• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
jo :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
tak faaajn, v 9 na Nove vsi? :grinning:
13. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
V 9? Ty teda nejsi noční sova, co? :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
A je tam nějaká možnost dát si aspoň čaj nebo tak něco, nebo je tam jen herna?
13. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
tak to netusim... :unamused:
no ono totiz si myslim, ze v patek budou mit vsude jen dopoledne, tak at si to decka uzijou...ale nevim.. :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Protože ty stránky maj celkem okuchané, ale tak to zkouknem a maximálně budem sušit pysk :grinning:
13. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
majo, očekávám od Tebe zprávy, že se v 2.těhotenství neroztahují strie z prvního! :wink: Nedávno jsem potkala jednu spolužačku, co jsem jí rok neviděla a na porod se neptala, ale na strie jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mě to zas rozdrásalo staré "trápení"
tak já jdu zas šprtit, čekají mě poruchy erekce :grinning:
13. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Tohle učení tě baví, ne? Podej info, zní to dost zajímavě, at víme, na co se máme těšít :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
tan, no zatim to neni zadna hruza, ale taky mi jeste poradny bricho nenarostlo...zeptej se za 20 tydnu :grinning:
13. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
učení..ale co teprve v té škole, jaká to byla zábava :sweat_smile: povídat si o masturbacích, sekretech na to já prostě nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
14. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Koukám že máš místy vtïpné studium :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Nějak mi to blbne :angry:
15. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
dobre :slight_smile:
dnes mam kopr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Fakt? A co máš v plánu, že máš kopr :grinning:
15. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Koukám, že jste řešily kosmetiku... nám se právě Matýsek dost osypal, jen v obličeji, ale zato po celém... mažu ho po koupání celýho sebamedem... dneska přijde doktorka, tak uvidíme, ani se mi nechce přemýšlet o tom, že by to byl ekzém...

Já mám taky vtipné studium, přednášející nám jednou (prý omylem :confused: ) pustil dost žhavé video (prostě péčko :slight_smile: ) a zajímavé je, že to nechal jet až do konce. Naštěstí ten spot trval asi jen 2 minuty.
Stáhly se vám strie po porodu? mě se teda žádný neudělaly, ale z puberty jich mám několik na bocích a ty jsou pořád dost viditelné :confounded:
15. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
lakshmi, třeba se osypal po tom sebamedu... a svědí ho to? Kika měla nedávno taky trochu ekzém, ale nesvědilo jí to, mudra dala nějaké mazání a už je to zas v pohodě.

Jak jsou teďka ty aféry s VŠ, tak já si prostě nedovedu představit, že by se to u nás na škole dělo... třeba jak se teď objevilo, že na vše si nějaký asák nechal posluhovat, aby studentky mohly dělat opravu zkoušky... No maso. U nás je to spíš naopak, studentky by možná chtěly, ale vyučující jsou krásní, mladí... a korektní :grinning: a to s tím "žhavým videem" by se u nás taky asi nestalo, to by si prostě nikdo netrouf...

Strie po porodu - stáhly se, ale krásnou kůží se rozhodně chlubit nemohu. Prostě už vždycky půjdou vidět - ale dlužno říct, že mě břicho popraskalo teda solidně.
15. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Mám dotaz pro ty, co kšeftí na mimibazaru - Cenu vyplňuju už vřetně poštovného, nebo ne? A když si někdo objedná moje věci, můžu mu to poslat obyčejným balíkem?
15. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
uf, dalsi cast uklidu hotova :slight_smile: ale mam toho uz plny zuby, nevim co jsem si to zase vymyslela se sporakem debilnim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Já si dneska připadám jako cvok, neumím ani uspat dítě :angry: jaktože to chlapovi šlo? Jaktože prostě vůbec nevypadá unaveně? :confounded: :confounded:
15. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Maji, jak to teda vidíš se zítřkem?
15. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
no jestli chces, tak jdeme :slight_smile: akorat si rekni v kolik at vas netaham brzo z postele :wink:
15. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
doufám že bude solidnější počasí a nepřijdem tam jak tři slepice a jeden kohout :grinning:
v kolik... tak v 10, šlo by to? Mě to je taky celkem jedno, jak se to hodí vám, já jsem schopná vstát :wink: (po nějaké době :grinning: )
15. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
tak fajn, v 10 na tram. zastavce na vodarne, ju? :slight_smile: a mas pravdu, pribalim plastenku :grinning:
15. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
ok :slight_smile:
gumák, holínky a jde se ven :grinning:
15. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Teda jsem se pěkně naštvala :angry: mám doma jeden recept na těstoviny s kraby, tak jsme si řekli, že ho uděláme, ale s krevetama, plácenem se přes kapsu. tak jsme koupili nějaké zamražené krevety, no a když jsme je rozmrazili, tak jednak tak příšerně páchnou rybinou, že se to nedá jíst, a druhák neměly vypreparované střeva, takže jsme se s nima ted piplali, abychom z nich dostali hovna... takových peněz a taková příšernost :angry: :angry:
15. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Janey - na bazaru to píšu bez poštovnýho, to poštovný napíšu do popisu. Někdo posíla za 65,- pojištěný balík a někdo obyč, ale ten nevím, kolik přesně je...
Doktorka dneska na tu vyrážku říkala, že to asi bude alergická reakce na potraviny, co jsem baštila já - prý citrusy. Ale já jsem měla asi jen 2 citróny minulý týden a toť vše... napsala nám glycerínku, ale mě se tím vůbec nechce Matýska patlat, fuj glycerín, z čeho to vůbec je? nedělá se to z ropy? nebo to je vazelína? protože dokrmujem, máme přejít na HA.
Látkařky, jak pěčujete o vlňáčky? mám doma impregnaci a vlňáčky a chci je uvést do provozu...zítra naipregnuju,ale nevím, jak často bych je měla prat? čůránky se po té impregnaci nenasáknou?

A to nám to video pustil v právu soudce z nějvyššího soudu :confused:
15. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsme koupili mycku a prijde mi to nejaky slozity :sweat_smile:

jinak dnes jsme byli na prevenaru. julca vazi 11,36 kg a meri 69,5 cm :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
janey, představ si, že to na vše vytáhla moje kamarádka. Hrdá to statečná ženština..ale už tam nedostuduje :angry: :angry: :angry: My kupujeme krevety v kauflandu, před vařením je opláchneme a vaříme s novým kořením a bobkovým listem a je to v poho :wink:

Já vlňáčky ještě neimpregnovala, mám z toho strach, ale už bych měla :grinning: Glycerínu bych se nebála.

Say, gratuluju! je to moje velká kamarádka..akorát nechápu, proč ty programy trvají 2hodiny..a pak tam je jeden, který trvá 35min, ale nesuší.. zjistila jsem, že když pak tu myčku otevřu, vpoho to doschne. Nechápu, proč to musí být z extrémů do extrémů.

Zítra mám zkoušku. Mám z toho takový nijaký vnitřní pocit- ani že to udělám, ani že ne..asi si ráno zlomím nohu a vůbec tam nepůjdu :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:
15. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
tan a jake pouzivas tablety a co je to ta sul? :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
tan,zkousku zvladnes :wink:
15. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.