• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi krasa :dizzy_face:
21. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Dorka má supr blog :sweat_smile: :sweat_smile: takže plavec jo? :slight_smile:
21. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
ja blog sleduju pravidelne, mam to porad v liste:grinning:
21. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Já se na blog taky furt chystám, mám to v plánu cca rok, naházet tam články a tak... njn :confounded: když je někdo lemra líná, tak se nedá nic dělat :grinning:
21. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
aerin dostanes nejako ucenu pravidelneho navstevnika!!!:grinning:
to je super darek s tim vetronem..!:slight_smile:
ja vymyslim, co Filovi....k Vanocum..Jani ty mi rekni, jake byly ty pivni lazne...
ja bych chtela nejakou treba vyrivku a masaze....pro oba...le spis jen na den, at nemusi byt mala dlouho na hlidani..
21. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
emus:grinning:
21. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
pivní lázně byly úžasné, fakt. ale bohužel v kádi jen půlhodina, i když víc by se tam asi nedalo vydržet, bylo to celkem teplé. pak masáž a relax na lůžku, teda aspoň v zábřehu, celkově hodina a půl.
21. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
jani a muzou tam ikojici bez problemu, jo?
21. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
jasně, ale nesmíš se ztřískat :sweat_smile:
21. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
jee, emi, fotecky nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
jani to ja zase neee...:grinning: ale myslim, ze cokoladova, nebo nejaka takova neni vhodna pro kojici, vis, tak se radsi hned ptam...prijde mi porodne, tak chci hned neco koupit F. pak uz nebude sance, dostal vypoved...takze mame jeste vetsi prd, nez jsme cekali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
maji diky:slight_smile:
a byla jsem dneska v Brane, to tam je divne :unamused:
21. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Emi, tak to mě mrzí s tou výpovědí... ale se svým oborem něco najde, ne? :slight_smile:
Já nic o vlivu na kojící nečetla, prostě se koupeš... a dáš si pivečko, jesi chceš :grinning:

Jaktože je to v bráně divné? Všichni se na to hrozně těšili, ne?
21. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
21. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Maji on je spis uzasny..! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jani je tam silena tma, na cokoli se zeptam prodavacky, tak nevi, ani netusi...skoro nic tam nemaji...ze muzou poslat z Brna a tak...
21. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
maji další mozart :slight_smile: :slight_smile: važ si toho :wink:

není tam prodavačka někdo z pipek?
21. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
dalsi blazen... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Jaký blázen? Kdo?
21. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
tobik :grinning:
21. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
ALe proč? :grinning: a co ten zasmušilý smajl?
21. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
ale to nic :slight_smile: jen uz mi z toho hrabe, celej den trcim doma a sislam na decko a vecer sedim na netu, protoze muz sedi u klaviru se sluchatkama na usich...asi si budu muset zvyknout, no... :grinning:
21. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
A i když sedí u klavíru se sluchátkama na uších, tak to slyšíš, pač to klape, že? :grinning:
Představ si, jak to bude fajn, všecky vaše dětičky budou na něco hrát a budete super kapela :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
ja myslela, ze, ma sluchatka, aby se neslysel..:grinning:
21. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
jani, presne tak :sweat_smile: je to jak ve cvokarne, bud se bavis s miminem jehoz slovnik sestava z ham a eeee, nebo ti do hlavy busi klapani klaviru :confounded: :confounded: :confounded:
21. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
jani, nestras, decka na nic hrat nebudou :grinning: :grinning: :grinning:
emi :grinning: to bych potrebovala spis ja..a nejlip s nejakou relaxacni a hoooodne uklidnujici hudbou :grinning:
21. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Tak já momentálně slyším jen souseda nad náma, kašla zhruba stejně tuberácky jako já :grinning: :grinning: Jarek vždycky uspává Kristýnku, a já do pokoje nemůžu, protože kdyby mě viděla, začla by zas brečet. Jenže teď je ticho už nějak podezřele dlouho, bud malá furt ještě neusla, nebo druhá pravděpodobnější varianta, spí oba :rolling_eyes: takto ted vypadají "společné" večery.
21. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Vážně nechcete aby hrály? Co jsem zažila učitele hudebky, tak všichni na tom naopak fanaticky trvali :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
no tak hrat budou,ale doufam, ze jen tak pro zabavu... :grinning:
21. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Teď je to jak z interview pro ty celebrity: Co uděláte, až vám děti řeknou, že se chtějí živit tím, čím vy? :grinning:
21. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
zlamu mu prsticky :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.