• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Mám chuť si pustit koledy :grinning:
19. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
ja je poslouchala predevcirem :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
dostavam se kvuli vam do deprese :sweat_smile:

taky se radim mezi bordelare :sweat_smile::frowning2:. ale sporak meju kazdy den :grinning:
19. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak jsem asi jedina, kdo ne, no:grinning: ale za to jsem ho ted poslala umyt Vaska:grinning: rikala jsem mu o svych planech s tim sesitem atd....no nemusim vam asi rikat, jak moc z toho byl nadsen:grinning:
19. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
aer, já teda nemeju sporák každý den a taky tak vypadá :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
jupiii, mame umytej sporak:grinning:
19. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
ady gratulace :dizzy_face: a taky chci videt fotky!:slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
aeri, no vidis :grinning: staci to dobre zorganizovat :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Omlouvá člověka to, že se cítí jako živá mrtvola? A že dítě celý den nespí, tudíž je uklízení značně ztíženo? Já myslím, že jo, a tak se sama sobě omlouvám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tudla dnes uklizel se mnou - prali jsme :grinning: podaval mi po jednom kousky obleceni co mam dat do pracky a pak je zase vyndaval na veseni...zmakli jsme takhle dve varky :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
adelce taky hlavne lasku :slight_smile:

jani,ja s julou taky neudelam nic. chce bud chovat nebo byt u prsa a spi pouze u prsa nebo v kocaru. to je pak tezky. ted mam doma uklizeno v ramci moznosti diky mycce :grinning:
a ostatni uklidim az bude koupelna. a strasne se na to tesim :grinning:. poprve a naposled :grinning:
19. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Ha, tak jsme objevili vylezlý desátý zub. Kika od té doby, co začla chodit, je příšerně zvědavá, prostě spát nebude a nebude, takže pokud neusne v jídelní židličce, když se na nás dívá (chce být výš, když vaříme a někdy tam zalomí), tak je to boj, že by usnula, když jí čtu pohádku, to neexistuje. Spíš ji to víc rozdovádí. Já nevím, jak to dělají v rodině se třema dětma, to na to mají školení nebo co? :frowning2:
Připadám si jako totální looser, docházejí mi nápady, co s ní dělat, vždycky jsem ohrnovala nos nad matkama, co třeba posadí děti k telce, teďka už je chápu, večer jsme se taky dívali na dvd :confounded: :confounded: :confounded:
Sorry za výlev, jen mě kvůli té rýmě bolí hlava, takže to ho mám nějak po krk :angry:

Maji, taky to tak praktikujem :sweat_smile: akorát já vyperu várku a končím, koš na prádlo furt totálně přeplněný, ale za a) to tu blbě schne, b) není kde sušit :confounded: :confounded:
19. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
jani ja taky susim po topenich a na susaku, ven uz se to dat neda :frowning2: teda dnes by slo, ale byla jsem na to lina...
ale kos mame taky furt plnej a nechapu, min. tyden jsem vyprala 4 nebo 5 pracek a dnes jsem musela zas dve a jeste tam aspon dve jsou :sweat_smile:
taky mivam obcas "materskou krizi", ze uz proste nevim jak tudlu zabavit... ted je to nastesti ok :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Fajn, hod mi prosím nějaké nápady :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
ja mam zas hruzu jak mi bude jula usinat az nebudu kojit :frowning2:,ted mi nikdy neusne jinak nez s prsem v puse :frowning2:. ach jo :frowning2:
19. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
a ja ted neperu,jsem bez pracky :sweat_smile:. ale zitra uz ji zas napoji :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
jani, ted nejoblibenejsi je hra na uklizeni :grinning: pak si hodne stavime z kostek, uz je umi dat pekne na sebe, tak uz to jde. Pak vkladani tvaru, to miluje, ikdyz to jeste neni 100%.. hodne malujeme, bud pastelkama na velikej karton nebo jsou super vodovy omalovanky. Chystam se na plastelinu, ale zatim jsem nenasla odvahu mu ju dat do ruky :grinning: miluje dreveny pexeso, hrajeme hooodne zjednodusenou verzi se trema obrazkama, ukazu mu v jakym poradi jsou, otocim je a pak se ptam "kde je lev (domecek, kyticka...)?" a dokud to nenajde tak to opakujeme, to zabere hodne casu. nebo mu ukazuju obrazky a zkousime se vymacknout jak ta vec dela (teda ja tu kvilim na lesy a on se akorat skodolibe smeje) :grinning: hazime si balonem a snazime se hrat fotbal, hrajeme si divadlo s manaskem krteckem a zabkou. busime do vseho co vydava zvuky. cteme knizky. pak ma takovou dratovou zirafu na ktere posouva koralky ruzne do zatacek a tak, to ma taky rad. Hrajeme si na medvedy v posteli. tancime. a kdyz uz fakt potrebuju klid pustim mu bud pohadku nebo nejakej program na netu :sweat_smile:

