projit se s kamoskou? Eda je nemehlo, ja nemit Filipa, ktery v noci dela s malou vse krom kojeni a ktery me premlouva, jestli s ni muze jit sam ven, tak jsem povesena na smrcku...
10. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
Jo, pokud to ještě někdo nenazval jinak, tak se tomu říká šestinedělí :grinning:
Nevím, jestli se ty myšlenky vytěsní úplně, poslední mě přepadla nedávno (zuby :grinning: její, ne moje), ale já vím, že to nemyslím vážně :slight_smile:
Hehe, nespat v noci tři týdny není tragédie, ale nespat v noci rok, to už je jiná perda - tím nemluvím o sobě, ale jiných mamkách.
A což jinak, co novego na slepičárně? já ji nějak nedávám...
10. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
jani ja jsem posledni clovek, co by si mel stezovat....:sweat_smile: mala je tak hodna, jak jen to umi...i vyspana docela jsem, ja nevim, jestli tak premyslim z nudy, nebo co.... :sweat_smile: ale mi pomaha kamoska, co zjistila, ze je tehu v tretim mesici a uz nemohla nic delat, zustala na to sama a ted je z Eli unesena, mala ma rok a pul, mama dvacet:slight_smile:
to me nakopava..kurna to je sada vedet, ze je nejmilovanejsi miminko stopro odkazano na tebe... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
na slepicarne nuda:slight_smile:) uz taky dost smiruju, u kojeni se mi nepise dobre :grinning:
10. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
A jaks vlastně dopadla s kojením? dobrý nakonec?
10. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
jani vzhledem k tomu, ze uz jen smiruju, tak jo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorad ted basti nejak casteji a prijde mi, ze se to mliko nestiha vyrobit.... :confounded:
10. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
počkej jak to souvisí se šmíringem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
no jedna ruka netleska :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
akoraD :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
chápu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
kurna a tak nerada ji striham nehtiky...ale ony tak rychle rostou....uz ma francouzskou manikuru:grinning:
10. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Hehe, tak to si užiješ, my to doteď děláme jen když spí, jinak je to boj :grinning:
10. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
no jo..ona kdyz spi, tak nam stejne s tema rukama porad mecuje..:grinning:
10. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
lak, manducuju od konce sestinedeli, s novor. vlozkou do 4 mesicu, ale od zacatku mam rozeply ten zip. a vim jak tezce se nosi, julca ma 11,5 kg :grinning:. ja 50 kg a 152 cm :sweat_smile:

mamca chodi do prace a o vikendu ji nechci moc obtezovat, aby si taky odpocinula. jinak je to hodna babi a vlastne jedina kdo mi pomaha. ji nemit tak uz se fakt houpu :sweat_smile:

uspavam stale u prsa a to se asi nezmeni,jentak :sweat_smile:. ale dnesni noc super. do 1 spala u sebe,pak az do rana u nas jen s jednou kojo prestavkou :slight_smile:

emi, nechci strasit, ale julca do 4 mesicu neumela zaplakat, byla hodnoucka, zadnou peci nechtela (naopak byla nejspokojenejsi kdyz si ji nikdo moc nevsimal :sweat_smile:) a spala mi od porodnice v kuse celou! noc. max. ze zacatku 1 prestavka. posledni cca mesic mam asi uplne jine miminko :sweat_smile:. i kdyz porad by to mohlo byt horsi :grinning:
10. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
say, vyměnili ti mimi? :slight_smile:

to je děs, ted si Opice rve ruce do pusy, až ji natahuje na blití, tak hýkne, vyndá a rve je tam zas dál :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
to je cislo kika :grinning:.ale jula to dela taky :grinning:

