• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
holky, kopiruju odjinud co se nam dnes stalo:
dopr!!!!! zateklo nam do loznice (jsme pod strechou), ale tak, ze mame 3 steny ze ctyr do pulky mokry :rolling_eyes: no to su zvedava co s tim ted asi budeme delat, Martin sel pro domovnicu... v loznici je tak vlhko, ze se na noc stehujeme do obyvaku :frowning2:

no tak mame docasne 1+1, zitra sice zavola opravare na strechy, ale minule nam rikali (teklo do obyvaku), ze to stejne opravi az kdyz neprsi... :confounded: :confounded: :confounded: parada, co?
15. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
a nevite co je s anetkou? uz jsem ju tady strasne dlouho nevidela...
15. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
maji, tak to me fakt mrzi :frowning2:. snad to bude brzo dobre!!!

anet taky nevim :frowning2:
15. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Maji, upřímnou soustrast. Loni jsme se stěhovali z ložnice kvůli plísni :frowning2:

say, sůl máme obyč z DM denkmit, ale co jsem hledala na netu, tak tvrdost naší vody je v pohodě, že by ani sůl nebyla potřeba. Pak máme sypací prostředek, leštidlo ecover a tablety ecover, ty jsou celkem drahé, tak to střídám :slight_smile:

Adél si snad užívá s budoucím tatínkem :wink:
15. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
tan, no s plisni vubec nezacinej!!! Tohle je byt hruzy, fakt!!!! sotva zlikviduju jeden bordel (kterej jsme ani nevyrobili my), objevi se neco dalsiho :frowning2: mam toho tady plny zuby, uz se tak tesim az se odstehujem, ze si to ani nedovedete predstavit :frowning2:
15. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
ehm a neumim pocitat, dve steny mame mokry :sweat_smile: ale teda poradne :frowning2:
15. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
jako.. uz jsem si zvykla na to, ze nam tu tahne oknama, ktery navic musim furt rozsroubovavat a vymyvat plisen...na to, ze z te zavapnene vany nikdy neudelam neco trochu reprezentativniho...na to, ze si vrzajicima podlahama budim decko sotva usne...na to, ze trouba smrdi a ten zapecenej bordel z ni nejde nicim dostat dolu...prezila bych aj to, ze nemame dvere, takze sousedi na chodbe slysi kazdy nase slovo...
ale tohle me teda odrovnalo... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a uz koncim, potrebovala jsem si postezovat :frowning2:
15. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
jo, zapomnela jsem na neustale tekouci kohoutky :grinning:
15. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
nam zase netopi :rolling_eyes:

tan a myslis ze kdyz vodu mame mekkou ze tu sul musim pouzivat?
15. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
tanuki, tak hodně štěstí zítra :wink: kámošku obdivuju, já to četla na idnes...

vlňáčky impregnuju lanolinem, naložím je do té lázně, pak je Opice nosí, neprotékají, no a když usoudím, že už by to zas chtělo, že už je propustnost narušena, tak je zas naimpregnuju.

