• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Maji povídej, já mám bobky, už jen 15 minut :confused: :confused: :confused:
29. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
prihodim pak fotky, kristynka se uz rozkoukala a sedi s tobikem v domecku a neco si tam strasne dulezite povidaji, tak nechci rusit :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
a neboj, zvladnes to :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Jo tak dostaveníčko v domečku, dobrý :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
hele a zklamani veliky, jakto ze ma kristynka jednorazovku? ja se tesila na latkovky :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj, mohla bych se k vám přidat do diskuse? Jestli tedy "přijímáte" nové snažilky :slight_smile:
anaj, jen pojd, aeri bude rada, ze nebude jedina snazilka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: povis neco o sobe?
29. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Janey: Asi jo - dobrej postřeh.
Já s tím mám zkušenosti bohatý. Na polovinu lidí působím šíleně arogantně a drze, takže se mě bojí a další skupina lidí mě hodnotí podle mladýho xsichtu, bílé sukýnky s růžovým svetříkem, jemného líčení a jabka v ruce, jako mladou blbku, na kterou si může dovolovat.
Co jsem se vdala, tak taky pozoruju 2 typy reakcí:
1) Haha - zbouchnutá soc. chudina - té to dám sežrat.
2) Jé mladá paní... :sweat_smile: mohla byste prosím, ano velice děkuji :sweat_smile: - atd.

Asi nějak lidi matu tělem nebo co :grinning:
29. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Jani, nejak mi neco uniklo...ale kazdopadne drzim palce, at jde o cokoli :sweat_smile:
any, vitej....maja ma pravdu, momentalne jsem tu jedina snazilka:slight_smile:
29. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
aeri, janca dela nejakou zkousku pres net :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Aha, já ti chtěla uspořit práci se skládáním čtverců a tak :grinning: A AIO je mokré...

anajko, ahoj :slight_smile: přijímáme, aspoň budete vy snažilky protiváha k nám starým rozmrzelým matkám :grinning:
29. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Jani, ja uz bych se docela rada pridala, ani nevis jak :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
allegria :grinning: :grinning: :grinning:

aer, tak tak, dělám test přes net, sice výhoda, že nemusím jezdit, nezáleží na nabiflovaných znalostech, ale na projevení vlastního názoru a daní do teoretického rámce a tak :grinning:

tak já se s váma loučím, i když vás vlastně zapnutý můžu nechat, že :grinning:
29. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Odpovědník otevřen, tak předně jdu zvracet :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
No koukala jsem že je to tu spíš už o mamčách - samozřejmě gratulace :slight_smile:

Co bych vám tak o sobě pověděla :grinning: je mi 21 a kousek a s manžou se začínáme teď snažit o mimi. pracuju jako technička... spíš se ptejte, nějak mě nenapadá co tak o sobě psát :frowning2:
29. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
anaj, a odkud jsi? :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
z Plzně :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
:confused: brrr, to je daleko :grinning:
hele deti uz vylezly z domecku, tak je jdu zase chvilu trapit...zase zalezli :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
hmmm, ozyva se "aaaaaa ďaďaďa" "bebebe" "brrrrrrr" "bebebe" :grinning: :grinning: :grinning: skoda ze nerozumim :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
No, nějakej ten kilásek to bude :grinning:
29. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
z Plzne byla kdysi ma velka laska... :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
jojo, z tohohle koutu republiky tu jeste nikoho nemame:slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
aerin: tak nevím jestli mám tvořit zástupce plzeňskýho kraje nebo vypadnout :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Lidi, mě picne, pro upřesnění, předmět je úvod do lidských práv a my máme napsat kritiku textu. Ten text je o tom, že jsem se stala ministrem spravedlnosti v demokratické vládě, a vláda předtím byla tyranie nějaké skupiny, která páchala teror na občanech, a spouta občanů byli udavači. a jak se ted s těma udavačema vypořádat? :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
anaj, hlasuju pro zastupce :grinning:
jani :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
majatob: jéé, děkujůůů :grinning:
29. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
anaj, ale odtajni se nam a prihod nejaky fotecky :wink:
29. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
slibuju že co nejdřív něco přihodím, akorát budu asi muset vyštrachat nějaký straší... po manžově posledním pokusu o opravu foťáku je jasný, že už fungovat nebude :grinning:
29. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
taky hlasuju pro zastupce:wink: hlavne me musis jakozto snz podporit, kdyz uz jsem tu jako jediny zijici zastupce vyhynuleho druhu :pensive:
29. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
aerin: taky díík :wink: no, myslím že se budem podporovat navzájem, viď... přiznávam že jsem měla nejdřív obavu se sem vůbec míchat, když teprve začínáme... začínám být docela nervózní :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.