• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tak přemýšlím, kolik tam dát toho piva, děláváme z 0,5kg mouky... zkoušeli jste tam dát taky jinou než obyč bílou? myslím, do tohohle konkrétního receptu. já většinou dávám 150bílé150špaldové a 200celozrnné..
27. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
tan ja to delala podle receptu, akorat nemam vahu, takze jsem nalila pivo a zbytek od oka :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
no u mě se to vyřešilo tím, že hladká mouka po 150g došla :grinning:
27. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
cukr fakt už ne? to stačí "jen" ten v pivu?
27. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
cukr do chleba? :confused: ja myslim, ze jsem dalsi nedavala...
27. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Tak u nás myslím taky přídavky potvrzujou celkem běžně...

juchů, vybaluju ten notas :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
já tam dávám lžičku vždy..myslela jsem, že to ty kvasnice potřebujou.. mám brožurku receptů od pekárny - Eta, tak tam to vždy píšou. No, to je jedno- v půl litru piva je nevím kolik kostek cukru, tak by to mohlo fakt stačit. Tak už asi půjdu spát, beztak se dítě někdy začne budit :angry: Mohla bys taky přihodit aktuel fotku, ne? :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
janey, tak co počítač? :slight_smile:
28. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
janca si polamala prsty, jak datlovala..:grinning:
28. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
asi jo :grinning:
28. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Na počítač se zatím hezky dívám, jak leží v krabici :grinning: potřebuje totiž teprv všecko nainstalovat, takže radši čekáme na kámoše.
29. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
nazdarek slunicka moje :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj Maji, já tě obdivuju s těma úřednicema. Já jsem jen dnes ráno 2 poslal do prdele :grinning:.
Na blbý ubytovací stýpko aby měl člověk vysokou školu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
all, tak to nastesti nevyrizujeme :grinning: :grinning: :grinning: jen pridavky na deti a ty jsou jednou rocne a to se da prezit :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Opr. aby měl snad na to DALŠÍ vysokou školu :grinning:
29. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Maji: Jo, na to jsem dostala další formulář - jakože na sebe... :grinning:. Já jsem jako to dítě :grinning:. Úřednice se hodinu hrabala v papírech a pak prohlásila, že to tu ještě neměla :grinning:. Přitom jsem se o žádný přídavky neprosila, nesla jsem tam nějaký potvrzení od manžela - slevu na dani, nebo co a daly jsme se do řeči, kvůli tomu ubytovacímu stýpku
...
Vdaná studentka je prej něco jako Yetii - jo - a navíc mi tvrdila, že rodina dle zákona vzniká až porodím dítě a zatím nejsme nic :grinning:.
29. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Další mě vyrazila s tím, že občanku má na stole, ale nedá mi ji, protože nemá úřední hodiny a má moc práce (kafe a větrník na stole) a přirazila mi dveře před nosem, neodpověděla mi na pozdrav a vypakovala mě s tím, ať jí zavolám a pak mě možná tu občanku dneska dá :angry:.
Holt stará tlustá panna, no...

Takže jsem jí na férovku řekla, ať si to strčí do prdele a že na ni jdu podat stížnost, což jsem taky udělala :sunglasses:
29. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Ony ty úřednice se v tom vyznají jedna víc než druhá :grinning: já si vždycky připadám jako exot, no, teďka už tam chodit nemusím, tak mám konečně klid :grinning:
29. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
all, my bereme pridavky na deti vsichni tri (za chvilu ctyri) :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
taky mam obcas pocit, ze uz mam vetsi prehled nez ony :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
no tak tohle my resit nemusime...:slight_smile:
29. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Hehe - tak mi volali z městského úřadu s omluvou :grinning:
Dobrý :grinning:
Že prý s paní úřednicí promluví.
Nesnáším tyhle pizdy, co si dovolujou na mladý holky. Kdyby jim tam došla namyšlená a arogantní třicítka, tak jsou podělaný, ale na dvacítku v růžovým svetru, co se chová slušně jsou jak saně - dokud jim neukážu, že jsem taky asertivní :grinning:
29. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Skvělý :grinning: :grinning: :grinning: nechápu, člověk na to má regulérní právo, chová se slušně, a ony jak by sežraly veškerou moudrost :angry: ale tak mě naštěstí vyřízoval vždycky chlap, a ten se vyznal, to se musí nechat, vazba, vypadal spíš jak vyhazovač :grinning:
mohli by paní úřednici třeba poupravit prémie, aby věděla, jak se jedná s lidma :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Maji, tož my jedem :sweat_smile:
29. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Janey: No mě prostě přijde, že si myslí, že jsme sociálky, tak si dovolujou. Přitom prostě chci ubyt. stýpko, na který má nárok každej student - pomáhá mi to pokrýt výdaje za dopravu na VŠ. Co je na tom divnýho?

Navíc jsou tam ty úřednice oddělený od žadatelů sklem, co mají nad stolem - protože sei těch soc. případů štítěj - což na jednu stranu trochu chápu , ale na druhou stranu jsem si tam připadala naprosto šíleně :angry: :confounded:
Fakt to bylo děsně ponižující.
29. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Mám chuť to vzdát, ať si tu tisícovku strčí někam a narvou ji cikánům, aby mohli ještě více chlastat :grinning:.
Jdu psát diplomku :sunglasses:
29. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Přesně tak... to sklo celkem ale chápu, u nás od některých, nebudu jmenovat, taky dostávaj pěkné kapky :angry:
29. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Moje svědkyně dělala romům kurátorku jeden rok a musela toho nechat, protože z těch stresů začínala chlastat a a stala se z ní rasistka... Takže tak :grinning:
29. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
hahahaaaa, to je super, ja chci dvojcatkaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Já nevím, možná to je výsledek minulého režimu, nebo já nevím, prostě jak by v lidech bylo zakořeněné, že některá povolání si můžou "dovolovat" na lidi (předtím to byla strana, úředníci, a taková ta lepší povolání), a někde to zřejmě přetrvává dodnes...
Třeba moje mamka včera přebalovala malou a Kika byla trochu opruzená. Máti jak to viděla,tak říká, "jéje, kdyby to viděla paní doktorka, ta by mamku seřvala" :rolling_eyes: To by naše mudra nikdy neudělala, ale bohužel v lidech to zůstalo, že někteří "vyšší" je můžou seřvat, bububu, a ve "vyšších" to zůstalo, že si na lidi můžou dovolovat...
29. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.