• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aeri, jo, umyvam hned co domyju a uklidim nadobi a setru linku :grinning:
19. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
jaj, nekdo tu lehce zapacha, jdu si dat kolicek na nos a zlikvidovat tu spoust v plince :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
no nic, tak ja budu asi do smrti spindira a bordelarka:wink:
19. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
aeri, to jsem si o sobe taky myslela :wink:
ne jako musim rict, ze je fakt super pocit, kdyz mi treba Martin zavola jestli muze s nekym za hodinku prijit a ja mu reknu, ze jasne a vim, ze ted nebudu hodinu kmitat aby se nezdesili, ale pujdu uvarit caj abych mela co nabidnout :grinning:
19. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
aer, přidávám se k špíně a bordelu :grinning:
Na tu stránku jsem ještě nekoukla, ale asi to udělám :slight_smile: sice dneska je u nás víceméně uklizeno, ale musím přiznat, že hlavně nás k tomu nutí návštěvy :grinning: teda ne že by návštěva stála a říkala utři prach, ale před návštěvou vygruntujem :grinning:
Chlap se iniciativně zapojuje sám, kdybych odjela na týden, našla bych jeho i byt i dítě v naprostém pořádku a možná i lepším stavu než při odjezdu :grinning:
ale nad diářem, tedy nějakým autopilotem taky přemýšlím...
19. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Hehe, maji, kdyby mi jarek tohle zavolal, tak taky řeknu jasně, doporučím, at se návštěva moc nerozhlíží kolem, popřemýšlím, v kterém pokoji ji usadit a bordel z toho pokoje přenesu tam, kde návštěva nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
no ja uz neschopna asi zustanu:grinning: navic budu ted chodit do prace na vic hodin tydne, takze budu zase denne v prumeru 9-11 hodin v praci/skole...no nejsem masochista, abych pak jeste piglovala, ne? :sweat_smile: :grinning:
19. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Aer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
no ale ten blok si taky asi poridim...
19. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
aeri, o tom ty stranky jsou, ze staci denne 15 minut a nemusis pak narazove drhnout bordel 2 hodiny :grinning:
jani, jo taky jsem to tak mela, ze jsem vsechen binec nahazela rychle do loznice, zatahla zaves a modlila se aby tam nikdo nesel :grinning: :grinning: :grinning: ted uz neee, at si navsteva trajda klidne po celym byte a budu klidnaaa :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Mám pocit, že se na mě nevyčištěný sporák vyčítavě dívá... To není možné, že ne... :sunglasses:
19. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Maji, úplně si mě navnadila :grinning:
19. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
vite, jak to bylo povzbuzujicii, kdyz nam protekla ta strecha do vsech mistnosti a ja jsem vedela, ze se Martin za 15 minut vraci domu a mohla jsem mu poslat smsku, "stav se u domovnice at se prijde podivat" :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
jinak devcata, jste vitany v superzenach, bojujem tam spolu jak se da a dost mi to pomaha vydrzet :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Když já nevím, jestli chci mít úplně naklizeno :grinning: já pak nic nemůžu najít :grinning: :grinning: :grinning: ne, to jsou jen výmluvy...

Ach jo, chytla mě totální rýma, a mám dutou hlavu :grinning:
19. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
A ted se koukám, že Kika popadla mobil a prohlíží internet... tak to bude za draho :angry: bůůůůůůůůůůů :cry: :cry: :grinning:
19. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
tak ja bych chtela mit naklizeno a asi bych i chtela byt ta spravna hospodynka se vsim vsudy...ale tyhle stavy se u me stridaji se stavy jakesi me hrdosti, ktera je prilis velka na to, abych po praci potupne umyvala sporak, pekla buchty a zehlila pradlo...proste porad je tu ta moje zasada, ze dokud vydelavame oba, nevidim duvod, proc bych mela byt na domacnost sama (coz je samozrejme uplne iracionalni uz vzhlede k tomu, jakyho mam chlapa, on je poklad a zvladne vsechno, i kdyz malokdy ne sam od sebe...a mne prave uz unavuje bud vsechno udelat sama, nebo byt za tu megeru, co ho jen buzeruje)
myslim, ze to vsechno prameni ze zkusenosti doma...bylo mi vzdycky uplne blbe z toho, jak tatka buzeroval mamku, jak ona o vikendech i v tydnu prala a uklizela a varila, zatimco tatka sedel u tv nebo u pc (jasne, na pc pracoval, ale ona taky musela vstat od siciho stroje, aby to vsechno udelala)....chapete me trosku? asi ne, co:frowning2:
19. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
jani, to se stejne s malym deckem stat nemuze, ze bys mela 100% uklizeno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak si uvar cajik a rymu rychle zazen, at muzeme brzo zase vyrazit do hernicky a skocit do tech balonku :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
ja jsem proste divna, no:grinning:
19. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
aeri, a co si to proste rozdelit, ja varim a myju sporak, tak ty hned po jidle umyjes talire... ja vytru chodbu a ty mezitim vysajes a schvalne, kdo bude rychlejsi... :grinning: nejak z toho udelat v ramci moznosti zabavu :wink: my si takhle sem tam davame 15 minutovej zavod s budikem, kdo to vsechno stihne driv nez zazvoni a je u toho fakt sranda jak si hazeme veci ktery do toho naseho uklidu nepatri pres branku a tak :dizzy_face:
nebo Martin musel vcera v noci jeste cvicit na klavir a ze bude koncit za asi 20 minut, tak jsem zaklapla konika a zatim vyzehlila a ono to vazne dyl netrvalo, pak jsme si spolecne sli vycistit zuby a spat a bylo to hezky, jinak chodime kazdej jindy a uz to proste neni to, co to byvalo nez se narodil Tudlinek :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Aer, chápu, u nás doma to sice takové nebylo, ale rodina mojí kamarádky je na tom takhle... chudák maminka poklízí celý dům a stará se o pět dětí. Tatík sice vydělává... no ale víš jak - přesně to, cos psala...
Možná by pomohlo si ty úkoly nějak napevno rozdělit, i když u nás je to spíš taky taková nepsaná dohoda...
19. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
a divna nejsi, nikomu se nechce uklizet od rana do vecera a navic samotnymu :wink:
19. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
ale vsak Vasek mi pomaha, hodne...casto to spis vypada tak, ze ja pomaham jemu...:frowning2: ale proste sam od sebe ne, musim mu rict udelej to a to...no a proste kdyz prijdu v sest vecer z prace, nebo v sedm ze skoly, neni na to chut ani sila:frowning2:
19. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
no to mate fuk, stejne jsou to asi vsechno jen vymluvy....:frowning2:
19. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Aer, vždyť jasně, ty toho máš hodně, práce, do toho škola... To se po celém dni fakt moc nedá, začít gruntovat.
A že to Vaškovi musíš říct, to přece nevadí, ne?
19. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
no vetsinou nevadi...ale jednou za cas uz toho mam proste plny zuby a pripadam si fakt jako general:frowning2:
19. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
no nic, jdu premyslet, co si dam do autopilota....kteryho asi stejne nikdy nezalozim, jak se znam:grinning:
19. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Já si plánuju, že si udělám takové značky do diáře, jakože smeták = pozametat, kýbl = povytírat, k jednotlivým dnům. Jenže na tento rok nemám diář, ale mám už na příští, takový krásný :sweat_smile: :sweat_smile:
19. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
jee, jani, to bude hezky:grinning:
19. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
no kdyz si vezmu, jak dlouho uz si zakladam novou kucharku....fakt to vidim hodne blede :grinning:
19. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.