jj,obcas mam opravdu pocit ze vymenili. je uplne jina nez ty prvni mesice. ale porad je to moje zlaticko :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Hehe, te prý do postýlky strčila cd s queeny... dobrý vkus :grinning: jojo, mimča jsou vynálezci :grinning: say, však tě určitě ještě spoustou věcí překvapí :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
je, to jsem ráda, že nejsem jediná, koho to občas napadne..asi to souvisí s takovým tím přemýšlením cobykdyby..
Hlavní je, že máme dětičky zdravé, kdyby ne, je to na mašli ve 20ti i ve 40ti. BTW jukla jsem do diskuze "těhotné po 40ítce", tam jsou super pasy :grinning: :grinning: :grinning: děti 23,20,19 a teď 37tt :grinning:
11. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Přesně tak, ve třiceti by mě asi zas přepadaly jiné pochybnosti, typu, kolik sourozenců ji ještě dopřeju, abych pak na jejich maturitu nešla z domova důchodců nebo takňák :grinning: a jsem si skoro jistá, že kdybych měla kristýnku a bylo by mi třicet a víc, myslela bych zas na to, že jsem si ji měla pořídit dřív, abych k ní měla blíž věkem, chápáním a víc si jí v životě užila :slight_smile:
11. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
No já doufám, že Matýsek bude časem taky jako vyměněnej... doteď to byl celkem uplakánek, ale řekla bych, že se už začíná uklidňovat... včera celý den nebrečel! a večer měl nejspíš přebytek energie. protože půl hodiny v kuse šermoval rukama, nohama a chechtal se, až nakonec usnul na 6 hod...
já jsem šťastná, že máme Matýska tak brzo, už jsme se na něj cítili a dost nás to posunulo, ale další dítko (jestli nějaké bude) plánujeme v nedohlednu, tak kolem třicítky.

say, takže neřešíš, že by Manduca mohla Julči nějak škodit na zádíčka nebo tak... Já právě jednou slyším, že ok, podruhé, že až od 3 měsíců... Matýska v tom nosím od 6 týdnů a je teda spokojenej maximálně, předtím jen v šátku, ale kvůli té mé skolióze si dáváme od šátku pauzu
11. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
dobryyy veciiir :grinning:
11. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
maji,ty mas uz 20tt :astonished:

lak, jj, neresim to. ja ji musela zacit nosit brzo kvuli venceni psa... ale kdyz jsem se patala ortopeda, tak ten byl zasadne proti a vsem druhum (i satkum). tak me nastval ze to vse hodil do jednoho pytle :sweat_smile:. ale nechodim na dlouhe prochazky, to uz musi bejt, ale ja se pak nehnu :unamused: . takze ja nejradsi kocar :slight_smile:

mimochodem,staci se nam do jedne strany :frowning2:. nevite, vztahuje se na to reklamace?

ja jsem rada ze julku mam a myslim ze v kazdem veku je neco. ja ji chtela brzo, tak ji mam :slight_smile:. dalsi planuju taky tak okolo 30-ky :slight_smile:
11. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
maji, co to máš v albu za kombinézku? je nádherná :slight_smile:

Jojo, ortopedi i neurologové nošení neradi, že pak mimi často preferují jednu stranu, protože nemají sílu na přetáčení se(hlavy) a jsou nošené v té jedné poloze, do jaké je mamka dala. myslím, že promakanější je systém novorozenecké vložky u erga, v podstatě to odpovídá tomu, jak nosila Janey minikiku v alpinu!? (podle fotek)
11. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
say a za chvilu naskoci 21tt :grinning: kocarek se nam staci taky, ale neresili jsme to, stejne poleti do popelnice hned jak to bude mozny :grinning:
a dalsi dite (3.) bych stihla rada jeste do triceti a pak uz si jen uzivala pokojneho "stari" (pokud uz nebudou dalsi deti) :grinning:

tan, je z Lindexu, Martin mi ju koupil, protoze videl jak jsem se na nu zalibne usmivala kdyz jsme tam byli :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Maji, a na stáří ještě jedno, abyste si měli koho užívat :wink: :wink:
12. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
jani :grinning: vzdyt ja muzu byt klidne ve ctyriceti nekolikanasobna babicka :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Nevidělas film Hlava rodiny? Tam matka a její dcera porodily ve stejný den :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
nastesti ne :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Ale byla to fajn komedie... prostě rodiče, dcera, která se vdala a nedávno odešla z domova a syn v pubertě... Dcera oznámila, že je v tom, její tatík z toho byl vykolejenej, a jednou byl puber´ták na noc u kámoše, no a staříci doma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ale představ si, že tak klidně můžem dopadnout - pokud bude Kika po mně, ve 40 jsem babičkou... a na druhou stranu, pokud budem mít ve 40 dost energie, a zjistíme, že užívání si ala cestování atd, na které jsme se měli těšit, nějak nejde, tak proč ne :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.