• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
normalne bych ho v sedum nejpozdej vzbudila at jde vencit nebo se stara o malou a zadny po spickach!!! :angry: :angry: :angry:
29. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
hale,v pondeli byl na pivu,v utery tez,vcera jel od 9 do 22 hod za brachou do plzne,ted je na tetovani,zitra uz ma naplanovano jak pujde do rana chlastat s brachou a cas ktery je se mnou,tak je protivnej a hnusnej. posloucham jak sukam s remeslnikama,pritom jsem doma jak v izolaci a on si dela co chce :cry:
29. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
ja uz jsem fakt nestastna. nebavi me to a myslim ze mi zacina konecne pretekat poharek trpelivosti...
29. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
say, presne tak, konecne... :pensive:
29. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
no,stava se presne to, co jsem vzdycky nechtela :cry: :cry: :cry:
29. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
a jeste mi povez, jeho rodine je to jedno jak se chova? ja tohle vyvadet, tak dostanu takovyho zdupa segrou pocinaje a tetou pres koleno konce, ze bych si to uz nikdy nedovolila :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
vsichni stoji za mnou. krome jeho brachy. kdyz mu chteji domluvit, tak se eda strasne nastve,urazi a je to horsi nez lepsi. mamka ta je nestastna za me kdyz to vidi
nejhorsi je,ze me kdyz se vsechno strhne,tak ja budu bez koruny. vsechno je psano na me :frowning2:
29. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
nechapu, tak rodicak, pridavky apod. musi jit na tebe, ne? a jiny prijmy?
29. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
uz mi to doslo, jakoze byt atd. bys platila ty :sweat_smile:
29. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
rodicak jo. ale jen 3 tis dam na byt. pausal,net,pujcka co jsme si brali na svatbu-2 tis mesicne,splatky mycky-800 :frowning2:.
tak my zbyde 800. kdyz budu pocitat ze nebude platit,coz se muze taky stat :pensive:
29. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Say, to je hrůza... chápu, že to není nic příjemného a takhle sis to nikdy nepředstavovala, ale na druhou stranu, nedovedu si představit žít s takovým chlapem... to je teda opora :confounded: :confounded:

S těma financema to není žádný med, ale snad by to šlo nějak vyřešit... na nějakou dobu se vrátit k mamce, byt třeba pronajímat. No, to jsou jen takové úvahy. On platit musí, to je jasné, ale známe to, že :angry:
29. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
jani,az nebudu kojit,tak to bude v pohode,vzala bych treba vikend v praci. jde jen o tu dobu co budu kojit.
29. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
z bytu se mi nechce kdyz tu mam konecne novou koupelnu,julky koutek,klid (v ramci moznosti) a soukromi
29. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
To je fakt... že opouštět byt se ti nechce, to chápu. Anebo můžeš hlídat další děti, to spousta mamek uvítá :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
jani a nevis jak se ty hlidaci deti shani?ja bych do toho sla hned, ale jaksi se nikdo nechce zeptat jestli bych mu nehlidala :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
kde jste kdo???
29. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
tu jsem maji :slight_smile:
krasne brisko :slight_smile: taky jdu prispet svoji troskou do mlyna
29. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
adel, diky, uz se pekne kulati :dizzy_face: to budou ty 4 kila navic :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
jee, taky uz vykukuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
jj, uz je to trosku videt, ale uz jsem pribrala 2kg :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
holky ja vam tak zavidim:frowning2: vim, ze to je hrozna vlastnost, ale proste to nejde zastavit:frowning2:
29. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
No nic, jdu to zaspat....briska mate krasny, tak at rostou!:slight_smile: dobrou holky
29. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
aeri, dobrou a nesmutni :zipper_mouth:
29. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
jani v cem se daji prat plinky krom ve slizu?:slight_smile:
aerin :pensive:
29. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
Say: To je mi líto :pensive:.
Bohužel mi to hrozně připomíná případ mé sestry :cry:. Ta si s přesně takovým chlapem pořídila ještě jedno dítě a dneska je z ní agresivní nešťastnej paranoidní psychopat, co šlape po všech kolem, protože její manžel šlape po ní i po dětech a ona s dvouma dětma už nedokáže odejít - nedokáže si představit, že by si někoho dalšího našla (je z ní i fyzicky děsná troska), navíc je věřící a rozvod nechce a aby toho nebylo málo, tak nemá prachy :cry:.

Rozhodně mu dej najevo, že takhle dál ne. Běž k rodičům, dej mu kapky, ať se probere...!
30. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
Já jsem právě kvůli tomu, jak dopadla ségra docela metr :wink:. Jsem sice milující manželka, co vaří, pečuje o sebe, sexuje s manželem každej večer, ale to, že manžel meje nádobí (když já předtím hodinu vařím), zametá podlahu, (když já celej den uklízím zbytek bytu) a stará se o všechny chlapský věci, je prostě samozřejmost a nehodlám ustoupit ani o fň :grinning:.

A nejvíc mě vždycky štvou kámošky, co mi na tohle řeknou - No jo no, máš holt fakt štěstí na chlapa!!!! :angry: :angry: :angry:

To je naprosto normální a samozřejmý, přece!
30. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
all, jj vidim to stejne, u nas je to taky tak. Neni to zadna pohadka, ze muz doma umyva nadobi, kdyz jsem dlouho ve skole vari, umyva zem, uklizi... V me puvodni rodine to je taky uplne normalni a muj muz to vzal za sve, protoze ma jisty vzor v mem tatkovi :slight_smile: .
ja si to nedovedu predstavit,kdyby nic nedelal a ja byla na vsecko sama, takto mam aspon jistotu, ze az se mimco narodi,tak to spolu zvladnem i bez tech babicek.
nerikam,ze se to nejak neda zvladnout u nas urcite jo, protoze bydlime v 1+1 :slight_smile: ale je k tomu lepsi motivace, kdyz vim,ze muz mi proste to jedno okno umyje :grinning:

Say drzim pesti, at to spolu nejak zvladnete. Podle toho,co pises by tvuj manzel mozna potreboval i psychologa, nekteri chlapi ten rodinny zivot proste nesou tezce. Urcite je to dobry clovek, jen se jakoby vnitrne brani...tak na me pusobi, nevim.
30. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Dobré ráno...

maji, ad hlídací děti, no já bych to viděla na inzerci na netu a v časácích typu Betynka atd.

emi, no pak v normálním prášku :slight_smile:

Je to dobré, když je v rodinách partnera takový vzor, že se rodiče o práci dělí... Blbé je, když je tatínek takový ten ležák pivař "fotbalista" a syn to pak kopíruje... To pak chce hodně asertivity.
30. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
dobre :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
jani, ten muj takoveho tatku ma, ale muj tatka je doma strasne malo, pracuje ve svete, ale kdyz prijde domu tak mamci fakt moc pomaha a z nej si vzal Mirek priklad :slight_smile:
Abych pravdu rekla nikdy jsem nevidela naseho tatku,aby kdyz odnekud prijde sedl k televizi vzal si pivo a cucel.
30. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.