• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
my to beztak meli taky jen nam to nerekl :sweat_smile:
kolik davate plenek?
17. říj 2009 v 00:34  • Odpověz
emi, to bude v pohode.
17. říj 2009 v 00:35  • Odpověz
a co jinak dorka? jaka je? co kojeni?
vubec za nama nechodis a ja o vas nic nevim :frowning2:
17. říj 2009 v 00:35  • Odpověz
dobre ranko, my jsme meli to samy co emca, davali jsme jednorazovku a dve latkovky do 3 mesicu, otrava, ale asi to pomohlo :slight_smile:
17. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
say ja vcera musela jit kojit a pak uz jsem sla radsi spat...jinak teda kojim, no...:sweat_smile:
mala je zlata, ale ted me to stve s tim balenim...:frowning2: me prijde, ze je jak balik a nemuze se ani pohnout...:frowning2:
maji co Tobik, lezel jak placka, nebo se zacal pak hybat? davala si to poctive? nam rekli 24hodin denne... :sweat_smile: :pensive:
17. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
emi, jo poctive, bala jsem se, ze bych neco podelala kdybych ho tak nebalila...ale tak treba po prebalovani jsem ho chvilu nechala bez tech plinek at se protahne a dala mu je treba az za 10 minutek kdyz uz ho to nebavilo na brisku nebo tak.. ja mam totiz problemy s kyclema a nechtela jsem aby s tim bojoval jednou taky :confounded:
17. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Emi, četla jsem to v kurníku, nedělej si s tím až tak hlavu, ono to ted vypadá hrozivě, ale neboj. My měli kyčle dobré, takže jsme nic dávat nemuseli, ale jinde to fakt asi dávaj skoro všem. Navíc u nás balení naširoko znamenalo, že mimino mělo přes jednorázovku látkovku čtvercovku, takže to já měla tak i tak. Látkuješ? A co teda je u vás naširoko? Jak to vypadá?
Všecky mimča s látkovkama vypadaj jako balík, ale hýbou se v pohodě :wink: s tím, že se nemůže ani pohnout, ono se tak malá mimča stejně moc nehýbou... až bude čas, tak to přijde :slight_smile: a jadýrka mají čas, ne?
17. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
jani to mas pravdu, ze mamky latkarky asi nebreci nad svym miminkem, ze se nemuze hybat :sweat_smile: :sweat_smile: jsem blba...je mi ji lito proste...:slight_smile: a bojim se, ze to nema dostatecne od sebe...ma na sobe ted balik latky a na tom jeste nejake aio, aby to drzelo...toz nevim... :confused:
17. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
No, u nás říkal mudr ortoped, zrovna když jsem tam byla já a ještě další maminky a jednomu mimču právě "předepsal" naširoko, tak ta mamka se zhrozila a on se smál, že většinou to mamky nesou hůř než ty miminka :wink: Vsadím se, že Dorka je v klidu, spokojená, ne? :wink:
Myslím, že všecko děláš dobře, máš prostě mimi v látce a široké balení jako bonus :slight_smile: a obrovský zadek oceníš, až se začne víc hýbat a vždycky na něho žuchne :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
em, janca ma pravdu, ze to maminky berou hur nez jejich deti :grinning: taky jsem z toho byla prvne paf, ikdyz jsem to tak trochu cekala... a zvykli jsme si oba a v pohode :wink:
17. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
juhu, dite v lehatku a ja ho nohou houpu...:grinning:
no uklidnily jste me, pro me to byla zivotni tragedie...!:grinning:
17. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
:grinning:

maji, co stěny?
18. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Tanuki, Verunce fšecko nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pamatuju si, jak jsi mi to minulý rok psala, byli jsme zrovna na výletě a venku byl krásný podzim :slight_smile: SMSka začínala: Tak jsou z nás rodičové :slight_smile:

Jak oslavujete?
18. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
je, verunka slavi rok? tak vse nej nej nej :slight_smile:
jani, dobry, strecha je opravena, takze uz jsou mokry je rohy, to uz doschne a snad zimu prezijeme v suchu :grinning:
18. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
verunce vse nej :dizzy_face:

my uz mame konecne oblozenou koupelnu,ale jeste tak tyden prace a spousta,ale fakt spousta uklizeni :frowning2:. aspon ze ta mycka meje sama :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
say, ty jo, tak uz to mate :slight_smile: musi to byt super pocit, co?

hele, nechyta vas taky vanocni nalada? :sweat_smile:
18. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
jeste nemame :frowning2:. jeste tak tyden
takhle to prubezne vypadalo, jen ty bojovy podminky trvali 5 tydnu :unamused:
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/koupelna/#album

vanocni nalada? na tu jeste nemam cas a ani penize :sweat_smile:
18. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
parada, vypada to fakt tisickrat lip nez predtim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no ja zatim taky spis planuju co a jak chci letos udelat :grinning: ale tak pro Tobika uz mam prvni darecek a dnes jsem rozeslala smsky kvuli darkum pro babicky :slight_smile: tak mam takovej dobrej pocit, ze nebudu vsechno zarizovat nekdy 20. prosince :grinning:
jo a taky jsem si vybrala pranicka, ktery chci letos konecne rozesilat a taky jsem zjistila kdy zase zacina Daruj hracku...z toho chci udelat vanocni tradici, vzdycky nekomu cizimu udelat radost :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Maji, mě chytá vánoční nálada úplně extrémně :slight_smile: Nejvíc se těším na atmosféru u večeře a taky na bramborový salát. Dík za připomenutí Hračky, at to nedopadne jak loni, kdy jsme museli využít drahou službu pošty, aby to tam v neděli poslední den došlo :grinning:

say, vypadá to bombově :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
jani, seznam darecku zverejni 23.listopadu, tak zatim casu dost :wink: a napada me, ze uz jsme dlouho nenapsali te nasi lonske holcine jak to zvlada s miminkem :dizzy_face:
ja su asi fakt prastena, nikdy me vanoce nejak extra nebraly a letos uz v pulce rijna obkresluju betlem abych ho mohla zacit s Tobikem 1.12. lepit na okno :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
jeee, bramborovej salat, ten bych si dalaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
co delavate na stedrej den? chtela bych letos zkusit (krom betlemu) nejakej novej zvyk, ale nejak me nic nenapada.. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

say, koupelna krasna!:slight_smile:
maji, ja mam taky vanocni naladu jak svina :sweat_smile: ten betlem mas odnekud z netu? dejte tipy! ja chci taky neco na okno a tak vselijak vyzdobu:grinning:
18. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
aeri, koukni na wewewe pojdte-dal cezet, tam dej Zakladni informace pak Ke stazeni a tam najdes Betlem na okno..kazdy den se vyrabi a lepi jedna postavicka az na stedrej den vlepis jeziska do jeslicek :slight_smile: ja se na to tesim jak maly decko, myslim, ze Tobikovi je jeste nejakej betlem vite kde :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
jezis, maji, co to je za stranku?:grinning: omrknu to...a treba ze me jeste nakonec bude hospodynka:grinning: dekuju:slight_smile: dobrou:wink:
18. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
to je naprosto dokonala a bozi stranka, ja podle ni jedu od doby co jsem tady zalozila superzeny a fakt mi to hooodne pomaha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
dobre posmourne ranicko :slight_smile:
vsem posilam usmev, protoze na usmev se neda odpovedet jinak nez usmevem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dnes se musim pustit do uceni at zase za mesic nezjistim, ze jaksi nestiham :grinning: tak to bude asi narocny den, tesim se az pujdeme odpoledne na prochazku a vsude bude spadany listi a taaak...a na co se dnes tesite vy? :dizzy_face:
19. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
dobre rano maji:slight_smile:

tak ja od rana koukam na ten web...a musim se priznat, ze z myho pohledu zensky co taky maka a jeste studuje se mi z toho zveda doslova a do pismene zaludek...chlapa ani jedne z tech zenskych bych doma mit nechtela, to maji doma nejaky nesvepravny tululum nebo co? "Autopilot je sešit, do kterého budeme psát všechno, co nechceme nosit v hlavě. Nebo všechno to, co by potřeboval manžel, kdybychom odjely na dovolenou." No nevim...rekla bych, ze tohle fakt neni muj zivotni cil....:grinning:
19. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
ale jinak se mi tam spousta napadu libi a snad se k tomu i dopracuju...akorat proste zapojim i V. :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
aeri, ja taky martina hodne zapojuju, ale mnohem min nez predtim, protoze neni az tak do ceho a navic skoro neni doma, takze ani neni kdy ho zapojit, jedine o vikendu, ale to mam teda radsi kdyz si udelame vylet a doma je jakztakz uklizeno a nevracime se do bordelu... ze zacatku mi to taky prislo prehnany, ale zjistila jsem, ze spousta napadu opravdu neni k zahozeni.. samozrejme neridim se uplne do pismenka vsim co je tam napsany, k tomu mam jeste daleko... :wink: ale treba to, ze po sobe uklidis okamzite po praci, nebo, ze nektery veci delas pravidelne ve stejnou dobu (treba otrit umyvadlo rano kdyz si vycistis zuby) apod. ti usetri strasne prace a namahy, kterou bys musela vynalozit jednorazove kdyz uz by to volalo po zachrane :grinning:
autopilota mam taky, mam v nem telefonni seznam, protoze mi zacal blbnout mobil a ja si nepamatuju jediny cislo a nerada bych o ne prisla. Mam tam rozepsany, co v ktere misnosti delam a kdyz to udelam, tak si to proste pro tenhle mesic odskrtnu a dal na to nemusim myslet. takze uz se nestava, ze po pul roce s desem zjistim, ze jsem uz dlooouho neotrela prach. Mam tam rozpis do skoly, predmety a k nim literaturu, kterou musim sehnat a ukoly s terminy do kterych je musim splnit. Mam tam rozpis na bakalarku, co jak dokdy a komu, protoze musim delat statnice v radnym terminu a s porodem se bojim, ze bych nestihala kdybych to nechala az na posledni chvili. Nove jsem zalozila seznam vanocnich darku a prani...pribyde jeste nakup na cukrovi (toho nastesti nebude moc) a taky je tam nas mesicni rozpocet kam pisu kolik a za co, to jsme delali i driv, ale konecne je to na jednom miste :grinning:
zezadu opravdu Martinovi pisu co potrebuju aby udelal kdyz odjizdim na vikend do skoly (pozalivej kytky, nestihla jsem povesit pradlo, nezapomen vynyst kos nez odjedes atd.)
a zjistila jsem, ze ted mame doma takovou pohodicku jaka tu nebyla snad od doby, co jsme se prestehovali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
jeziiis, uz to nebudu cist, dostavam depku jak svina:grinning: maji, rekni mi prosim ze neumyvas sporak kazdej vecer!!!:grinning:
19. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.