maji, tak to upřímnou soustrast...
Maji, s tím těšením na odstěhování mi ani nemluv, ve mně to taky tak sinusoidně přetrvává... plíseň už jsme tu taky měli :confounded: naštěstí podlehla savu... No a jinak klasika, kohoutky, tekoucí záchod, permanentní strach o auto před domem... njn...
15. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
faaaajn, objevili jsme mokry mista i v obyvaku a kuchyni, parada :angry: asi jdu spat, nebo se z toho osypu :pensive:
15. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
maji, a zítra teda budeš likvidovat spoušt, nebo se můžem sejít?
15. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
jani, ja stejnak nic nezlikviduju...jedine, ze bych sedela s fenem na strese a susila stropy :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
autor
Ok, takže platí, budem tam :slight_smile:
15. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
holky co myslite na tuhle sedacku?
prijde mi dobra,ale v porovnani s ostatnima nejaka levna :sweat_smile:
http://www.ababy.cz/shop/autosedacky/9-25kg/autosedacka-9-25-kg-atos-zelena-4.html
15. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
autor
V porovnání s tou naší taková méně bytelná, řekla bych. Taky mi to přijde levné, za tu cenu mi kamarád nabízel nějaké autosedačky z polska, což si myslím, že by byly šunty a proto jsem to nebrala.
O té jsem nikdy neslyšela, zkus tu najít reference, a v obchodě si ji ošahat, a pokud ji testovali, tak zjistit, jak vyšla v těch testech...
16. říj 2009 v 00:07  • Odpověz
haha, Tudlik se najedl a okamzite usnul :grinning: nejak ho to zmohlo :grinning: :grinning: :grinning:
bylo fajn, zase zopaknem, ju? :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Hehe, Kika se vzbudila, když jsem ji dostávala z nosítka, najedla se a do žil se jí vliv nový příval energie :sweat_smile:
Jj, bylo fajn, a našla jsem i ty jejich stránky... taky ty menší kotata jsou 1.5 - 2 roky, větší od dvou let.
16. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
janey, a mezitím je nepereš? :sweat_smile:
16. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
lakshmi, jo, to jsem zapomněla napsat :grinning: v praxi to vypadá tak, že je prostě naimpregnované nosí, no a po nějaké době je prostě vyperu a naimpregnuju :grinning:
16. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
já je zatím pořád jen peru a peru :sweat_smile:

Janey, tak jsem to taky četla, dost překvapená, že je tam i jméno :slight_smile: ten děkan je jeho velký kámoš, takže ho fakt kryl. Ona by teoreticky mohla dostudovat (ale myslí si, že by jí systematicky vyhazovali jako odplatu) a taky zěmnili studijní systém a neuznali by jí spoustu zkoušek a to jí štvalo, že by je měla zbytečně dělat znova!

Say u nás na návodu píšou, že když ej tvrdost do 6°dH tak se sůl dávat nemusí. Tu hodnotu přímo naší jsem vygooglila. Na druhou stranu ta sůl stála asi 30Kč půl kila=stále ještě dost zbývá, takže jsem jí tam dala :grinning:
16. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Tanuki, no a co bude dělat dál? Pokračovat jinde? To jméno dam určo dali s jejím souhlasem, kdyby ho tam nechtěla dát, napsali by tam něco jako studentka, která si nepřála být jmenovaná, jako u těch dalších.
16. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
holky,me nejak unika o cem a kom se porad bavite :sweat_smile: :confused:
16. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
say:
http://zpravy.idnes.cz/dalsi-univerzitni-skandal-studentky-vse-musely-posluhovat-uciteli-1g3-/studium.asp?c=A091014_212501_studium_vel

http://zpravy.idnes.cz/studentky-ktere-obtezoval-ucitel-ho-mohou-zazalovat-maji-sanci-uspet-1ef-/studium.asp?c=A091015_210213_studium_abr

No a ta hlavní aktérka je kamarádka od tanuki :slight_smile:

a s majou jsme dneska poprvé byly v MC, takže to výš je sdělování dojmů, Tobíka to zmohlo, Kiku nabudilo :grinning:

no a zas mizím, jen jsem si odskočila zjistit, co je to přesně FPÖ.
16. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Nikdy bych nevěřila, že mi učení dokáže zvednou náladu :grinning:
16. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
jee,to je husty :sweat_smile:

ja mam zas bratranka na pravech v plzni (moc se s nim nestykame,teda spis vubec) a verim tomu ze se tam taky dostal necestne :sweat_smile: :pensive: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
me ma julka po prevenaru uz od vcera teplotu :unamused:
16. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
holky balily jste nasiroko? :unamused:
16. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz
emi,my pres jednorazovku meli davat 1 latkovou. preventivne, daval to vsem
17. říj 2009 v 00:26  • Odpověz
my musime protoze nemame dorostle jaderka, nebo co... :frowning2:
17. říj 2009 v 00:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.