• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Zpřerážím jim hnáty :grinning: :grinning:

No nic, jdu spát, než mi definitivně hrábne. Poslala jsem jedné doktorce od nás ze školy mail ve verších, že bych ráda viděla svůj opravený úkol, pač na mě asi zapomněla :grinning: :grinning:

tak radši dobrou noc :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Tak jsem se trefila :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Kde to vázne? :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
vyplnuju podklady k zadani bakalarky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele nevis Zasady pro vypracovani to je jako osnova prace nebo co? :sweat_smile:
22. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Jo, zní to tak, to bude ten autopilot :sweat_smile:

zrovna jsem koukala na ty stránky pojďte dál a trochu mi tam není něco jasné... ten autopilot, jesi tomu dobře rozumím, tak každý týden v měsíci se zaměřím na jiný pokoj. Dobrý. Ale k čemu to je, že budu zaměřená třeba na ložnici, když v kuchyni stejně musím vysávat, vytírat, umýt sporák atd.? Tak k čemu je zaměření na nějaký pokoj?
22. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Nenechávejte si na žehlení několik praček. Před žehlením také můžeme vytřídit malé věci, nebo ty které nenosíme.
Zvlášť děti občas vyházejí věci ze skříně, a ty věci, které nenosí, se pak ze země hodí rovnou do prádla. Zlatíčka naše :grinning: :grinning:

Hm, tak zrovna mám v koši asi desítky praček, některé věci se zatím nějak tak uplácly a už žehlit nepotřebujou :grinning: :grinning: Děti vyhazují všecky věci ze skříně, a nemusím házet do prádla nic, protože ve skříni mám jen to, co do prádla nechci... :sweat_smile:
22. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
no že v jednom pokoji uděláš každý den nějaký určitý úkol, jsou tam Denní tipy a ty jedou prave podle tadytoho rozdeleni na zony, tenhle tyden teda dost chaoticky, ale jinak tam Lida vzdycky rano vlozi tip na den jako treba ja nevim podivejte se na ulozny prostor pod posteli...takze to jsou takovy jako ukoly navic v te mistnosti, na ktery by ses treba ani nepodivala, protoze by ti to prislo uklizeny :sweat_smile: ehm, to jsem vysvetlila dost zmatene :sweat_smile: :sweat_smile:
22. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
no vidis, tak ty muzes vytridit a rovnou uklidit a na zehleni toho neni tolik :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Dobrý, ještě mi pověz, takové věci jako vytírání, vysávání, žehlení atd. děláš když tobík spí, nebo to zvládáš s ním?
22. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
vysavam s nim, vytira Martin, zehlim kdyz usne, protoze se bojim, ze by na sebe shodil prkno, ale toho zehleni je vzdycky tak na 20 minut maximalne :wink:
22. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
tak ja si to asi budu delat po svym, to rozdeleni...:slight_smile:
zehlit nezehlim...a nehodlam s tim zacit minimalne do te doby nez se prestehujem, protoze stejne nemam prkno (protoze na nej nemam misto, snad me aspon Janca pochopi...), a az se prestehujem, budu mit (da li buh) susicku a tudiz to s zehlenim taky prehanet nebudu:slight_smile:
a vcera V. konecne koupil nasadu na nas novej specialni a naprosto luxusni smetak a zametalo se s nim skvele:slight_smile:
22. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Uf, zkusím to promyslet. Blbý je, že za týden mám test a musím ještě přečíst tak 600 stránek textu, co přečíst, umět. Takže spíš vyhlašuju týden ve špíně a svrabu :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
ja mam krizi, strasne se doma nudim a nevim co s tim :confounded:
22. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
dneska v 7.45 u nas zazvonil chlapek, ze nam jde vymenit plynomer :sweat_smile: tak jsme ho vpustili na cistej zachod, pak prosel uklizenou chodbou do kuchyne s umytym sporakem a prazdnou linkou...parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Supr ne? :grinning:
22. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
maji,parada :slight_smile:

to ja tu zrovna sedim,jula kupodivu spi,i beze me a ja se premlouvam at jdu neco delat. konecne muzu zacit uklizet vsechen bordel po koupelne,myti oken,zaluzii,prach a tak se mi nechce :sweat_smile:
pradla tu mam tak na 100 pracek,ale k cemu mi to je,kdyz pracka uz tyden nepere protoze nejde zapojit :rolling_eyes:
22. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
tak uz nespi :rolling_eyes:
22. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Maji, ty už jedeš v superžením rytmu? :slight_smile: Na čem to Tobík stojí? máte ty polystyrenové krychle potažené látkou??? Kde se to kupuje? Zrušila jsem postýlku, je jen matrace na zemi, tak bych brala něco, ať se neodkutálí.
Včera byla snad poslední oslava, dort už byl výborný :wink: ale zas je tu úklidu..a já chci šít a né uklízet!
No, s tou Bránou jsem to čekala, že to budou mít prodavačky dost těžké- je to tak specializovaný sortiment, že spíš než "a jak se používají ty látkové plíny" tam přijdou mamči s veeelmi konkrétními dotazy. Je to spíš tak na okoukání..a pak objednat z netu a vyzvednout tam :slight_smile: Ale taky je to super pro potenciální donory dárků-poslat je tam a ne do chicca:wink:

