• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
stejne su zvedava jak budeme reagovat az nam nase deti treba v 18 oznami ze se chcou brat/cekaji dite... :grinning:
12. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Tak jako doufám, že nepřijdou jen tak, já si budu několik let naivně myslet, že chodí do klavíru / karate / kroužku šití :grinning: a pak najednou z Kiky vypadne, že neec, že je v tom a svatba je za tejden :grinning:
Snad bude předtím s někým chodit a pomocí mé sofistikované empatické skvělé výchovy na jisté eventuality bude připravena jak ona, tak já :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: znicila jsem si predlozku do koupelny a jeste z toho mam na vsem vypranym zmolky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
:confounded: :confounded: nevydržela praní?
12. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
ahojky holky,chtela jsem se zepatat,jaka je podle vas nejlepsi kosmetika na mimino?? Ja jsem nakoupila od Niveii,ale nevim jestli jsem udelala dobre
12. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
jedna jo a druha se tam nejak sprajcla o dvirka :unamused:
jej dite se mi probralo, tak jdeme papat :slight_smile: papa pozdej :grinning:
12. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
dobrou chuť :slight_smile: :slight_smile:

ywi, my měli tak od všeho, protože jsem obdržela nějaké vzorky, návštěvy přinesly... Záleží na mimču, z něčeho se můžou osypávat, ale to zjistíš až po aplikaci, obecně platí, že čím míň kosmetiky, tím líp. My jinak používáme značku babylove z dm, cenově je přijatelná. Pokud ti nevadí dražší investice, šla bych do něčeho přírodního, jako weleda atd.
Jinak na zadek používáme taky z dm babylove velký zelený krém proti opruzeninám, cenově vyjde skvěle a slyšela jsem na něj jen chválu. Dobrá je taky indulona nebo bambucké máslo (na různé promaštění suchých míst a tak).
12. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
ywi, nejlepsi kosmetika je zadna kosmetika :grinning:
ale jinak bych poradila Weledu, Laveru nebo Eone:slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
ywi, nam se Tobik neosypal snad po nicem, ale zas kosmetiky moc nepouzivame... kdyz byl miminko tak akorat oleje na masaze (mandlovej a ???) a nejaky mydlo (Johnson´s baby) a na prdelku Bepanthen kdyz bylo potreba... :slight_smile: jinak me nic nenapada...
jo ale delaly mu vlastne plinky z Tesca (presli jsme na Huggies a spokojenost) a jednu dobu taky ubrousky z DM (ty uz zase pouzivame a v pohode) :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
My máme ubrousky taky z dm a u nás naštěstí pohoda. Ono je sice pravda, že nejlepší kosmetika žádná kosmetika a taky se říká, že se mimi nemusí, spíš tedy nemá častěji mýt, ale jak bych to řekla tak nějak nenaturalisticky...
Prostě po tom, co ti mimino po každým kojení ublinkne, převlíkneš ho desetkrát za den a přestane tě to bavit, tak občas má na sobě něco, co je trochu ublinklé, mezitím se čtyřikrát podělá, a i když ho utřeš sebelíp... prostě večer to miminko nijak moc nevoní... a ten, kdo říká přísloví "voňavý jak mimino" tutově děti neměl... No a ono to vodou moc nepustí, ten puch, takže i když jsem se dušovala, že večer malou jen opláchnu, přece jen jsem na ni pro jistotu něčeho kidla :grinning: :grinning: to je aspoň tedy má zkušenost, možná jiní mají mimča voňavější, ale my občas Kice říkali tvarůžek (na zaschlé sliny jsem taky zapomněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

Uvidíš co ti bude vyhovovat, já zas oleje nespotřebovala vůbec a leží mi tu doma (maji, kdybys chtěla pro mimi, neotevřené, stačí říct, je mi to k prdu...)
No a z plínek doporučuju látkovky :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Jo a ještě jsem zapomněla, v dm jsem nedávno objevila taky nějakou kosmetiku, taky nějaké eko bio nebo co a cenově mnohem přijatelnější než weleda, musím na to ještě mrknout, ale netuším, jesi je to i pro děti nebo jen pro starce :grinning:
12. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
bio/eco/nebo co kosmetika z dm je Alverde...ja par vyrobku mam a myslim, ze maji prave i radu pro deti :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
jani, ani Tobik zrovna nevonel a to neblinkal :grinning: taky ho myjeme pekne kazdej den a mydlem :grinning: :grinning: :grinning:
ja jsem si zas koza nakpoupila jakysi pudry na prdelku a masticky a nevim co a ted to postupne vyhazuju, protoze je mi jasny, ze ani na druhy to nebudu pouzivat :unamused:
krasnej pohled, Tobik se spokojene cpe domacima kiwickama a stavi u toho z kosticek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
maji, domaci kiwi??? :confused:
12. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
aeri, jj, pestujeme na zahrade :grinning:
12. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
jeee, dobryyyyy :grinning:
12. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
no nevypadaji jak klasicky kiwi, jsou malinky, nechlupaty a ji se aj se slupkou :grinning: a jsou mnohem sladsi a lepsi nez ty kysely velky kiwi, ble :grinning:
12. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
jo vidis, jani, netusis jestli uz krava porodila? :grinning:
12. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Jojo, alverde, to mám rtěnku a řasenku :grinning:

domácí kiwi? Ty jo :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
V pátek se zeptám, ju? :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
12. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
ywu, me dr na koznim rekla ze mimco cca do pul roku by nemelo mit zadnou kosmetiku :wink:. jen neco na zadecek. nam se nejvic osvedcila rybilka :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
jani, nesli byste s kikou na lampionovej pruvod v zoo? :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Say, to jsem taky slyšela... jenže zas nechcu padnout smrady, že :grinning:

maji, koukala jsem, kdy to je a asi nic v plánu nemáme, takže mohli bychom :slight_smile: a kdy jdem do toho MC? Ve čtvrtek, v pátek?
12. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
to mc nam je jedno kdy, tak si rekni jak se vam to hodi :slight_smile:
no ja jsem zas koukala, ze je to v sobotu a nevim jestli nebudeme u tchanovcu :confounded: ach jo...
12. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Tak můžem v ten pátek :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
dobre, v patek s tim budeme pocitat a kam pujdem? :slight_smile:
12. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Tož já nevím, buď můžem být doma a nebo obhlídnout třeba tu Chaloupku...
13. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
nebo nechtelo by se vam popojet na novou ves a zkusily bysme Rodinku? :sweat_smile:
13. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.