• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Janey, hoď link, ať se inspiruju! Gratulace. S tím kuklínkem jsi mě překvapila, jsem myslela, že jsme originální :stuck_out_tongue_closed_eyes: na opici se teda taky shodneme :grinning:
23. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400812K3000RU1
kamarád mi ho dost doporučoval a on tomu celkem rozumí, tak jsem na něj dala. No a k tomu mám ty nové Windows 7, tak jsem zvědavá, co to bude za zázrak.
23. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak nas instalater me mile prekvapil. chvili jsme povidali a on ze ma taky miminko,holcicku,8 mesicu,natalka,hrozne krasne o ni mluvil. a kdyz jsem se zeptala jewstli u nich taky byl boj o jmeno,tak se trosku zarazil,rekl ze u nich je to slozitejsi,ze naty neni jeho :confused: . tak mi to prislo tak krasny,jak nadherne mluvil o "cizim" diteti :dizzy_face:

jani,notas krasny :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
say, vidí, že existujou :wink:
Martin nedávno přišel s tím, že ještě jeden z nové kapely (přidal se k nim) má dítě cca 3leté, taky není jeho :slight_smile:

Jdu omrknout nouťas - chystáme se na chalupu na praxi a chtělo by to tam mít počítač, navíc ten náš doma je starý, paměť mizerná,s externímdiskem to stejně všechno hrozně trvá.. Taky jsem pověřila jednoho kamaráda, limit byl, maximálně do 20000, s tím, že čím míň tím líp..samozřejěm mi poslal link na notebook za 20000 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kupovali jsme teď ten sporák (co stojí uprostřed obývák, je těžký jak..takže předpolkádám, že udělá rýhy do lina :confounded: )
24. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Janey, budeš mít legální Windows?
24. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Say, to je krásné :dizzy_face: tomu říkám chlap.

Tanuki, ten kámoš právě chválil ty probooky od hp, taky jsem hodně chtěla nějaký komp co v klidu přežije cestování do brna, to, že ho furt někde tahám, na to jsou dobré prý hp nebo toshiby. Jinak jsem to nechala na chlapech, já tomu prd rozumim.
Legální mám, koupila jsem verzi windowsů 7, která je přenosná, tzn. není vázaná na ten noťas a kdyby se s noťasem něco stalo, dá se ta samá přeinstalovat jinam. Jinak je to verze upgrade, takže prvně na tom noťasu budu mít fyzicky windowsy xp za pár šušní od kámoše a pak tam dáme jakoby upgrade a bude to win 7. Píšu jak hotentot, ale chlapi se na tom shodli, no :grinning:
24. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
dneska bylo venku krasne :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
my jsme byli na Ripu :grinning:
holkyyyyy co je te male brebere mojii? proste pres den uzasna, vsechno v pohode, odbije osma a ona nespi a nespi, jen na nas, nebo u prsa, jinak rve...vykoupana, prebalena, najezena, zabalena, tma, ukolebavky..a nic nic nic :frowning2:
24. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
večerní koliky začínají obyvkle dřív a jen tak něco nezabere. Třeba prostě nechce spát a jen je trochu posunutá :slight_smile: Verunka a Kika taky byly..jít spát až k půlnoci a vstávat až dopoledne...

Krásně, jo? :grinning: jsem měla jet teda na chatu do Jižních Čech. Já si právě zkouším, jaké to je být looserženou. Mám hroznou rýmu, vypadám příšerně,neuklízím, spíš dělám ještě větší bordel, jen ta mateřská stránka je v poho.

Jo a koukal ajsem na stav svého účtu a stím notebookem teda nevim, nevim :grinning: asi bychom chtěli větší, tak 17áctku..ještě to proberu s radou starších
24. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
tanu ona se pry neumi vyporadat se zazitky ze dne..tak bojuje a bojuje...:grinning: ale uz se vyporadala a chrni...:grinning:
24. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz
holky,mam asi trochu problem. myslite ze je mozny mit ted zanet prsu??me strasne boli prso,jedno, ale horky ho nemam a teplotu taky ne :confused: . taky jsem myslela ze kdyz uz je laktace uzpusobena-poptavka=nabidka, tak ze to nehrozi. ale proc by me jinak bolelo. mam strach abych neprisla o mliko :unamused:

jinak emi,me julka taky usinala az kolem 23-24 hod. my s edou uz mrtvy a ona v nejvetsim rozmaru :grinning:. probouzela se okolo 10, tim to vykompenzovala :grinning:. casem se to samo upravilo :wink:
25. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
tak to já usínám taky okolo půlnoci, asi se taky neumím vypořádat :sweat_smile:

Say, vůbec nikde to není rudé? A když si ho prohmatáš, bolí to někde víc? Třeba to bude jen zatvrdlé. Já měla minuý týden na psu 2beďary, fakt nechápui, nikdy se mi to nestalo, velmi to bolelo
25. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
tan,rude to neni,ani horkost nesala. vic to boli , no vlastne me boli presne pulka prsa a to od bradavky do stredu. bulka taky nikde zadna. a bedar taky ne :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
to je teda divný..co takhle zkusit ibáč? mohl by potlačit počínající zánět..