aer, naprostý souhlas se žehlením. Má ta sukně být trochu zmačkaná od začátku nebo až když si s ní (vyžehlenou) někam sednu a vstanu. Hlasuju pro první možnost :wink:
22. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
ja nezehlim nic :sweat_smile:
na cloveku se to vyvesi :grinning:. zezacatku jsem zehlila vse juli,pak uz jen pleny a ted nic :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
jo, holky, bylo to super :grinning:
tan, jj, je ze me superzena :grinning: :grinning: :grinning: nebo aspon uz k ni mam trochu bliz :grinning: Tobik stoji na bobku od sedacky z ikei, je dobrej, uvnitr dutej, tak ho pouzivame aj jako "kos na hazeni balonku" a Tobik v nem jezdi jak v aute :grinning: :grinning:
jo a prave jsem dozehlila a bordelzidle je opet praaazdnaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
aer, naprosto to chápu :slight_smile:
Jak to děláte s tím nežehlením? Na kolik perete otáček? Protože já tak na 800, pověsím to, a prostě se to nevyvěsí. Něco jo, některá trička jsou v pohodě, nežehlím, ale jiná prostě vypadají zmačkaně, o mužových košilích ani nemluvě... Vím že moje mamka taky nežehlila, vyprala, pověsila to v sušárně, hezky, na klamerky, viselo to tam dva dny a bylo... ale to já si prostě nemůžu dovolit, přehnu to na sušák a doufám, že to bude co nejdřív suché...
22. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jani, zdimam myslim na 700...Vaskovy kosile a svoje halenky do prace susim poveseny na raminku s peclive srovnanyma lemama, limeckama..., aby se skutecne vyvesily, zbytek proste na susaku, kdyz je neco vylozene zmuchlany, tak to samozrejme prezehlim (nebo spis Vasek:grinning: ) u Terezy...jinak nezehlim fakt nic.
22. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Hmm, kdybych to nacpala na ramínko, tak by to mohlo být v pohodě. Jenže kam dát to ramínko, napadají mě asi dvě místa, kde by přes den mohly přežít bez úhony. A o dvě tři košile míň, to už je přežehlím rovnou :grinning: Jako je mi jasné, že kdyby se to pověsilo hezky, tak je většina věcí ok, jenže na tom sušáku to odolává dost náporu :sweat_smile: no takže prostě žehlím a hromadí se mi to tu.
Ono je hodně problém, že často perem s využitím nočního proudu, tudíž pračka dopere v pět ráno a já to pověsím dejme tomu o pár hodin později, takže to chvíli leží zmuchlané v pračce, no a pak tomu už nepomůže ani svěcená voda :grinning: Ale i věci co jsou pověšené hned vypadaj někdy děsně zmuchlaně.
22. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Čau ženy, vidím, že se řeší žehlení :slight_smile:.
Maji, já chci být taky superžena!
Vstala jsem v sedm, udělala jsem přípravy do práce, uvařila špenát, vyprala a pověsila 3 pračky, uklidila byt, došla do obchodu, srovnala a dopsala jsem si materiály na vývoj jazyka, natiskla klientům materiály na kurzy, dala jsem se do pucu (hlava, nehty), teď se jdu šprtat, pak valím do Brna koupit manželovi bundu, pak na kafe s kámoškou, pak do katedrály na natáčení CDčka a večer domů - vykoupat, sklenička vína, zasexovat a spat :grinning:.

Přičemž nezvládám psát diplomku, učit se na státnice a do autoškoly, nemám tolik času na kámošky, kolik bych chtěla, nestíhám péct buchty a vařit domácí polívky.

A do toho stále čekám na MS a ta nejde :grinning:...
Nedal by se ten den nějak natáhnout???
22. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
A já si připadám, že celý den nestíhám nic, něco dělám a nemá to systém... a na druhou stranu mě zřejmě i baví, žít v chaosu :grinning: :grinning: ale nějaký diářek by mi asi prospěl.
22. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
A do toho tady probíhají LIDOVÉ MISIE :stuck_out_tongue_closed_eyes: což znamená, že nám tady choděj po městě faráři v černých klerikách a kážou. Celej tejden ve dne v noci nějaký akce a od nás se očekává, že se toho budem aktivně účastnit ... :rolling_eyes:
Se mi už dneska zdálo, že si jsou pro mě :grinning:.
Dnes večer je KAJÍCÍ PROCESÍ a máme si vzít POCHODNĚ S SEBOU :angry: .
Nejdem ani za nic, nehodláme děsit normální lidi :grinning:
22. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
FAjn, rozflákla jsem jednu ze dvou skleniček na víno. Byla krásná, ručně malovaná. :angry: :angry:
22. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Mě dneska urve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bordel tu jak v tanku, věci roztahané, nádobí rozmyté, všechno všude... no a zvoní pan domácí, že má pro nás prodloužení nájemní smlouvy, a šup do kuchyně :grinning: :grinning: :grinning: ... kdysi aspoň předtím zavolal, ted se objevuje jak duch :grinning: :grinning: ale měl pochopení, příští týden čekají třetí. prý je zůstat s dítětem doma záslužný čin :sweat_smile: :sweat_smile:
22. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
ola senority:slight_smile:
ja jsme nekde(slepice) cetla navod na uklid a prislo mi to jak pro debily...:grinning: jako ze uklizena kuchyn vypada po tom, co umyjeme nadobi a schvame ho a smeteme drobky z ubrusu na stole a podobne...:grinning: si troufam rict, ze umim uklizet i bez navodu...:grinning:
a bavi me to, kdyz Dorka spi..kdyz nespi, tak jsem nasrana, protoze Fil ji neumi utisit...:grinning:
22. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
emo, mrkaci dorka je strasidelna!!!!!:grinning:
ale ta cernobila fotka je naaadherna :dizzy_face:
22. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.