• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tak pupek bych mohla taky vyfotit a kdoví jestli bych ho neměla větší než Emča :grinning:
26. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
jé za chvíli budeme mít 1000 příspěvků :sunglasses: , my jsme ale ukecaný :wink:
26. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
No vidíš, třeba by to pochopil podle mudry a ucpal by se - to by nemuselo být ok :grinning:
26. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
ted se citim taky dost ucpane...:grinning:
26. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Hele, co dneska čtu nějakou diskuzi, tak na tebe narazím... teďka v Nezvládám být mámou...
26. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
coze?:grinning: jo to byla ta co sedi jen s deckem doma?:grinning: nebo ta co ji porad breci a ona jen sedi u ni?:grinning:
26. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ta, co má živou holčičku, která je plačtivá a manžel jí nepomůže... a padá na hubu, chudák...
26. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
no chudak, ale tak kdyz manzel nosi dost, tak at si zaridi tu chuvu..jako nejist proto, ze breci decko...mi prijde divne...tak ji soupnu do ohradky a proste se najim, kdyz uz nic...:slight_smile:
26. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
No jo, taky bych byla pro nějakou výpomoc. Ale vyřvat ne, a nechat řvát v ohrádce mi nepřijde moc fajn, popadla bych ji, strčila do nosítka a vařila by se mnou. A Kika taky chodí spát kolem půlnoci, ale nám to neva :slight_smile:
26. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
no tak kazdopadne bych nesedela ze zalozenyma rukama hladova, protoze decko rve:slight_smile: podle me uz si s maminkou pekne hraje)) a bude hur, pokud ji to neodnauci:slight_smile:
26. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
No, já jsem zas zastáncem toho, že miminka nejdou rozmazlit, to spíš batolata, co se válí po zemi a chtějí čokoládku a tak... To její mimi určitě řve z nějakého důvodu, nikoho, ani to mimi, asi nebaví jen tak ječet jako na lesy...
26. led 2009 ve 20:28  • Odpověz
tak ono ma nejak 7 mesicu ne? to uz je batole ne? ja vim, jaka byla Elina..ona mela co chtela...jen piskla, tak uz za ni Market letela a delala vsechno co chtela..ty decka nejsou blbe....ted uz to omezila a Elinka pochopila, ze nebude vsechno tak jak ona chce:slight_smile:
26. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jasne Jani, konceeeeeept:grinning::grinning:
26. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
holky zitra jako fakt do prace jo?no tak to zase pojedu zkrvacena domu asi...:grinning:
26. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Ne, batole je až od jednoho roku a o označení kojenec - batole to moc není, je to jen pojem...
Já nevím, Kika třeba taky je teď hodně nespokojená, ale to je z toho že jí rostou zuby, takže místo toho, abych jí nechala řvát, se jí to snažím všelijak ulehčit...
Ty miminka nejsou bez citu, někdy se cítí osamělá, taky se jim něco nelíbí, stejně jako nám, necítí se dobře... je zvláštní, že časopisy typu Top dívka, Lovestar a podobné jsou plné článků typu: máte podzimní splíny, necítíte se dobře, je vám smutno? nechte se rozmazlit partnerem, dejte si čokoládu, naložte se do vany...
ale když jsou nespokojené miminka, radí se: nechejte je vyřvat, zametají s váma...
A myslím, že mě jako matku potřebujou nejvíc, protože já jsem ta jistota - jediná, kterou mají. Takže tak :slight_smile:
Pěkný večer, já jdu :slight_smile:
26. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
ale tak kde dela chybu, ze mimino rve a ona nic nestiha? :confused:
26. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jó mě momentálně roste taky zub (blbá osmička) a je to hnus, co teprve chuďátka miminka :frowning2:
26. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
me nastesti roste jen bricho..ale ze by to bylo prijemny taky rict nemuzu...:grinning: jedine co mi nevadi, kdyz mi rostou vlasy...:grinning:
26. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak mě zatím vadí i to, že mi roste břicho, páč v něm mám jen sádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
ale alespon to neboli...:grinning:
26. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
nomomentálně mě břicho trochu bolí, protože jsem se zapomněla navečeřet, jsem si vzpomněla v osm, že jsem nejedla, ale v osm už nemůžu jíst, tak jsem si nic nedala a mám hlad, ale teda přiznávám se, mám tu ještě čokoládovýho mikuláše, tak jsem mu ukousla hlavu :sweat_smile: a možná ho sežeru celýho :grinning:
26. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
dej si...mel by zluknout....:grinning:
ja ted dojedla sacek mandli..snad uz brzo usnu at uz nic nesnim...:slight_smile:
26. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
vas zase docitat:slight_smile: jste se pekne rozjely zase...s tou spatnou mamou jsem to taky cetla...a vubec tu zenskou nechapu..stala se otrokem:slight_smile:
26. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
jo a bacha, oliva se narozeninove plazi na svym darku od sestrenice nebo bratrance? sakra ted nevim:slight_smile:
26. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
no nic zitra zkouska, takze se jde spat, kdo mate zkousku drzim pesti.

