• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ja jeste nemam presne predstavu,ale mam na mysli neco takoveho podiobnyho
http://www.fisher-price.com/cz/infanttoys/product.asp?s=bubrilliant&id=41167

nebo tohle
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle-znacky/fisher-price/kosticky-mekke-fisher-price

fakt jeste nemam moc predstavu

pak urcite asi tohle,to by bylo treba od me mamky :grinning::
http://www.fisher-price.com/cz/infanttoys/product.asp?s=bulnl&id=41180

a pak nejakyho usinacka. ale to nevim jestli neni blbost :sweat_smile:
20. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
say, neni Tobik ma taky svuj polstarek/medvidka, kterej s nama cestuje uplne vsude :wink: usila mu ho jedna znama :dizzy_face:
20. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
a co myslis na tu skladacjku a na ty rikadla?
chci aby mela jen par veci,za to kvalitnich.co ji neco da,nauci,zabavi..
20. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
mluvici knizky jsou u nas hit taky :grinning: ty mekky kosticky bych asi nekupovala, to mi prijde pro mensi miminka. a ty kalisky jsou hezky a vyhraje si s nema aj kdyz bude starsi :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
no taaak, kde jste? :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
no nic no, tak ja si budu psat sama se sebou jako obvykle :grinning:
20. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
to vite, ze mi to nevadi... :sweat_smile: :sweat_smile:
decko je protivny, nechce jest ani spat a jenom rve... :angry:
dneska mam asi materskou krizi ja...
20. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
a prispevek s cislem 10 000 je muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
20. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
gratuluju, maji:grinning:
ja jsem mela jet zitra na exkurzi do kunshist. muzea do Vidne, na celej den...a asi nakonec nepojedu:frowning2: porad mam neschopenku a bojim se, ze by me to dodelalo uplne:frowning2: ach jo:frowning2:
20. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
aeri, jak to ze mas neschopenku? co se deje? :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
maji,dik za radu. ja si to myslela ze ty skladacky budou lepsi :slight_smile:. nechci juli zahrabat zbytecnyma darkama. uz i kvuli prostoru a pak,nevedela by samou roztazenosti co driv :sweat_smile: :grinning:.

aer,furt neni lip? :frowning2:
20. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
me byla julka taky protivna,nemohla mi doma zabrat, tak jsem ji oblikla,dala do golfek,sla koupit cerstve kruti prsicka a ted mi to spokojene dospava na balkone :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
jsem nemocna, maji:slight_smile:
say, furt moc ne:frowning2:
20. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
ach jo. a co ti presne je?
20. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
say, jj, to uplne chapu, nam se tu furt vali milion hracek a Tobik si stejne hraje tak s peti dokola, ale roztahany je vsechno vsude :grinning:
aeri, tak rychle uzdraveni preju. Co ti je?
20. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
JSEM TCHYNI RIKALA ZE co bude mit v planu koupit juli,uplne ji vidim jak by nakoupila treba 5 plysaku u vietnamcu,hlavne ze je toho hodne :grinning:. tak jsem ji rekla ze s ni klidne do hrackarstvi pujdu aby vedela,ale ze chci aby dostala jen 1,ale kvalitni hracku. tak pry ji da radsi penize :-n :grinning:. uvidime. ale fakt se diky juli na vanoce tesim a uz vymyslim jak to bude vypadat :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
no tak nejak normalne, asi nejaka chripka...nic hroznyho:slight_smile: akorat jsem myslela, ze uz dnes budu v praci a misto toho mi vcera doktorka rekla, ze mam lezet, ze mi to sedlo na prudusky:frowning2:
20. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
say :grinning: :grinning: :grinning: tak at da penize a vyberes sama, no :grinning: :grinning: :grinning:
aeri :frowning2: to je hnus, ale v tomhle pocasi se vubec nedivim, zes nekde neco chytla... :rolling_eyes:
20. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
jo, to pocasi je na prd:frowning2: no a k tomu jsem to dneska zas dostala....minule jsem to orvala, tentokrat uz ne, nejak uz s tim asi ani nepocitam :pensive:
20. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
aer, ono to prijde az to nebudes cekat :wink:. treba se jednou vyjimecne striskas a tyden na to zjistis // :grinning:
20. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
nazdarek holky :slight_smile:
Aer akorat jsem ti tento tyden chtela napsat, ze bysme mohli zajit na chvilku nekam posedet, nebo by ses mohla stavit k nam, porad mam od tebe pujcenou tu knizku :slight_smile: tak az budes zdrava, ozvi se :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
jeste jsem se zapomnela pochvalit, dneska jsem udelala uspesne prvni cast zapoctu :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
ok, Ady, domluvime se, a gratuluju:slight_smile:
20. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Páni, tak 10000 příspěvků za námi :sweat_smile:

adél, právě jsi mi to připomněla, dámy z brna, taky bych se s váma chtěla někdy konečně vidět :wink: už mě to neba jen přijet a odjet...
20. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
jani, jasan, zajdem zas na coklitku:wink:

hned jak se vyhrabu z nemoci a depresi:sweat_smile:
20. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
OK :slight_smile:

Hehe, dneska jeden docent říkal na přednášce super hlášku: jeho argumenty byly tak chabé, že ani nekulhaly, protože neměly nohy :grinning:
20. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
holky, ktere zijete s mimcem v jedne mistnosti, jak jste to delaly vecer? u nas se obcas koupe tak kolem pul osme, pak nakojim, malou ulozim, ale vubec to neberu tak, ze je vecer a ze ma jit spat....nechavame si tu i rozsviceno, cteme si, nebo koukame na telku,,,nebuze ji ten ruch vadit? ona definitivne usina az s nama o pulnoci, i kdyz predtim treba jednou usne, pak se probudi na kojeni....
20. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
emi,my zeslabene koukame na tv,ale tma je vzdycky
20. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.