Tak jsme tu dnes měli tchýni a tchána, teda..chytají jí čím dál víc ty babičkovské móresy - co mám a nemám :angry: :angry: :angry:
25. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Emi, jak už psala tan, a chce spát? Jesti ne, tak ji dát spát později, jestli vypadá unaveně, tak vydržet, dát prso, nějak se snažit, aby odpadla :grinning: chápeš to, upíři se probouzí po setmění :wink: :wink: :sweat_smile:

sayast, nic mě nenapadá, mě občas bolelo jakoby v pažní jamce směrem k prsu, asi jsem si to tam nějak natáhla, ale jinak nevím...

tanuki, nedat se a nedat se a stát si za svým :wink:
25. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
25. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
adel, ještě jednou gratulace :slight_smile: já mám dnes trochu svatební depku - ta, co chytila kytici se mí sto svatby soudí s partnerem o děti :frowning2:

Janey, ono to nebylo nijak dramatický, jen za těch pár minut mě už nakrkla :grinning: "Maminko, dnes jí dej kalhoty a ne šatičky" to začalo..to už jsem mezitím nesla kalhoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak u oběda řeči, že jí mám dát něco pořádnýho - já byla ráda, že baští zeleninu.. A hlavně jsem to teda nevydržela a vypustila něco ve smyslu, že ty tchýně musí pořád něco komentovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ona to s úsměvem pochopila, ale pak zase začala :grinning: Kdybych nevěděla, jaká ona byla matka... dítě se zamrzlým soplem u nosu :grinning: mi bude s hrůzou říkat, že jí čouhá kus ouška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pardon, musela jsem to někomu říct :wink:
25. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
joj, ona chce spat, ma oci jak mongolec...:grinning:
dneska se nam to povedlo...byla u prsu a pak jsme ji uhladila k spanku...:grinning: jen se bojim, aby neradila v noci..to radsi preziju vriskot do pulnoci, pak chodime stejne spat i my...ale v noci jsem hysterka...:grinning:
25. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahojky holky,

tak doufám, že jsem to správně pochopila a tohle je forum o snažících se dvacítkách :slight_smile: Ju? Jestli ano, tak se hlásím do řad :slight_smile:
Pokud to máte spíše soukromý kecálníček, omlouvám se :wink:
26. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj Jani:slight_smile: Jakozto jedina zdejsi skutecne snazici se dvacitka te vitam:slight_smile: Aspon v tom nebudu sama:wink:
Tak nam o sobe neo povez!:slight_smile:
26. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj aerin :slight_smile:

tak to je fajn :slight_smile: nebyla jsem si jistá, jestli už se to netransformovalo spíše do pokecu o dětech :slight_smile:
Já jsem z Ostravy, je mi 23, studuju a tento cyklus se začínáme snažit o miminko, tak uvidíme kdy to výjde. Přítelovi je 31, je softwarový ajťák :grinning: Já ke studiu doučuju angličtinu, tak se snažím nějak přispívat do společné kasičky a snad se mi to daří :wink: Máme v plánu od jara začít stavět domeček kousek u Ostravy, tak uvidíme, jak se to všechno vyvrbí ... snad jen dobře! :sunglasses: a co Ty?
26. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
jani vitej, rada vidim dalsi ostravacku :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Adél super, až budu mít chvíli, mrknu :dizzy_face:

tanuki, jojo, něco pořádnýho... rozuměj flákota masa s kompotem :grinning: to znaj asi všichni :grinning: :grinning: :grinning:

emi, však na to postupně přijdete :wink:

jankabry, ahoj :slight_smile: tady taky ostrava :slight_smile:

Včera byl u nás na návštěvě kámoš, na večeři, pokec a tak. Šel si do koupelny umýt ruce a já tam na poličce měla menstruační kalíšek, normálně vymytý a tak, jen jsem ho zapomněla dát do toho umného pytlíčku :grinning: On přijde a ptá se: "Co to máš za růžovou věcičku v koupelně?" Hrklo ve mně jak v babčiných švarcvaldkách, ale jsem natolik konzervativní a stydlivá, že jsem to jen umně zakecala :grinning: na druhou stranu mu to musím někdy říct, nejlíp do telefonu, aby neviděl jak jsem rudá, protože teď si asi myslí, že to je kdovíco :sweat_smile: :sweat_smile:
26. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Jani, no vesmes se to tu v pokec o detech opravdu zvrhlo a proto sem uz ani ja moc nechodim:frowning2: ale ted tu na to budem dve:wink:
mne je 22 (teda bude, za dva tydny), studuju a k tomu na pul uvazku uz delsi dobu pracuju, priteli je 23 a jsme spolu skoro 6 let:slight_smile: o mimco se snazime od lonskyho prosince, ovsem zatim neuspesne:frowning2:

adelko, fotky kraaaasny :dizzy_face:
26. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
aer dekujem :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Adél taky jem koukla, super fotky :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Teda tady dneska chcíp pes... kde jste?

My jsme právě vyzkoušely bezplenkovou metodu :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
janey, do nočníku nebo na postel či podlahu :grinning:

Já byla dnes dlouho ve škole..a asi jsem měla odejít dřív. Přednáška Aliho Amiriho byla fakt.. spíš vtipná, studijně k ničemu, nedá se to poslouchat :sweat_smile: pytlíci, rostlinové, methylénová modřina (modř).
Hej, kde jsou všechny pražačky, to není fair, Jani ahoj :slight_smile:
26. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
Počkej ali amiri, to byl ten ze superstar? Jo, vzpomínám si, že byl medik...
Jo, ty co ovládají češtinu, ale přeřeknou se je dobré poslouchat :sweat_smile: náš farář, polák, měl kázání v češtině, prostě někdo mu to přeložil a napsal na papír, takže to ve výsledku bylo, jako by někdo z nás četl polsky. Zrovna bylo cyrila a metoděje a borec místo "velkomoravská říše" řekl "velkomoravská rýže..." :grinning: kostel hýkl smíchy. :grinning:

Ehm, na koberec. Sundala plínku a bylo :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
alespoň má kalíšek normální vysvětlení, já to..že když šel tchán do ložnice a u postele ležel slušně velký gumový penis asi nijak nevysvětlim. Teď mě má za nějakou zvrhlici..a ono vůbec o nic nešlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.