say: jdes na kontrolu jo? tak snad se pochlubis novou foteckou

emi: ani jsem vam napogratulovala, hlavne, ze jsem zase bulela..:slight_smile:zvladni to zitra v praci:slight_smile:
26. led 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
sabs tak tradičně - držím palce :slight_smile:
anet stáhni ho celého, já se držím zásady, že čokoláda se rychle kazí a musí se brzy spotřebovat :grinning:

kde ta ženská udělala chybu? některé děti jsou prostě živější a tak, ale možná se s ním měla co nejvíc mazlit, chovat ho, být s ním... a to mimčo by si zapamatovalo, že tu jistotu má, a tak by se od ní dokázalo bez řevu postupně odpoutávat :slight_smile: emi když šmíruješ na AP, zeptej se tam, tam by ti to určo holky vysvětlily líp než já, jsou to holky, které se dokážou spoléhat na svůj mamkovský instinkt :wink:

bych si nafackovala, vylila jsem skoro celý kalíšek odsátého mlíka :angry:

dobrou :wink:
26. led 2009 ve 23:07  • Odpověz
Dobre rano holky predevsim vy studujici. Podala jsem si prihlasku do Brna na SOC. ped a volny cas, ale bouzel mi prijde ze ty predmety s komb. Soc ped (bez volneho casu :grinning: ) se nejak neshoduji, snad jen velice minimalne...
myslite,ze kdybych se tam dostala a treba po roce potrebovala kvuli miminku prejit na kombinovane,tak mi to na studijnim ci kde se to resi povoli?
Zatim pritel nejak miminko nechce resit, nemame dodelanou skolu, ale myslim ze po svatbe se na to bude divat uz jinak, ale zase si nechci delat plane nadeje,tak proto nejdu rovnou na dalkove, verim v to, ze mi ty predmety uznaji :pensive: jsem z toho docela zoufala...
Prosim maminky studentky poradte mi.
27. led 2009 v 06:22  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
emi,tak jen juuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . ja to vedela :slight_smile:
a dal uz nevim co jste psali :sweat_smile: . tahle zprava to predcila :grinning:.
O tej mamce s mimcem. ja bych vyrvat nenechala. bud jak rika janca, tak do nositka, to si myslim ze je skvely zpusob a nebo i ta chuva ktera by aspon na 2 hodinky povozila kocarek, kdyz neresi penize, tak v tom nevidim problem...
sabs, sice jdu na kontrolu,ale jen monitor. utz mi delal za cely tehu 3x,posledni ve 26. tt a jelikoz ma nekvalitni utz,tak uz nic moc videt nebylo a na fotku to nebylo. dalsi,posledni utz mi udela za 14 dni,ale na fotku uz to taky nevidim :rolling_eyes:
anet,ja ti neporadim, ale holky urco brzy prijdou :slight_smile:
27. led 2009 v 06:31  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:
Ady, ja bych to zkusila...podle me se to dela casto, ze lidi prechazeji na dalkovy....ja jsem to taky mela v umyslu, ale vzhledem k tomu, ze je nas na oboru v rocniku cca 15, zadny dalkovy nemame:grinning: Ale na socce by to nemel byt problem...to je na pajdaku, ze??? Tam je spoluzacka z gymplu:slight_smile:
27. led 2009 v 08:23  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
adel, ja myslim, ze zalezi na tom jestli tvuj rocnik ma dalkare na tomhle oboru, pak by nemel byt problem...ja to planuju naopak, rok dalkove a prejit na denni :grinning:
say, tak at kontrola dobre dopadne :slight_smile:
a sabs drzim palce :grinning:
27. led 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.