• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Emi, my jsme to měli asi tak, že Kika když byla v Dorčině věku, tak usínala celkem brzo, takže jsme zhasli, ale bylo rozsvíceno v kuchyni, normálně nahlas jsme se bavili, potichu dívali na telku... Když byla větší, posunulo se to a taky chodila spát s náma kolem půlnoci, do té půlnoci se koukala, jak vaříme, kojila se a tak... Takže pokud Dorka nějak extrémně nevyžaduje, že by chtěla spát (mnutí oček, neklid atd.), naopak kdybyste ji dali do postýlky a trvali na tom, že teď hned se bude prostě spát a ona by řvala, tak to prostě nechat tak, jak to je... Ona si to upraví, řešit bych to začala, až když vám to začne nějak extrémně vadit nebo to začne zacházet do extrémů, tzn. ve dvě ráno si bude chtít hrát.
Takže bych nasadila míň světla, nenechávat svítit jak v supermarketu, bavit se normálně nebo trochu potišeji, nějaké filmy kdyžtak potišeji... Jinak nejsem moc zastáncem toho, že dítě má usínat v absolutní tmě a tichu.
20. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
to my v kuchyni taky svitime,ale v obyvaku proste neni rozviceny lustr :grinning:. tv sla trochu potiseji a bavili jsme se normalne.a bavime :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
tak asi taky zavedem nocni rezim..nejak jsme se doted chovali, jako by tady nebyla...spala i kdyz bylo rozsviceno..ale ted uz tak od sedmi nespi a nevim proc....vubec nemuze zabra, oci jak monglec, uplne rude...
20. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
Hmm, to je jiná, když nemůže zabrat, neusne ani u prsa? Zkusit uspat nějakou pohádkou, zpíváním...
21. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
jani ja nevim, co to melo znamenat...bylo to jako kdyz si chce prdnout, tak se porad vyskubava od bradavky....fakt nevim, co ji bylo, definitivne jsem ji poradne nakojila v jedenact a spala ctyri hodky, pak kojeni a zae ctyri hodky....kdyz hezky usne v osm, tak se budi v noci po dvou hodinah, fakt to je veda toto :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Jo, to si člověk nevybere s tím spaním, co? :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
pro depresářky :slight_smile: mně to pomohlo :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=e-UF-h1K4rM
21. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
wonderful :grinning: :grinning: to jsou čtyřčata či co? :sweat_smile:
21. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Přišly jsme s malpou z procházky... dala bych si dvacet jako ona :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
tan, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty jo, takova pekna maminka..proc si obcas pripadam jak nejvetsi zrudka pod sluncem? :grinning:
jani, kde jste byly? ja vubec netusim kam dneska s Tobikem vyrazime... :sweat_smile: me tak nebavi chodit sama na prochazky :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Mě to taky neba... šly jsme do parku, ťapala sama... takže když jsme do parku vešly, byla už unavená a chtěla nosit, tudíž jsme zas šly zpátky... Prčic, už se asi probudila a já umím prd :angry:
21. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
tan,super video :grinning:

tak mi julka nic nesnedla a ted spi. a to jsme spali do 11 :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Say, Kika taky nic nejedla. Pozoruju, že ve středy je taková náročnější na pozornost, asi kvůli úterku, kdy mě skoro vůbec nevidí.
21. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak to tobik zbouchal misku spenatu s bramborama a celej zloutek :grinning: s tim problem nemame :grinning: :grinning: :grinning:
vcera jsme sli martinovi naproti k hudebce a tobik celou cestu tam utapal po svych, uplne jsem hledela a jeste sel docela svizne, sice se mi cestou vyvalel v bahne (mel na sobe cistou novou bledemodrou bundicku a bily rukavicky :sweat_smile: )..ale fakt jsem zirala, pak tam lital jak splasenej po najezdu pro vozickare, hrali jsme na honenou, obesli celou tu velikou zakladku a na ruky chtel az cestou zpatky :astonished: :astonished: :astonished:
21. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Tobík šikula :dizzy_face: Jj, taky jsme dneska sbírali všemožné nesmysly :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
maji, tak to je sikulka!!!
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
na to jakou chvilku teprve chodi, tak se fakt prekonava...ale zas je fakt, ze kocarek beru vyjmecne, protoze se strasne tezko ovlada, to radsi taham tobika na rukach, takze jsem ho k tomu rozchozeni se asi tak trochu timhle aj donutila :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Jo, nějak se nám rozchodili :grinning: já měla sebou nosítko, cestou zpátky jsem ji tam vzrla a usla, spí doteď, naštěstí se neprobudila... ještě má i čepičku a bundu :grinning: a já se konečně učím...
21. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
hm, tak tobik uz asi vstava..ach jo :grinning:
21. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
jee, zrovna jsem koukala, ze je novej kalendar od svetlusky (pro nevidomy), loni jsme si ho koupili a letos koupime zas, protoze je kraaasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://svetluska.centrum.cz/pomoc.phtml#kalendar
21. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
ha ha, prdola vyhrabal svoju helmu na kolo, narazil si ju na hlavu a odkracel hrat na klavir :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
maji,krasne fotky v albu :wink:
21. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
diky, ty jsou z tohodle tydne jak jsme byli sbirat kastanky :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Přidávám se, pěkné :slight_smile: to ani nevím že je z Tobíka cyklista :dizzy_face: a ten bazén, to je kde?
21. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
jani, to je Jindrichuv Hradec :grinning:
21. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
No já si říkala, že tady v Ově jsem to ještě neviděla :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
21. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
super jak ty batolata chtějí pomáhat :grinning: dávám prádlo do pračky, Kika přinesla povlak na polštář, ten jsem sice prát nechtěla, ale tak at má radost, dala jsem ho tam. Pak donesla Jarkovu botu.... to už jsem zatrhla :sweat_smile: :sweat_smile:

jjkkkfxyxfc b v
21. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
jee, dneska jde lampionovej pruvod kousek od nas... ale su po prochazce tak znicena, ze uz nikam nejdu...kdybych to byvala vedela, tak jsme vyrazili az tam :sweat_smile:
21. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
21. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.