• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my s Filem z toho mame zakernou srandu...vsichni nam pisou, ze se lekli...:grinning:
22. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Janey, nám rozflákala sestřenice jednu z pěti :angry: což mě taky štve, protože nabízet návštěvě víno ve skleničce "ikea, jak na mojito" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se dnes tvářím marod a snažím se ležet. Verča hrůza, má rýmu, takže se průběžně budí a já dávám a dávám prso, i když už jsme to měli zas skoro odbourané :cry: Teď od půl šesté spí, přes den spala jen půl hodiny od 11ti. Docela by mě zajímalo, zda to je teď noční spánek nebo jen večerní zdřímnutí.

Máme dvě nové krevetky :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Kika taky snoplí, chudák, do toho lezou tři stoličky, no paráda :confounded:

Dobrou noc...
22. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Hehe, dorka na mě mrká jedním okem, to já nikdy neuměla :grinning: :grinning: :grinning:

přišla jsem na super skleničky z fleru, asi je objednám.
22. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
a vidělas tu novou nosící bundu, co tam mají? škoda, že není teplá, vypadá naprosto fáječně.

Já jsem taaaaak naštvaná! Manža objednával sporák, žádný potvrzovací email, zavolání... tak jsme mysleli, že to udělal blbě. Potřebovali jsme to na včera- tchánovci tu měli plynaře z chalupy..a prd, tak jsme to odvolali. A dnes ráno sms od dopravce, zda jsme dnes doma :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Paráda, trvdnout celý den doma nemám v plánu, musím ještě do bývalé práce pro razítko na žádost o přídavky.. :frowning2: navíc váží přes 40kg :grinning: navíc tu jsou schody, no bude to ještě prdeeel. Martin snad dorazí, ale kdyby to nešlo, máme tu dělníky na zateplení, tak jednomu šoupnout 100-200? jestli by nepomohl?
23. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Dobre rano:slight_smile:

tan, myslis tuhle? http://www.fler.cz/zbozi?id=473416 ta vypada fakt dobre!
23. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
jo a hele....ja nemam rada klasicky plyma do kocarku, ale tohle se mi moooc libi :dizzy_face: http://www.fler.cz/zbozi?id=456274
23. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
aerin, přesně tu.. ale asi ten softshell nebude nic extra- koukala jsem na net, že se dá koupit bunda za 700, tak paní koupí dvě a přešije to..Ale hrozně se mi líbí, jak to vypadá profi, když je dítě vzadu. Já teď vypadám jak almara :wink: Nicméně to neřeší náš problém se zimou :frowning2: ještě jsem se neodhodlala si teda prostřihnout bundu vzadu a našít tam klíny, aby se tam dítě vešlo, ale budu muset. Verča má sice 8,3kg, ale už mi pěkně prasí záda, když jí nosím dlouho na břiše. Ale zas až bude náledí jí stejně raději šoupnu do kočárku, abych s ní někde nešvihla :pensive:
Deka je pěkná na malé mimi pěkná.
Co vy, už jste zkoušli ten Clostill nebo odoláváš? :pensive:
23. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahooj :slight_smile:
my máme na nošení kapsu s jsme moc spokojení. Vlňáčky už jsou v akci a je to teda paráda - Matýsek jde dokonce zohnout v pase (což jde v pulce dost ztuha, je v tom jak prkno :grinning: ) Matýsek taky v noci soplil, vytáhla jsem odsávačku na vysavač a říkala jsem si, to bude řev, a on se tomu chechtal :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
to si toho lakshmi važ, že neřve :wink: Kapsa je fajn, ale neřeší to to nošení na zádech..
23. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
no ja budu noseni na brise urcite resit vsadkou do sve normalne bundy/kabatu, to pro mamku nebude problem...a snad si troufne i na nejakou specialne sitou na noseni i na zadech. No a nejakou kapsu urcite taky spichnem:slight_smile:

clostil jsme nezkouseli a ani nebudem, cyklus se mi uklidnil, posledni tri cykly jsem mela ovu 16, 21 a 17DC:slight_smile: nicmene tehotna porad nejsem:frowning2:
23. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
No v návodu píšou, že je to i na záda, dokonce i na obrázku ukazujou, jak to tam bezva pasuje :slight_smile: ale teď si uvědomuju, že asi pro nosiče je to v zimě trochu nepohodlné... tak asi pro to, že? pod bundu dítě nenarvu :slight_smile: a na bundu taky ne :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
já nad tou vsadkou taky pořád přemýšlím- koupím dva zipy a šup šup :slight_smile: Mám objednanou peekaru, ale taky jí pod bundu nenarvu.. taky někudy musí dítě dýchat :wink:

aer, tak to gratuluju! Pro začátek je to báječné :wink:

Tak já se loučím, jdeme pro rybičky, přeci jen, dvě 7mm kreevtky na 126l akvárko :grinning:
23. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Vážím, tanuki, alespoň u něčeho, že je v klidu. Poslední dobou pláče u všeho... dávám ho do šátku, řev, dávám ho do manduky, řev, tak rezignuju a strčím ho do kočárku, jenže to pláče taky... :frowning2: říkám si, jestli není nervózní ze mě, jenže já jsem úplně v pohodě, žádny stresy, nic neřeším, jenom kočky mě štvou :angry:
23. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
tan, pro zacatek....hm...na ten je po roce ale na muj vkus trochu pozde:grinning:

vesta peekaru se mi hrozne libi :dizzy_face:
23. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Mě se taky na břiše nosí čím dál blbějc, jenže na záda si ji sama nedám. S tou naší nosicí bundou jsem spokojená, blbý akorát je, že se nedá rozepnout, takže nás z toho musím vysoukávat a to se většinou Kika probudí, když spí, což je nežádoucí :grinning: A k tomu spadnutí, jednou už se stalo a příjemné to teda nebylo :confounded: :confounded: :confounded:

tan, držím palce se sporákem :sweat_smile:
23. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
aer,to je super s tema ovulkama!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . ted uz to brzy vyjde :slight_smile:

ja vubec nevim jak budu nosit. na brise uz ji neunesu a na zada si ji sama nedam :unamused: . a psa vencit musim :frowning2:. ach jo

my jsme bez rymy :slight_smile:. a kupodivu uz 20 min sama spi bez prsa v puse :confused: . no a ja misto toho abych toho vyuzila a sla uklizet, tak jsem tu :slight_smile:
ale co,uklid mi stoji na pracce kterou mi snad dnes odpo zapoji :dizzy_face: a taky uz se dockame umyvadla :slight_smile:

v utery nam privezou skrine, tak budu julce konecne delat koutecek :dizzy_face: . se tak tesim :dizzy_face: . jen nas to nejak vycucalo :sweat_smile:. financne jsme to nevychytali :sweat_smile:
23. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
say, tak pak nahod hlavne fotky, jsem hrozne zvedava! jak na koupelnu, tak na koutecek :dizzy_face:
23. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Say, s tím nošením to chápu, na co je nám to, že to unese i 20 nebo 30 kg dítě, ale jak vypadá chudák nosič :sweat_smile: u mě je to asi tím alpinem a tím, že jsem malá, Kika už dlouhá... njn.
My máme rýmu poněkud větší, hlavně já, jdu si dát cibuli s cukrem, poradil mi to kámoš, prý je to teda pěkný humus...
Say, času využij plkáním :wink:
23. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
az to bude,tak urcite fotky hodim :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Mám dotaz, zrovna jsem udělala objednávku na fleru a píšou vyčkejte na potvrzení prodejcem, to mi přijde kam, to potvrzení?
Chjo, jsem jak moje babka, když jsme jí koupili mobil :rolling_eyes: :grinning:
23. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Jo, už mi to došlo, dobrý :grinning:
23. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
23. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Tady začíná být tak hnusně, takový ospalý čas... chtěla jsem uspat Kiku a jediná rozespalá jsem já :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
u nas je krasne :slight_smile:
a spat bych sla,ale mam tu instalatera :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Tím líp :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
neni muj typ :grinning: :grinning: :grinning:
a hlavne uz to chci mt,tak zadny zdrzovani :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
23. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
vajíčko, miminko, mrně, škvrně, kuklínek a nový mravenec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je skvělé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
(mravenec a mrně si čtou Ferdu :grinning: )
23. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
Jupí, právě jsem si zaplatila noťas, mám hroznou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hehe, můj opožděný dárek k dvacetinám, co jsem měla skoro před dvěma rokama :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.