• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, jen to takhle dodrzet kdyz uz tam budou ty znacky :grinning:
aeri, jj, taky se furt chystam (uz asi dva roky), ze si prepisu recepty z tech hroznych papirku do kucharky :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Jo, taky máme salátové kuchařky :confounded: když si vzpomenu, kolik věcí plánuju, a ještě jsem je neudělala... brrr.
Pamatuju si na ten krásný pocit, když jsem si lehla večer do postele a řekla si, že vše, co jsem měla udělat, je uděláno... Jenže to bylo tak na základce :angry:
19. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
jj, jani, taky si toho vzdycky naplanuju vic, nez se da nejak normalne stihnout :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
A to nepočítám zubaře, kožní, kde jsem chtěla zajít, že, věci, co chcu prodat na mmb... sakra :confounded:
19. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
k zubarce se "objednavam" uz pul roku a kaz si dal vesele zere muj zub :frowning2: a vzdycky si najdu vymluvu, proc se zrovna ted neobjednat...ale kdyz ja se vrtani tak strasne bojim... :sweat_smile:
19. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
jo, ja mam od zubare uz nekdy od cervna nebo tak nejak zadanku na trhani osmicek... :confounded:
19. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Já mám zubaře v Těšíně, tož tam nebudu jezdit, že :slight_smile: chtěli jsme s Jarkem začít chodit někde tu, jenže tu nebyla volná místa, prostě sehnat zubaře, to je umění :confounded: chlap nebyl u zubaře už 7 let. Jesi mu něco najdou, bude to cvakat ze svého, prý to pojišťovna neproplácí. Super.
19. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
jani, ja mam zubarku v Olomouci :wink: Martin se chce svoji v Ostrave zeptat jestli vezme Tobika, ale myslim, ze spis budem jezdit do Ol aj s nim... :confounded:
19. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
a jaktoze to pojistovna neproplaci? snad ma narok jednou rocne na prohlidku, ne? a za sedou plombu se neplati a za bilou jo, ne? nebo aspon tak to mel Martin myslim, kdyz si ted nechal poctive spravit vsechny zuby (mel pekne blbyho zubara, co mu zaplomboval nedovrtany kazy apod. :angry:
19. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
No právě, Kristýnku už by taky bylo třeba vyslat. V Olomouci? No to je teda ještě lepší než ten Těšín :grinning:
19. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
hehee, ale koukam, ze jsme na tom vsechny stejne se zubarem :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
my jsme s Tobikem jeste nebyli :sweat_smile: ale asi uz by bylo na case kdyz se ma jit poprvy v roce, ze... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Jo, ale říkalo mi to nějak víc lidí, pojišťovna to samozřejmě proplácí, když tam chodíš jakž takž poctivě, ale pokud už tam nejsi delší dobu a máš víc výkonů právě z toho důvodu, žes tam dlouho nebyl, tak je to tvoje vina a prý si to platíš sám. Fígl je v tom, že ta pojišťovna bere ten nárok na prohlídku, který proplácí, ale když na ten nárok kašleš, tak ne.
19. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
My jsme s Kikou taky ještě nebyli... Ale obvodní mudra ani nic neříkala a prý ti většínou stejně řeknou, at přijdeš tak za dva roky, že s těma sotva batolatama je prd spolupráce :grinning:
19. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
aha, no tak to je pekny... :angry:
19. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
jani, nam taky nic nerikala, jen ze v zubnim prukazu je prvni kontrola v roce, tak jsem si rikala, ze bysme asi meli jit :grinning:
19. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
tudlicek dopapal, tak ho jdu zkusit ulozit...zatim paaa :dizzy_face:
19. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
pozdravuj ho :wink:
19. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
no prvni pokus nevysel, zkusime to zase za chvilku :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
sos, kolik byste dali pytlíčků želé do tvarohovo(750g)+jogurtovo (300g)+jedna ricota krému? :grinning: aby se to dalo nakrájet..korpus je podtím..nemám vlastně teď ani jeden- Verča mi dva schovala :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
tan, netusim :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
toz kde jste vsecky? :confused:
19. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahoj holky, po dlouhe dobe se zase ozyvam, ted uz jako mlada pani :slight_smile: svatba byla super.
Nejake novinky?
19. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
adel a odkaz na fotky? :grinning:
19. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Jé adél, gratulace :slight_smile: fotky chcem vidět :slight_smile:
My jsme byly na bazéně, teďka ještě dodělávám do školy...
19. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
jani, taky jsem chtela delat do skoly a nakonec vystrihuju andelicky jak blba :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Andělíčky? Už? Jestli mě budete dostatečně hecovat, určo se zmůžu i na nějakou větší vánoční výzdobu :sweat_smile: i když loni jsme se taky snažili.
Jak řešíte stromeček? My jsme vždycky měli živý a velký tady v pokoji, teď si to moc neumím představit, ale zase se toho nechci vzdát a mít jen pár větví ve váze...

No, nakonec to dopadne asi tak, že týden před vánocema toho budu mít hafo do školy a budu ráda, když upeču dva druhy cukroví. Než se vzpamatuju ze školy, bude po vánocích :unamused:
19. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
no ja budu pict akorat pernicky a linecky, stejnak budeme cely svatky pryc a pak uz na to nebude chut.. :grinning:
stromecek budeme letos asi muset koupit, loni jsme meli od tchana z lesa :dizzy_face: ale urcite zivej, jako decko jsme meli vzdycky umelej a nejak me okouzlila ta vune a vzhled zivyho stromecku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no ale kam ho dame zatim nevim, mista by bylo dost, ale bojim se aby ho na sebe nestrhl Tobik...
tohle budou nase prvni samostatny vanoce, loni jsme byli u tchanovcu a rok predtim u myho tatky, tak si chci dat zalezet a proto jsem zacala tak brzo... :wink:
19. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
My měli vždycky živý a já to prostě zbožňuju, tu vůni a tak :slight_smile: naše vánoce to budou už třetí, vždycky jsme na štědrý den chtěli být sami :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
to my taky, ale nejak to nevychazelo :frowning2: letos uz proste musi a uzijeme si je se vsim co k nim patri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.