• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Vysvětlení zatím nebylo úplně podáno... myslí si, že když ehm... dojde mléko nebo smetana do kávy, tak já využiju své přednosti kojící matky pomocí kalíšku... :grinning: :grinning:

jejda... asi bych se mu už v životě nekoukla do očí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
jeje :grinning: :grinning: :grinning:

No já asi toho pinďoura hodím do koše nebo co..dostala jsem ho kdysi k 18áctinám, skříplého v pastičce na krysy a nevím, co s ním... ještě ej tu varianta ho dát do diakonie spolu s vytříděným oblečením :sunglasses:

Aer, tak mě napadá, co zkusit tu mojžíšovou? dvěma mojim známým to pomohlo :wink: a pak ještě jedné, ale tam to bylo mnohem pikantnější - nemohla otěhotnět několik let a pak cvičila přímo u Mojžíšové a taky záhy otěhotněla :dizzy_face:
26. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
Podaruj ho dál :grinning:

S tou mojžíšovou, moc to nechápu, vždyť to jsou cviky, jak to může pomoct? Nějak mi to není jasné...
26. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
tak jo :grinning:

Tam jde o pánevní dno a kostrč, myslim :grinning:

No já omdlim..teď tu byla přepadovka s prohlídkou celého bytu. Doma abs bordel, páč mi nebylo dobře a Martin se učí na státnici..takže ne bordel, ale naprostý výbuch :confounded: :angry: :angry: :angry:
26. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
janey, doufám, že ses s tou bkm nenaštvala, bylo to myšleno zcela upřímně jako typické situace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Proč naštvala? Mě přišlo super, jaks to hned odhadla zcela správně :grinning: :grinning:

Přepadovky nenávidím. Podle mě v dnešní mobilní době není problém dát někomu vědět, kdy přijdu.
26. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
nazdarek devcatka :slight_smile:
26. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
nazdárek :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
janko,ahojky :slight_smile:

tan,u penisu jsem se zasmala :grinning: :grinning: :grinning:
u bezplenkove metody u janey taky :grinning: :grinning: :grinning: . i kalisku :grinning:

nam zitra privezou ty skrine tak celou mistnost zakramovanou musim nekam prestehovat :sweat_smile: a pak zaklidit zpet :frowning2:. uz aby to bylo,uz je toho moc a nebavi me to -N. uz bych rada aspon jeden den mela klid
ale uz mam umyta okna a vyprane zaclony a zavesy :grinning:

aer,my te tu vidime vzdy radi :wink:

adel,fotky krasne!

maji,ahojky :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
say, ty jsi žena činu :slight_smile:

přepadovka byla úplně cizí - přišli 2chlapi nafotit praskliny v bytě :sweat_smile: a předseda družstva to zapomněl dát na nástěnku... No já nevím, zda to tu můžu vůbec ventilovat, abyste mi nezáviděly :grinning: povede totiž pod náma metro, jestli víte, co to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Ta stavba asi bude dost hrozná, odstřelování atd, ale pak už by to nemělo být znát..
26. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
tan,zena cinu ani ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jsem celkove spis liny clovek a tohle je na me zahul :sweat_smile:. ale ono mi to taky neuskodi :grinning:

ty jo,metro jo? to se budete mit :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Say, vyděržaj, už jen chvíli a budete to mít všecko v cajku :wink: :slight_smile:

tanuki, oni zas prodlužujou nějakou trasu? No závistí mi zaskočilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nafotit praskliny, vida, to asi byl někdo od statiky, třeba vám řeknou, že barák nevydrží :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
no to by byl gól :slight_smile: To jsem zvědavá, jak při těch financích, co jsou k dispozici se bude stavět :wink:

Ani nevím, co mě to napadlo, ale kukla jsem do cizího alba a tahle fotka mi přišla celkem vtipná- jsem myslela, že je to starší sestra :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3183827#navigator
26. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
no ta fakt vypada mladounce :slight_smile:
i kdyz ja na tom nejsem o nic lip :grinning:
26. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
všecky jsme mladice, ne? :sweat_smile: :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak a kde bydlite? dostanete nahradni bydleni alespon?
26. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
em, já upřímně doufám, že to nespadne :sweat_smile: teď se dodělává nová fasáda.. My jseme u obory Hvězda.

já se po..nějaký inteligent (já nebo Verunka) dal omylem do pračky jednorázovku!!! no gel všude.

Ty jo, tak my jedeme v prosinci na 5dní do Alp. Dárek k Vánocům.. já ani nevím, zda mám chuť sjezdovat, asi bych si vystačila s běžkama. Asi bych si měla koupit helmu a nové sjezdovky. Pořádně na lyžích jsem byla naposledy před 5ti lety :confounded: a co mám Verunku, mám zas pud sebezáchovy větší :sweat_smile:
27. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Jé, alpy závidím :slight_smile: my budem asi sedět doma, pač muž nemá moc volna.

Jinak dobré ráno... nebo tak něco :grinning:
27. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Hehe, vedle školy je ústavní soud, borci tu protestujou proti Lisabonu :grinning: že bych se šla přidat? :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
jupi, jsme doma!!! su uplne vystavena :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Maji, dnes se chystám na ten váš chleba- pivní, tak jsem moc zvědavá, včera sjem experimentovala s bramborovým a nedopadlo to..já na ty těstovité chleby nejsem, budí to ve mně pocit nedopečenosti :frowning2:

Jani, tak to jsme v pytli. :grinning: vy máte kolik let rozdíl? hm..žena musí být inteligentnější, ale ne úspěšnější.. :grinning:
27. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
tan ten muj byl jak takova hodne hutna veka, ale malo jsem ho osolila, tak mozna proto :grinning:
27. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
my mame rozdil ctvrt roku a jeden den :grinning: a myslim, ze s inteligenci jsme na tom tak nejak podobne, teda doufam :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
My jsme o 6 a půl :grinning:
27. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
hele, nevite proc na me dneska na studijnim vsichni tak divne koukali? me na tehotne studentce s miminem v ruce nic spatnyho neprijde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
:grinning: hele já dnes byla na studijním a v jednu chvíli tam byli 3děti :grinning: :grinning: :grinning:

Maji, my taky 3měs a 1den :sunglasses:
27. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
jo a dítě řeklo docentce "teta" :grinning:
27. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
tan, vidis to, ale u nas su asi exot, zenska mi tvrdila, ze poprvy v zivote potvrzuje papiry na pridavky na deti :sweat_smile: a nevypadala, ze by tam byla nova teda :grinning:
27. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
hm..tak to u nás takových je..a ani nemají děti. Medicína asi přidahuje sociální případy :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.