say, neboj, tobik byl jeden cas taky dost pricucka a jak to ted pekne bez kojeni zvlada :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Díky za nápady, něco z toho taky provozujem, ale zatím v okuchanější verzi :slight_smile: Blbý je, že Kika u ničeho dlouho nevydrží... nieusedzi, říkají babičky :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
jani, to tobik taky ne :wink: na to maji casu dost..kdyz ho ta cinnost hodne zaujme, vydrzi tak 15 minut, kdyz nezaujme, po pul minute odchazi najit si lepsi zabavu :grinning: nastesti si hodne vyhraje sam, takze to tak nejak stridame, dopoledne vetsinou travime kazdej u nejake svoji "zabavy" a odpoledne se mu intenzivne venuju a pritom odskakuju aktualizovat kona :grinning:
19. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
jo a jeste kdyz je tma tak si promitame takovyty stary obrazkovy pohadky (takovyty ramecky posouvaci) :grinning:
19. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
zdravim vyčerpaná po oslavě. Jak jsem tu psala, tak jsem výběr sedajdy nechala na tchýni a hádejte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Römer king plus zelená. No je úplně úžasná...ale těžká jak..by to chtělo ještě auto a mít jí v něm stabilně :grinning:

Ad zábava- včera jsme koupili akvárko. Zatím je to zábava spíš pro tatínka- surfuje a vybírá, co pořídíme, dnes byl lovit plankton
19. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Právě mi přijde, že kika si dřív vyhrála sama víc než teď, ale to je možná jen můj dojem, ještě nedávno jsme na ni byli celý den dva, tak mi to asi tak přijde, prostě mám dneska stěžovací náladu, tak mě neberte vážně :grinning: :grinning:
Jé, ty staré pohádky by možná ještě někde našel můj taťka :sweat_smile:

Tanuki, dobrá tchýně :wink: souhlas, ta sedačka je těžká jak prase. Je mi líto Jarka, jak se s ní + Kikou v ní, když spí, musí tahat. Ale co naděláme, venku ji nenecháme.
19. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
jani, nam je dovezli tchanovci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt to miluje, tak promitame skoro kazdej vecer, akorat mame trochu omezenej vyber pohadek :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
tan, jak oslava probihala???
kde byl tatka na lovu planktonu? :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
v rybníkách u nás :slight_smile:
No, dost se tu dohadovalo kvůli horám, které vymysleli tchánovci- že nám všem dají k Vánocům..a nám se ten termín moc nehodí a švagrovi vůbec...Spodek dortu byl báječný, hořejšek chutnal víc želé než tvarohově, tak příště :wink: Z dárků jsem nadšená, Verunka taky.

Taky jsme na V. dva, děsím se trochu, až to nebude! Ale ťukyťuk, myslím, že si sama dost ráda bude prohlížet knížky (to má po tátovi) ale zase stále dost mizerně spí. Teď těch 14dní, co jsem chodila na urologii na 7mou ráno..jsem byla vyřízená.
19. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
19. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
a jdu spinkat :slight_smile: dobrou vsem co jeste nespi :grinning:
19. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
ja vim ze bych stihala mnohem vic kdybych nesedela na netu :sweat_smile:

tan,sedacku zavidim,tchyne je fakt trida. tohle nam nehrozi :frowning2:
20. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
ja ji budu rikat ze chci pro juli k vanocum nejaky ty kostky,jeste nevim presne jaky. jestli ty co se skladaji podle tvaru. pohybuje se to co jsem zatim koukala okolo 500 kc a uz ted mam strach ze mi rekne ze je to moc :sweat_smile:

jinak dobre rano :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
say, pridej odkaz jaky kostky myslis...nejak nevim, asi mam jeste zatuhlej mozek... :sweat_smile:
20. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.